رفتن به مطلب

مشکل فروش شارژ

پست های پیشنهاد شده

درود، دوستان فروش شارژ میخوام انجام بدم با وردپرس

شارژ، گیف کارت و... همش کد هست

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

اینو نصب کردم اما مشکلم اینجاست که میخوام وقتی کاربر پرداخت کرد بتونه کد رو ببینه چه کار کنم؟

حتما باید با وردپرس باشه

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام.

افزونه ای که گفتید دقیقا همین کارکرد رو داره و برای فروش کد شارژ و لایسنس استفاده میشه و پس از خرید و پرداخت کاربر در اختیارش قرار داده میشه.

• Like 1
لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، Masih گفته است :

سلام.

افزونه ای که گفتید دقیقا همین کارکرد رو داره و برای فروش کد شارژ و لایسنس استفاده میشه و پس از خرید و پرداخت کاربر در اختیارش قرار داده میشه.

بله اما لایسنس رو نشون نمیده بهم، البته هنوز پرداخت آنلاین رو فعال نکردم اما گذاشتم رو حالت خودکار که اگر کسی خرید کرد خودکار به تکمیل شده تغییر وضعیت بده

درگاه فعال کنم اوکی میشه؟

لینک به دیدگاه

در 18 دقیقه قبل، AHF-victory گفته است :

درگاه فعال کنم اوکی میشه؟

بله این افزونه به گونه ای عمل می کنه که بعد از پرداخت موفق، بعد از بازگشت از درگاه پرداخت کد به خریدار داده میشه. البته احتمالا توی تنظیمات افزونه امکان ارسال از طریق ایمیل هم وجود داشته باشه که بهتره یه نگاهی به کلیه تنظیمات افزونه بکنید.

• Like 1
لینک به دیدگاه

• 2 هفته پیش...
در در ۱۴۰۱/۶/۲۰ در 17:48، Masih گفته است :

بله این افزونه به گونه ای عمل می کنه که بعد از پرداخت موفق، بعد از بازگشت از درگاه پرداخت کد به خریدار داده میشه. البته احتمالا توی تنظیمات افزونه امکان ارسال از طریق ایمیل هم وجود داشته باشه که بهتره یه نگاهی به کلیه تنظیمات افزونه بکنید.

درود، وقتی افزونه رو یکبار نصب میکنم میاد، وقتی غیرفعال و مجدد فعال میکنم دیگه بالا نمیادش و حتی با لینک هم میخوام وارد بشم میگه شما مجوز ندارید

چه کار کنم؟

لینک به دیدگاه

در 6 ساعت قبل، AHF-victory گفته است :

درود، وقتی افزونه رو یکبار نصب میکنم میاد، وقتی غیرفعال و مجدد فعال میکنم دیگه بالا نمیادش و حتی با لینک هم میخوام وارد بشم میگه شما مجوز ندارید

چه کار کنم؟

سلام.

باید توی دیتابیس اطلاعاتی که افزونه ساخته رو حذف کنید. یا توی قسمت ابزارهای افزونه چک کنید گزینه پاکسازی کامل داده ها وجود داره یا خیر.

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...