رفتن به مطلب

دانلود رایگان اسکریپت بلاگ ریدر Blog Reader

snaptu

پست های پیشنهاد شده

user=admin

pass=123456

دوستان ساب دامنه ها رو میسازه ولی باز نمیکنه کطالبو کسی میدونه باید چیکار کرد؟

قابلیت wild card باید فعال باشه.

یه ساب دامنه هم به صورت دستی به صورت *.site.ltd ایجاد کنید . یعنی به جای وارد کردن یک کلمه برای ساب دامین باید یک ستاره بزارید.

• Like 3
لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

این اسکریپت رو میشد با یه وردپرس و یه افزونه راه انداختش !!

اینو می فروختن ؟؟!!

این اسکریپت بلاگریدر هست

این نسخه فروخته نمیشد ولی نسخه های مشابه ای به فروش میرسید

بعضی از این اسکریپت ها فقط فیدخوان هستن مثل همون رباط های وردپرس که فیذخوانی میکنن

ولی نسخه حرفه ای این اسکریپت که به فروش میرسه سیستم وبلاگدهی رو هدف قرار میده

برای مثال زمانی که شما وبلاگی در بلاگفا میسازید در سایت زیردامنه ای به اسم example-blogf.domin.ir تولید میشه و

شما هر مطلبی که داخل اون وبلاگ قرار بدی داخل این ساب دامین در سایت بلاگ ریدر کپی میشه

راستی اگه مدیر ارزان وی پی اس هستی این دامنی رو چک بکن ببین مشکلش چیه medialord.ir سی پی یو هاست روی 92% مونده

و درضمن این خبررسان ایمیلی سایتتون رو فعال بکنید که هزوقت تیکی پاسخ داده میشه یا خبری میشه برای محصولاتن ایمیلشو کاربران دریافت بکنن

برای مثال سایت جی هاستینگ حتی یک خبرنامه جدا برای تبلیغات داره و یک خبرنامه جدا برای تخفیفات

که هر دو از خبرنامه اصلی سایت که مال اخبار هست جداست

و هیچ ربطی هم به خبر رسان پسخ به تیک ها و اطلاعات مربوط به محصولات ندارن

ghosting.ir

لینک به دیدگاه

اگه شما کاربر ارزان وی پی اس هستی

در پنل کاربری ابزاری به اسم تیکت وجود داره که می تونی از اون استفاده کنی

به دلیل ارسال های زیاد ایمیل در روز سرویس دهندگان ایمیل مارو بلاک می کنند که باید هر 2 3 روز یه بار آی پی عوض کنیم .. (( فعلا هم مشکلی با یاهو یا جیمیل نداریم ..))

لینک به دیدگاه

اگه شما کاربر ارزان وی پی اس هستی

در پنل کاربری ابزاری به اسم تیکت وجود داره که می تونی از اون استفاده کنی

به دلیل ارسال های زیاد ایمیل در روز سرویس دهندگان ایمیل مارو بلاک می کنند که باید هر 2 3 روز یه بار آی پی عوض کنیم .. (( فعلا هم مشکلی با یاهو یا جیمیل نداریم ..))

از کاربران هستم

ولی خوب اصلا حال نمیکنم با سایتتون

و درضمن یعنی در ساعت چند ایمیل ارسال میکنید ؟!!!!!!

اینقدر تعداد های پشتیبانی زیادی براتون ارسال میشه ؟

بنده هم ریسلر دارم

ساعتی خودم 500 ایمیل و روزانه 5000 ایمیل میتونم ارسال بکنم کاربرانمم ساعتی 100 روزی 1000 ایمیل

به امید خدا بعد از 200 مشتری هم هفته ای یک تیک برام میاد که اونم سوالات هستن یا درخواست نصب اسکریپت

بگذریم

سیستم whmcs یه قابلیتی داره به اسم bbc که زمانی که کاربر تیک باز میکنه و زمانی که پاسخی به تیک داده میشه به کاربر اطلاع رسانی میکنه

ولی خوب داخل پنل کاربری شما هیچ ایمیلی مبنی بر تیک ها ارسال نمیشه به کاربر

:happysmiley:ممکنه بپرسید تو که ریسلر داری از سایت ارزان وی پی اس استفاده میکنی؟:happysmiley:

باید عض بکنم سرویسی که از ارزان وی پی اس برداشتم مال قبل از زمانی بود که خودم استینگ بزنم

البته همچین سرویس مالی هم بر نداشتم

ولی خوب آدمه وقتی پول میده برا چیزی میخواد تا آخرین قطره ازش استفاده بکنه

لینک به دیدگاه

شما حال نمی کنی مشکل خودته !

دو روز پیش آی پی توسط همکارم عوض شد مشکلی نداره الان ( خودم شخصه تست کردم )

ما سرویس های بیشتری نصب به شما ارائه میدیم برای مثال ( ما درسایت درج کردیم که ارسال بازدید کاملا با استفاده از کاربران واقعی انجام میشه - ولی باز کاربر میاد میپرسه: واقعا تاثیر گذار هست یا نه -- مانند این زیاد هست مخصوصا مشتریانی که از سرور های مجازی لینوکس استفاده می کنند زیاد از تیکت استفاده می کنند با اینکه جواب سوال هاشون در گوگل هست .. )

سرور رو چک کردم دیدم هاست شما 100 مگ هست و فکر کنم شما 3 هزارتومن اونم برا 1 سال پرداخت کردی .. ( قطعا مالی نیست ..)

((( به قول مدیر 20 اسکریپت => هیچ مغازه داری نمیاد بگه ماست من ترشه )))

لینک به دیدگاه

شما حال نمی کنی مشکل خودته !

دو روز پیش آی پی توسط همکارم عوض شد مشکلی نداره الان ( خودم شخصه تست کردم )

ما سرویس های بیشتری نصب به شما ارائه میدیم برای مثال ( ما درسایت درج کردیم که ارسال بازدید کاملا با استفاده از کاربران واقعی انجام میشه - ولی باز کاربر میاد میپرسه: واقعا تاثیر گذار هست یا نه -- مانند این زیاد هست مخصوصا مشتریانی که از سرور های مجازی لینوکس استفاده می کنند زیاد از تیکت استفاده می کنند با اینکه جواب سوال هاشون در گوگل هست .. )

سرور رو چک کردم دیدم هاست شما 100 مگ هست و فکر کنم شما 3 هزارتومن اونم برا 1 سال پرداخت کردی .. ( قطعا مالی نیست ..)

((( به قول مدیر 20 اسکریپت => هیچ مغازه داری نمیاد بگه ماست من ترشه )))

خوب ارسال بازدید چه ربطی داره

بعدشم بحث الان اینه که شما سیستمتون اطلاع رسانی انجم نمیده

و فکر نکنم شما اینقدر کاربر داشته باشید با پشتیبان که سرویستون نتونه ایمیل ارسال بکنه

سرور مجازی هم کو کی تا کی که مشتری بیاد بخواد ببره بعدشم تیکت بده برای یه پشتیبانی

آره دقیقا سرویسی که برداشتم 100 مگابایت یک ساله بود 3 هزار تومن :90: تا حالا هم 100 برابر قیمت هاست و دامنه سود برام داشته که البته اینشم هم نیست

هیچ مغازه داری هم نمیگه ماست من ترشه اینم درسته

راستی یکمم به سبک خودتون

داخل پنل whmcs یه گذینه ای زیرمجموعه support هست به اسم بخش آموزش

اونجا میتونید آموزش هاتون رو قرار بدید تا کاربران با تیکت های بیخود سرتون رو به درد نیارن و سرور میلتون هم بلوک بشه

با تشکر از سایت خوبتون

پیروز و سربلند باشید :112:

لینک به دیدگاه

اینا یه مشت شعاره که قصد بدبینی مردم نسبت به ارزان وی پی اس داره

سیستم ما هیچ مشکلی نداره بارها و بار ها تست شده..

خودتون مشکل دارید

گوگل مشخص می کنه ما چقدر مشتری سرور مجازی داریم ..

به ما ربطی نداره که چقدر سود کردید

ما یه سری اموزش قرار دادیم منتظر امر شما نبودیم ..:131:

لینک به دیدگاه

• مدیریت کل سایت

سلام به دوستان گلم و کاربر فعال لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. دوست عزیز بنده بارها با این وب سایت همکاری کرده ام و تاحالا مشکلی دیده نشده و درست نیست اینجا وارد حاشیه بشید بعضی بحث ها هستند که نمیشه درموردشون به این سادگی بحث کرد و نتیجه گیری کرد لطفا اگر مشکلی یا پیشنهادی دارید در سایت مربوطه مطرح کنید پیشاپیش ازهمکاری شما متشکرم.

• Like 1
لینک به دیدگاه

دوستان گرامي اين اسكريپت كامل نصب و فعال شده دوستاني كه ميخوان براشون نصب بشه از اين درگاه پرداخت كنن پ خ بدن مشخصات هاست و ...

markazcms.ir/page/payment

لینک به دیدگاه

دوستان گرامي اين اسكريپت كامل نصب و فعال شده دوستاني كه ميخوان براشون نصب بشه از اين درگاه پرداخت كنن پ خ بدن مشخصات هاست و ...

markazcms.ir/page/payment

نصب این اسکریپت انچنان کار نداره که پولی نیاز باشه پرداخت بشه.

فردا وقت کنم رایگان اموزش کاملشو قرار میدم

• Like 3
لینک به دیدگاه

• 4 هفته پیش...
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...