رفتن به مطلب

وردپرس شبکه

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان .من یه وردپرس نصب کردم و برای انجام چند تا کار احتیاج به راه اندازی وردپرس شبکه داشتم .شبکه رو راه انداختم .ولی مشکل اینجاست که هر سایتی تو مدیریت میسازم بالا نمیاد و کار نمیکنه .اصلا نشون نمیده هیچی رو سایت جدید .ممنون میشم راهنماییم کنید

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام.

اگه آدرس وبلاگ های جدید رو روی سابدامین تنظیم کردید نیاز به تنظیمات اضافه وایلدکارت هست.توی گوگل جستجو کنید و یه تیکت به هاستینگ بزنید و بپرسید که قابلیت وایلدکارت فعال هست یا خیر و ازشون بخواین یه سابدامین وایلدکارت براتون ایجاد کنن که وردپرس بتونه وبلاگ ها رو ایجاد کنه.

لینک به دیدگاه

یه ساب دامین به نام * وایلد کارد ایجاد کردم ولی کماکان همون ارور رو میده . هاستینگ ماشالا اصلا نمیدونست وردپرس شبکه چی هست . کلا گیر افتادم

لینک به دیدگاه

سلام مجدد.

اگه تازه سابدامین * رو ساختید که باید وبلاگ ها رو از اول بسازید. بعد از ساخت این سابدامین تست کنید و یک وبلاگ جدید بسازید و چک کنید کار می کنه یا نه.

ولی اگه قرار نیست وبلاگدهی باشه و صرفا قصد دارید چند تا ساب دامین برای خودتون ایجاد کنید و ازشون استفاده کنید، کافیه وبلاگ ها رو اول بسازید بعد توی قسمت سابدامین هاستتون دقیقا همون سابدامین رو ایجاد کنید. و در قسمت Manage redirection کافیه آدرس کامل سایتتون رو به صورت لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.  برای هر سابدامین اعمال کنید.

اگه قراره وبلاگدهی باشه، حتما باید با هاستینگ هماهنگ کنید تا مشکل رو رفع کنه.

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...