رفتن به مطلب

ویژه دانلود قالب وردپرس بی تم - Betheme (اورجینال و نال شده)

پست های پیشنهاد شده

پوسته فارسی Be نام یک قالب محبوب و یک ابر پوسته حرفه ای برای سیستم وردپرس و همچنین فروشگاه ساز ووکامرس می باشد که از آن می توانید در وب سایت های خود با موضوع شرکتی ، فروشگاهی (ووکامرس) ، وبلاگ ، شخصی ، نمونه کارها ، خلاقانه ، در دست ساخت و تک صفحه ای از بالغ بر بیش از 250 پوسته پیش ساخته آن استفاده نمایید! قالب وردپرس فروشگاهی بی ای تم کاملا رسپانسیو میباشد و در تمامی دستگاههای نمایش با هر رزولیشنی به خوبی نمایش داده میشود. پنل تنظیمات قالب کاملا فارسی و حرفه ای میباشد و بیشتر تنظیمات رو از طریق پنل تنظیمات انجام بدید. صفحه ساز بسیار پیشرفته قالب از مهمترین قسمت ور ویژگی قالب be میباشد که به صورت کاملا گرافیکی و اختصاصی طراحی شده است و همچنین با افزونه وردپرس بسیار حرفه ای ویژوال کامپوزر کاملا هماهنگ میباشد و در صورت نیاز میتوانید از این صفحه ساز پیشرفته نیز استفاده کنید. یکی از نیاز های اصلی هر سایت و قابلیت های ویژه هر قالب وردپرس تجاری سازگاری با افزونه فروشگاه ساز ووکامرس میباشد که هماهنگی و سازگاری کامل رو داراست و میتوانید یک فروشگاه حرفه ای رو راه اندازی و کسب درآمد کنید.

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

برخی از قابلیت های پوسته حرفه ای BeTheme :

• کاملا ارجینال و فارسی
  • دارای افزونه های ارجینال به همراه پکیج قالب
  • نصب و راه اندازی دمو ها تنها با یک کلیک
  • سازگاری کامل با افزونه فروشگاه ساز ووکامرس
  • هماهنگی کامل با افزونه صفحه ساز ویژوال کامپوزر
  • دارای صفحه ساز مجزا و اختصاصی قالب
  • بیش از 100 دموی مختلف برای همه نوع سایتی
  • سازگاری کامل با افزونه wpml
  • پنل تنظیمات حرفه ای و کاملا فارسی
  • بیش از 15 نوع استایل مختلف برای سربرگ
  • ایجاد رنگبندی بی نهایت
  • رنگبندی و سفارشی سازی هر قسمت از سایت به سلیقه مدیر سایت
  • شورت کد های بسیار حرفه ای
  • کاملا رسپانسیو و نمایش در تمامی دستگاههای نمایش
  • قابلیت نمایش رتینا
  • ابزارک های کاملا اختصاصی و ویژه
  • ایجاد صفحه و برگه ساز قدرتمند تنها با درگ & دراپ
  • و بسیاری دیگر…
  • و..
نقل قول

در این تاپیک، جدیدترین نسخه ها قرار داده خواهند شد. این نسخه ها نال شده یا کاملا اورجینال هستند که در صورت اورجینال بودن باید خودتان نسبت به نال کردن این قالب اقدام نمایید. جهت دانلود نسخه های جدیدتر، به انتهای تاپیک مراجعه کنید.

ضمنا توجه داشته باشید این فایل ها توسط کاربران عزیز انجمن اضافه خواهند شد و باید با مسئولیت خودتان از آنها استفاده کنید. قالب ها هیچگونه اسکن و تست نصب ندارند.

نکته ضروری:

در این تاپیک تنها نسخه های جدید قالب برای دانلود قرار خواهند گرفت، در صورت داشتن هرگونه پرسش و مشکل در خصوص این قالب، حتما تاپیک مجزا ایجاد کنید. در صورتی که مشکلات خود را داخل این تاپیک مطرح کنید، ارسال شما بدون اطلاع قبلی حذف خواهد شد.

نسخه های تقریبا به روز قالب که پیش از این در انجمن ارسال شده اند:

و همچنین چند نسخه از قالب در این تاپیک قرار داده شده است که سعی خواهد شد تمامی لینک های دانلود در همین تاپیکی که در آن حضور دارید جمع آوری گردند.

• Like 3
لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام و احترام به همه عزیزان

با توجه به استقبال بی نظیر از قالب بی تم ، من تمامی نسخه هایی که در این کمپانی منتشر میشه را به رایگان اینجا قرار خواهم داد

در زیر تصویر اکانت خودم در تم فارست را مشاهده می کنید:

اگر دیگر محصولات پروفایل من هم براتون ارزشمنده ، کافیه درخواست کنید تا قرارش بدم

با ارایه هر نسخه از سوی منتشر کننده ، فایل بدون تغییر (ممکنه فقط فایل زیپ دانلودی را تغییر نام بدیم) در اینجا منتشر میشه

طی چندروز آینده ، مسیر تغییر لایسنس در قالب بی تم و فعال سازی تمامی بخش های این قالب رو در همین تاپیک ارایه خواهم کرد که خودتان بتونید فایل قالب را خیلی ساده فعال کنید و از اون استفاده کنید.

همراه قالب 2 افزونه پولی visual composer و revolutions slider هم منتشر میشه که قرارشون میدم.

با تشکر از اقای مهندس مسیح @Masih عزیز ، استاد گرانقدرم که این فرصت رو به من دادن 

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

• Like 2
لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، raha.ab گفته است :

با توجه به استقبال بی نظیر از قالب بی تم ، من تمامی نسخه هایی که در این کمپانی منتشر میشه را به رایگان اینجا قرار خواهم داد

سلام و وقت بخیر؛

از اینکه سعی دارید به کاربران ایرانی این قالب بی نظیر رو بطور رایگان ارائه کنید و در کنار تیم بیست اسکریپت قرار دارید صمیمانه از شما تشکر می کنم.

فقط یک نکته رو مدنظر قرار بدید، نسخه هایی که قرار میدید، اگر دستکاری داخلش نشده و کاملا اورجینال هست، حتما توی هر تاپیک بالای لینک دانلود عبارت "اورجینال" رو درج کنید. چون ما هم چندین نسخه نال شده با امکانات مختلف رو هم داخل همین تاپیک قرار میدیم. قصدمون اینه که کاربرا بدونن دقیقا چه نسخه ای رو دارن دانلود می کنند.

مجددا ازتون تشکر می کنم. 🙏

• Like 2
لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، Masih گفته است :

سلام و وقت بخیر؛

از اینکه سعی دارید به کاربران ایرانی این قالب بی نظیر رو بطور رایگان ارائه کنید و در کنار تیم بیست اسکریپت قرار دارید صمیمانه از شما تشکر می کنم.

فقط یک نکته رو مدنظر قرار بدید، نسخه هایی که قرار میدید، اگر دستکاری داخلش نشده و کاملا اورجینال هست، حتما توی هر تاپیک بالای لینک دانلود عبارت "اورجینال" رو درج کنید. چون ما هم چندین نسخه نال شده با امکانات مختلف رو هم داخل همین تاپیک قرار میدیم. قصدمون اینه که کاربرا بدونن دقیقا چه نسخه ای رو دارن دانلود می کنند.

مجددا ازتون تشکر می کنم. 🙏

سلام استاد عزیزم

اول اینکه وظیفه خودمه که به دیگران کمک کنم ، من تا امروز کلی از شما کمک گرفتم و دوست دارم حداقل دانشم رو به دیگران هم انتقال بدم

دوم اینکه شما نباید از من تشکر کنید،این من هستم که از شما ممنونم ، از سایت عالی شما همیشه استفاده کردم و همیشه کارهایم رو پیش بردم

ممنونم از حضورتون

😍

در آخر هم بگم که طبق فرمایش شما پیش خواهم رفت و اگر نسخه ای منتشر کنم ، حتما در عنوان توضیح خواهم داد که ارجینال هستن یا خیر

• Like 1
  • Thanks 1
لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...