رفتن به مطلب

مشکل در کد کیچا اسکریپت آپلود سنتر کلیجا

پست های پیشنهاد شده

سلام وقت بخیر . 

دوستان یک مشکلی که در این اسکریپت هست این هست که کد کیچا رو حتی درست هم می نویسیم باز هم میزنه که کد امنیتی غلط است و خب اگر با این شکل باشه هم کاربر نمی تونه ثبت نام کنه و هم مدیر نمی تونه وارد پنل خودش بشه که خب این باعث شد که من این اسکریپت رو از سایتم حذف کنم کسی هست که کد کیچا رو بتونه برام تصحیح کنه یا اینکه بر داره یا مثل 20 اسکریپت تایید ربات بزاره . متشکرم . 

در هم اکنون، admin_html گفته است :

سلام وقت بخیر . 

دوستان یک مشکلی که در این اسکریپت هست این هست که کد کیچا رو حتی درست هم می نویسیم باز هم میزنه که کد امنیتی غلط است و خب اگر با این شکل باشه هم کاربر نمی تونه ثبت نام کنه و هم مدیر نمی تونه وارد پنل خودش بشه که خب این باعث شد که من این اسکریپت رو از سایتم حذف کنم کسی هست که کد کیچا رو بتونه برام تصحیح کنه یا اینکه بر داره یا مثل 20 اسکریپت تایید ربات بزاره . متشکرم . 

مثل 20 اسکریپت :

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

ممنون از شما ، یک مشکل دیگر هم وجود دارد کاربر یا خودم وارد که می شوم سایت خودکار ما را به بیرون پرت می کند . راه حل دارد ؟ ممنون.

لینک به دیدگاه

توی این تاپیک تمامی کدهای مخفی فایل کانفیگ کلیجا رو معرفی کردم:

• لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

احتمالا مشکل شما کوکی مرورگر باشه که می تونید این کد رو امتحان کنید»:

لینک به دیدگاه

در 6 دقیقه قبل، Masih گفته است :

توی این تاپیک تمامی کدهای مخفی فایل کانفیگ کلیجا رو معرفی کردم:

احتمالا مشکل شما کوکی مرورگر باشه که می تونید این کد رو امتحان کنید»:

از شما ممنونم این مشکل هم بر طرف شد اما مشکل دیگری به وجود اومده است این است که وقتی کنترل پنل رو میزنم با اینکه همه فیلد ها پر است و رمز عبور صحیح است خطای زیر رو بعد از ورود کاربران که میزنم میده :

لینک به دیدگاه

فایل های اسکریپت شما دارای مشکل هست. پیشنهاد می کنم یک سابدامین جدید بسازید و روی اون نصب کنید آخرین نسخه اسکریپت رو.

• Like 1
لینک به دیدگاه

در 18 دقیقه قبل، Masih گفته است :

فایل های اسکریپت شما دارای مشکل هست. پیشنهاد می کنم یک سابدامین جدید بسازید و روی اون نصب کنید آخرین نسخه اسکریپت رو.

دیتابیس و ساب دامنه جدیدی ساختم و از نو نصب کردم اما باز همچنان همون خطا رو میده ! 

define('STOP_CAPTCHA', true);
define('FORCE_COOKIES', true);
define('STOP_CSRF', true);

این 3 کد رو هم اضافه کردم . 

لینک به دیدگاه

اگه تازه نصب کردید که نیاز به اون کد اولی و آخری ندارید. فقط define('FORCE_COOKIES', true) رو استفاده کنید.

کپچا رو از پنل مدیریت غیرفعال کنید بهتره! این کد یه روش موقت هست.

لینک به دیدگاه

در 7 دقیقه قبل، Masih گفته است :

اگه تازه نصب کردید که نیاز به اون کد اولی و آخری ندارید. فقط define('FORCE_COOKIES', true) رو استفاده کنید.

کپچا رو از پنل مدیریت غیرفعال کنید بهتره! این کد یه روش موقت هست.

ممنون از شما اما نمی تونم وارد پنل مدیریت بشم به علت زیر : با اینکه رمز رو میزنم این رو مشاهده می کنم نمیدونم مشکل چیه دقیقا ! 

لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، admin_html گفته است :

ممنون از شما اما نمی تونم وارد پنل مدیریت بشم به علت زیر : با اینکه رمز رو میزنم این رو مشاهده می کنم نمیدونم مشکل چیه دقیقا ! 

همونطور که قبلا گفتم وقتی اسکریپت رو تازه نصب کردید نیازی نیست کپچا رو غیرفعال کنید. کپچا رو با حذف اون کد از فایل کانفیگ مجددا فعال کنید و اقدام به لاگین کنید. کد CSRF هم نیاز نیست استفاده کنید برای اول کار.

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...