رفتن به مطلب

مشخص نبودن مدیران در سایت

okhovat
برو به راه حل توسط okhovat حل شده,

پست های پیشنهاد شده

سلام ، یه چیز جالبی که من تا به امروز خودم باهاش روبرو نشدم این مشکل بوده که براتون شرح میدم.

2022-09-12_17-59-47.png.0f1ffaf31a32e68e96169ecfec92fb1f.png

یکی از دوستان سایتش رو داده  یکی براش  راه اندازی کرده ،  من تمام یوزر ها رو حذف کردم ولی هنوز 2 تا یوزر مخفی هست  ، توی دیتابیس هم چیزی به عنوان تیبل

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

یوزر دیگه ای وجود نداره .

این یوزر ها رو از کجا باید پیدا کنم ؟

رااهنمایی می فرمایید .

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام وقت بخیر.

اگه افزونه کش دارید، کش رو کاملا پاکسازی و بعد غیرفعال کنید.

توی پنل هاست از قابلیت Optimize database و Repair Database استفاده کنید.

بعد از اون توابع استفاده شده داخل قالب می تونه باعث بروز این مشکلات بشه. برای چک کردن این مورد هم می تونید اگه موارد قبل مشکل رو حل نکرد، یکبار قالب سایت رو به قالب پیش فرض مثل دو هزار و بیست و دو تغییر بدید و صفحه کاربران رو چک کنید. اگه تعداد رو درست نشون داد پس توی قالب توابعی استفاده شده که باعث تداخل توی شمارش میشه و باید از همون طراح سایتتون بخواهید مشکل قالب رو حل کنند.

• Like 1
لینک به دیدگاه

• راه حل

والا یه مشکل خیلی جاالب بود ، یک نسخه از SQL  رو کامل آوردم روی یه سایت دیگه بالا و همه یوزر هار و هم حذف کردم ولی چیزی تغییر نکرده بود ، افزونه کش هم نداشت سایت و  نتونستم مشکل رو پیدا کنم ، بعد دوباره نسخه کامل رو یکبار دیگه آوردم و ادمین ها رو از داخل خود پنل حذف کردم  اینبار  همه اطلاعات ادمین ها ی که حذف می شد رو منتقل کردم به یک ادمین و  با حذف یکی از ادمین ها  اون شمارش اشتباه که درج شده بود اصلاح شد .

برای اولین بار در طی چندین سالی که با وردپرس کار میکردم این مشکل رو دیدم و تا به امروز این مشکل رو جایی نه دیدم نه شنیدم .
ممنون به هر حال چند روز هست که درگیرم کرده بود

• Like 1
لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...