رفتن به مطلب

مشکل استفاده از سرویسهای SMTP برای خبرنامه وردپرس

پست های پیشنهاد شده

سلام. من قصد دارم از پلاگین Newsletter برای خبرنامه وبسایت استفاده کنم. با اینکه از طریق خود میل سرور هاست وبسایت هم میشه ایمیلهارو فرستاد اما دیدم توصیه میکنند که ایمیلها از طریق سرویسهای smtp ارسال بشه. حالا پرسشم اول اینه که بهترین سرویس دهنده رایگان smtp کدامه؟ و آیا امکان ارسال ایمیلها از طریق ایمیل شخصی و با دامنه شخصی وبسایت در این سایتها وجود داره؟ و دوم اینکه امکان اتصال این سرویسها به پلاگینهای وردپرس مانند همین Newsletter وجود داره یا خیر؟ ممنونم

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

پیشنهاد می کنم از سرویس هایی مثل میل چیمپ استفاده کنید که سرورهاش و ایمیل های ارسالی اصولی هستند و امکان اسپم شدن اونها خیلی کمه. یا اینکه یک هاست ایمیل خریداری کنید و خودتون با نصب اسکریپت مدیریت خبرنامه، با دامین خودتون اقدام به ارسال ایمیل ها کنید.

بعضی از سرویس های خبرنامه افزونه وردپرسی هم دارند که از داخل پیشخوان ایمیل هاتون رو بفرستید.

• Like 1
لینک به دیدگاه

در در ۱۴۰۱/۶/۱۳ در 23:05، Masih گفته است :

سلام

پیشنهاد می کنم از سرویس هایی مثل میل چیمپ استفاده کنید که سرورهاش و ایمیل های ارسالی اصولی هستند و امکان اسپم شدن اونها خیلی کمه. یا اینکه یک هاست ایمیل خریداری کنید و خودتون با نصب اسکریپت مدیریت خبرنامه، با دامین خودتون اقدام به ارسال ایمیل ها کنید.

بعضی از سرویس های خبرنامه افزونه وردپرسی هم دارند که از داخل پیشخوان ایمیل هاتون رو بفرستید.

من الان هم سرویس میل چیمپ را دارم اما هم محدودیت تعداد ایمیل داره و هم بعضی معایب مثل لوگوی میل چیمپ در فوتر خبرنامه هارو داره که خیلی حرفه ای نیست. یعنی در این سرویس ها و افزونه های وردپرس هیچکدام خوب نیستند؟ هاست من قابلیت ساخت 100 ایمیل از دامنه خودم را داراست و فقط میخوام سرویس خبرنامه و smtp بهش متصل کنم.

لینک به دیدگاه

در 10 ساعت قبل، 32arshia گفته است :

من الان هم سرویس میل چیمپ را دارم اما هم محدودیت تعداد ایمیل داره و هم بعضی معایب مثل لوگوی میل چیمپ در فوتر خبرنامه هارو داره که خیلی حرفه ای نیست. یعنی در این سرویس ها و افزونه های وردپرس هیچکدام خوب نیستند؟ هاست من قابلیت ساخت 100 ایمیل از دامنه خودم را داراست و فقط میخوام سرویس خبرنامه و smtp بهش متصل کنم.

برای اون باید پلن های اشتراک میل چیمپ رو بخرید طبیعتا

اگه میخواین از هاست خودتون استفاده کنید می تونید با نصب اسکریپت اینکارو بکنید:

• لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.
  • Like 1
لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...