رفتن به مطلب

دانلود رایگان اسکریپت بلاگ ریدر Blog Reader

snaptu

پست های پیشنهاد شده

100% سالم و تست شده

توجه داشته باشید تفاوت رتبه ها فقط در مدت زمان ساخت سایت ها هست یعنی قدیمی بودن سایت و ایندکس مطالب بیشتر باعث بیشتر شدن بازدید و پایین آمدن رتبه الکسا میباشد،شما نیز میتوانید از امروز شروع به ساخت سایت متفاوت با این اسکریپت کرده و با بازدید فراوانی که به سوی شما سرازیر میشود از درامد اینترنتی خود لذت ببرید.

1427707696851.png

این اسکریپت بعد از نصب هیچ گونه نیازی به شما نخواهد داشت و خود به صورت اتوماتیک مطالب سایت را آپدیت کرده و روز به روز بازدید شما بیشتر میشود و نیاز به هزینه های گزاف برای نویسنده نخواهید داشت.

این اسکریپت کاملا بر طبق اصول و پیروی از قوانین گوگل طراحی و ساخته شده است بنابراین مطالب شما به سرعت ایندکس شده و یا به هیچ وجه گوگل شما را اسپم نشناخته و سایت شما پنالتی نخواهد شد.

★ توجه : فیلم آموزشی بصورت کامل درون پکیج موجود میباشد که پس از پرداخت لینک دانلود اسکریپت هم نمایش داده می شود هم به ایمیل شما ارسال می گردد. ★ توجه : در این ورژن سئو بهتر و بارگذاری سریعتر صفحات وب سایت و ایندکس سریع تر درگوگل بیشتر مد نظر بوده است.

★ توجه : برای مشاهده دمو اسکریپت به انتهای مطلب مراجعه کنید.

★ توجه : برای اثبات قدرت این اسکریپت میشه به سایت blogreader.ir اشاره کرد ! که در مدت زمانه کوتاهی رتبه قابل توجهی در الکسا کسب کرده !

با این اسکریپت شما میتونید تعداد خیلی بالایی ادرس وبلاگ رو دنبال کنید و با بروز شدن اون وبلاگ سایت شما هم بروز میشه و مزیتش اینجاست که هر وبلاگ رو به یه ساب دامین تبدیل میکنه مثلا YOUBLOG.BLOGFA رو بخوایید مطلبشو بذارید میشه YOUBLOG.YOUSITE.IR خب شاید بپرسید چرا اینطوریه خب با این کار سایت مثل یک سایت بلاگدهی عمل میکنه مثل بلاگفا یا رزبلاگ و …. همین کار باعث میشه گوگل شمارو اسپم شناسایی نکنه و شمارو مورد توجه قرار میده و پست هارو زودتر ایندکس میکنه و حتی از اون وبلاگی که مطلب رو زده شما بالاتر میزنید البته با یکی دو روز بعد از نصب این اسکریپت نباید انتظار بازدید روزانه هزار نفرو داشته باشید وقتی که یک ماه گذشت و بیش از چندید هزار مطلب به صورت اتوماتیک ارسال شد اون وقته که بازدیدتون از مرز چند هزار بالاتر میزنه

با نصب این اسکریپت گوگل شما را مثل سرویس های وبلاگ دهی همچون بلاگفا و رزبلاگ در نظر میگیره که دراین صورت سایت شما محبوبیت بالایی کسب میکند,این اسکریپت تست شده و بازدهی بالایی دارد.

پنل مدیریت این اسکریپت داری قسمت های مختلف به شرح زیر است :

• قسمت تنظیمات عمومی
  • قسمت ویرایش وبلاگها
  • قسمت اضاقه کردن فیلتر برای حذف نمایش وبلاگها
  • قسمت تغییر پسورد
  • آمار بازدید تعداد مطالب و تعداد وبلاگها
  • قسمت ویرایش و محل تبلیغات

لینک دانلود

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

• Like 1
لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

از مدیریت محترم 20اسکریپت خواهش میکنم هرچه سریعتر فایل را حذف کنند این اسکریپت فروشه و خودمم اونو خریدم و باهاش چندتاسایت زدم.

حق الناسه به قرآ شمابرو یه چیزی بخر بعدش یکی از خدا بی خبر اونو رایگان منتشر کته چه حالی میشی درضمن این سئو نشده این عیب داره حتی پولیش ایندکس نمیشه باید سئو بلد باشی تا بتونی

لینک به دیدگاه

دمت گرم من خودم سئوش می کنم میزارم اینجا مردم حال کنن خخخخخخ داداش توعم خودتو زیاد ناراحت نکن پیش میاد میدونم چحالی داریاما فضای مجازیه دیگه کاریش نمیشه کرد

• Like 1
لینک به دیدگاه

برای کشوری به نام اییران متاسفم که همچین آدمای ..... ای داره

دوست من این اسکریپت کاملا seo شده است و باید بگم دوست عزیز این اسکریپت توسط ادام های سودجو فروش میرفت و زمان آن شده بود که پخش شود !

• Like 1
لینک به دیدگاه

megascript

چرت نگو

تو خودت با نصب این اسکریپت دزدی

مطالب مردمو میدزدی

حالا یه جاییت سوخته که 20ت واسه این اسکرت دادی مدیر این سایت مجانی واسه همه گذاشته

تا تعداد بیشتری مطلب و کلیک دزدی کنن:winksmiley02::winksmiley02:

لینک به دیدگاه

برید هرچقدر دلتون میخوات منتشر کنید عقده و کینه دلتون خالی شه من 2 ماه باهاش رو یه سایت پیج رنک 1 گوگل کارکردم هیچی نشد.

اما الان هرچی بلد بودم از سئو روش اجرا کردم دیروز 2 هزار تا بازدید کننده از نظر آمار گیر هیستستس داشته امروزم طبق اما ر و اطلاعات اون سایت حدود بیش از 5هزار تا میرسه

لینک به دیدگاه

اگه واقعا طراح این اسکریپتی سریعتری جلو این سایتو بگیرید لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

درضمن یه خواهش ازتون دارم لطفا لینکو بردارین اینجوری خیلی بد میشه سایتا از این مدل زیاد میشن.

من خودم فقط همین یه سایتو زدم لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. اینم چون مجبور بودم:123:

لینک به دیدگاه

• 2 هفته پیش...

سلام من با این اسکریپ مشکل دارم

چرا روی مطالبی که تو سایت اومده میزنی باز نمیشه فک کنم مشکل ساب دامین هست برای حل این چه کار کنم؟

لینک به دیدگاه

عزیز طور میشه به مدیریتش وارد شد؟

راستی سایت مپ هم میشه واسش ساخت یا داره خودش؟

لینک به دیدگاه

سلام من نصبش کردم ولی صفحه اصلی همچنان سفید و مطلبی داخلش نمیاد .میشه راهنمایی کنید که باید چکار کنم ؟

ادرس لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

لینک به دیدگاه

سلام من نصبش کردم ولی صفحه اصلی همچنان سفید و مطلبی داخلش نمیاد .میشه راهنمایی کنید که باید چکار کنم ؟

سلام دوست عزیز این اسکریپت قرار داده شده مشکل داره

و فایل دیتا بیسش کسر هست داره ولی 2 تا باید باشه جدا ولی این فقط یکی داره اگه اصلی رو میخواید در یاهو با بنده در ارتباط باشید

info_tehco

لینک به دیدگاه

90در صد مشکل از هاست هستش و فانکشنی رو بسته که کامل لود نمیشه روی هاست رایگان نصب کردم کار می کرد ولی روی هاست خودم هر کاری کامل لود نتمیشد و اخرشم هاستم تغییر دادم ؟

----------------------

کی می دونه نقشه داره یا نه؟ ادرسش چیه؟

لینک به دیدگاه

من خودم چند چیز بگم که تجربه خوده بندس.بعد خواستید نصب کنید

1-این اسکریپت حجم دیتابیس سرسام اوری داره که بعده یکی دوماه توسط هاستینگ بسته میشه بخاطر فشاری که به سرور میاد

2-هر روز ایمیلی میاد براتون که اقا مطالب وبلاگ مارو پاک کن.شماهم باید برید تو دیتابیس دنبال هزارتا وبلاگ بگردین تا ادرس رو پیدا کنید و پاک کنید

3-ساماندهی به کنار.اگرم ثبت نکنید بخاطر مطالبی که میاد فیلتر میشه سایت تون

4-تاجایی که خبر دارم سایت مپش مشکل داره و تا یه جایی بیشتر مطالبش ایندکس نمیشن (حالا این اسکریپ رو ندیدم)

* اینطوری بگم جای پیشترفتی برای این اسکریپت نیست بعد یک ماه امارتون تازه میرسه هزارتا دوماه بیشتر و همینطور بیشتر ولی در اخر هاست تون مسدود میشه اگرم سرور اختصاصی بخرین مثله بنده در نهایت سایت تون ریپورت میکنن دوستان گرامی و اسپم میشه سایت

اگر خواستید میتونم براتون نصب کنم رو هاستیگ خودم اما حجم دیتابیس از یه حجمی نباید بالا بره

بعدش اینکه این اسکریپت ها مشکل دارن از کسایی که از این اسکریپت استفاده کردن بپرسید یه مدت بود که تمامی مطالب اینجور سایت ها پاک شده بود و حجم دیتابیسش صفر بخاطر باگی که توش بود

لینک به دیدگاه

سلام و درود .

لطفا از توهین به یکدیگر در تاپیک ها خودداری نمایید . ایران کشوری است که کپی رایت چندان جالبی ندارد .

اسکریپت هایی با کاربرد مشابه زیاد هستند و بسیاری از اونها توسط بیست اسکریپت منتشر شده اند .

برای بهره وری بهتر از اسکریپت باید مسلط به زبان php باشید تا بتوانید هسته اسکریپت را به شکل دلخواه تنظیم نمایید .

لینک به دیدگاه

• مدیریت کل سایت
site[/url]

وقتی رو لینک کلیک میکنی نمیاره مشکل از چی هست ؟

سلام چند تا فایل هست که باید اسم سایت خودتون را درون قسمت ها جایگزین کنید

لینک به دیدگاه

site[/url]

وقتی رو لینک کلیک میکنی نمیاره مشکل از چی هست ؟

ساب دامینش فعاله?به قسمت ساب دامین هاست خود بروید و داخل فیلد یه ساب دامین با * ایجاد کنید

لینک به دیدگاه

سلام

دوستان من قصد تاسیس یه سات خبر خوان دارم

هاست مورد نیاز این نوع سایت ها باید چه مقدار باشه ...رم و سی پی یو چطور ؟؟!؟؟!

در کل اگر کسی از دوستان بوسیله همین افزونه سایت درست کرده

لطف کنه و توضیحی در این مورد بده و بگه باید چی کار کنیم ؟؟؟!؟!

لینک به دیدگاه

بنده رویه سرور اختصاصی بالا اوردم.ولی بقیه دوستان رو نمیدونم. هاست نامحدود هم دیتابیسش تا یه جایی می کشه به دلیل حجم بالایی که میگیره اکثر هاستینگ ها ساسپند میکنن سایت هایی که با این اسکریپت کار میکنن

نظر بنده اینکه هاست پنج الی ده گیگ بگیرین و سرماه حجم دیتابیس رو کم کنید

لینک به دیدگاه

آره منم 4 تاسایت زده بودم به خاطر مشکلاتش فقط یکیشو نگه داشتم و اینم چند وقت دیگه جمع میشه

لینک به دیدگاه

این اسکریپت رو اولین بار بنده در سایتم پابلیک کردم

یک فروشگاه میفروختش ، که سرورش خورد و فایل هاشو برداشتیم.

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...