رفتن به مطلب

مشکل در اسکریپت مچ فرم

قاسم

پست های پیشنهاد شده

سلام. من اسکریپت مچ فرمو نصب کردم و واقعا عالیه دستتون درد نکنه. فقط یمدت باهاش کار کردم تو قسمت مدیریت بالای صفحه این پیغام ظار شده:
Warning: Division by zero in /home/robatkar/dyarekariman.ir/formzibadesign/manage_forms.php on line 158

و یه مورد دیگه که من نام دامنه این اسکریپتو تغییر دادم الان روی ایجاد فرم جدید میزنم این ارورو میده:

SQL: [2166] INSERT INTO `ap_forms` ( form_id, form_name, form_description, form_redirect, form_redirect_enable, form_active, form_success_message, form_password, form_frame_height, form_unique_ip, form_captcha, form_captcha_type, form_review, form_label_alignment, form_resume_enable, form_limit_enable, form_limit, form_language, form_schedule_enable, Params: 1 Key: Position #0: paramno=0 name=[0] "" is_param=1 param_type=2 Query Failed: SQLSTATE[21S01]: Insert value list does not match column list: 1136 Column count doesn't match value count at row 1

ممنون میشم اگه راهنمایی کنید

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام.

توی مستندات و آموزش این اسکریپت چک کنید نسخه PHP رو چند معرفی کردن و شما باید توی پنل هاستتون نسخه PHP رو دقیقا همون عدد وارد کنید.

برای تغییر دامین هم باید بعد از تغییر، توی دیتابیس Search And Replace بزنید و دامین قدیمی رو توی دیتابیس به دامین جدید تغییر بدید.

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...