رفتن به مطلب

مشکل معرفی سایت های مشابه ژاکت و راستچین

پست های پیشنهاد شده

سلام خدمت دوستان سایت هایی مشابه ژاکت و راستچین معرفی کنید تا بتوانم محصولاتم را برای فروش قرار بدم با این دو سایت نتوانستم کنار بیایم

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام.

از نظر ضمانت تحویل مبالغ فروخته شده به شما همین سایت ها فعلا معتبر هستن. هر چند بین اکثر وبمسترها وجهه خوبی ندارن ولی به هر حال اینا مارکت های تقریبا موفق ایرانی هستن.

اگه شرایط پذیرفتن محصولاتشون با محصول شما مطابقت نداره، می تونید برای خودتون سایت بسازید و بفروشید.

برای مثال ممکنه یک فایل نال شده ای را فارسی سازی و راستچین کرده باشید اما به هر حال شما توی این مارکت ها حق فروش اینها رو ندارید مگر اینکه خودتون اون فایل رو اورجینال خریده باشید و بتونید اثبات کنید (با ارائه اسکرین شات از پنل اکانت انواتو و فایل لایسنس)

اگه غیر از اینه باید یک مارکت برای خودتون راه بندازید!

• Like 2
لینک به دیدگاه

میتونید خودتون فروشگاه راه اندازی کنید و به صورت ، اختصاصی بفروشید .
البته من دل خوشی از RTL ندارم ، ژاکت رو بیشتر ترجیح میدم .
میتونید توی سایت ترب هم محصولتون رو بفروشید ، ولی باید داخل یک فروشگاه قرار بدید نهایتا که توی گوگل بتونید بالای همه سایتها قرار بگیرید . (منظورم اینه سئو سایتهای مثل ترب بالاهستش به دلیل بک لینکهایی که دارند و ...)

اگر مشکل درگاه پرداخت داشتید پیام بدید من راهنمایی کنم که چطوری بدون نماددرگاه رو بگیرید .

لینک به دیدگاه

خودت یه سایت بزن بفروش!
روی نام قالب کار کن و قیمت مناسب بذارید، خیلی ها خرید میکنن!
الان با این لایسنسی که راست چین میذاره و... کسی زیاد تمایلی به خرید از راست چین نداره!
فعلا ژاکت از این نظر خوب هست که البته قیمت ها غیر قابل هضمه!

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...