رفتن به مطلب

اسپمر سیستم های وبلاگ دهی خریدارم

benyamin1375

پست های پیشنهاد شده

سلام خدمتتون هر کی اسپمر های هر کدوم از وبلاگ دهیو داره پ.خ بده کامل و سالم باشه

هر کی میتونه بازاریابی هاست سی پنل کنه پ.خ بده این واجبه

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

داداش من تحت وب میفروشم می خوای سرویس های بلاگفا میهن بلاگ فرد بلاگ بلاگ ای ار پرشین و غیره هرچی بخوای هست خخخفقط بلاگفا خیلی ادم بوقی هست این شیرازی هر 20 روز قسمت نظر دهی رو ابدیت می کنه و بد بختی میشه برای ما حالا هرکدوم رو خاستی بهم بگو این شمارم09367878057اینم ایمیل لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

لینک به دیدگاه

• 3 هفته پیش...

اصلا به صرفه نیست خرید همچین نرم افزار هایی چرا که هر چند مدت وبلاگدهی ها اپدیت میشند و از کار می افته خودکار نیست و نیاز به کار داره .

میتونید از بلاگ لیچ با کمترین قیمت استفاده کنید

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

لینک به دیدگاه

داداش گلم بلاگ لیج رو یکم در موردش تحقیق کنی توی سال 93 کمترین بازدهی رو داشته خیلی افت کرده توهم مطمین نیستی از اتومات فرستادن و تایید شدن نظر

بعد جدیدا فک کنم اخر متن ارسال نظر تبلیغ خودش رو میزاره البته این رو شنیدم ولی امتحان نکردم

اگر کسی خواست من بصورت انلاین براش می فرستم به سیستم های

میهن بلاگ - پرشین بلاگ-لوکس بلاگ-کانی بلاگ-بلاگفا هم هست که زیاد تظمینی نیست

دلیلیم داره

بلاگفا به خاطر این که سیستم نظر دهی رو هر 20 روز ابدیت می کنه شاید کمه زیاد داشته باشه

دوما بعد ارسال 30-60 تا توی زمان معین شده ای پی برای مدتی مسدود میشه _البته ای پی نیست اون قسمتی هست که ادرس وبلاگ رو توی نظر میزارید اونجا رو گیر میده و نظر نمی فرسته

اگر کسی خواست براش می فرستم

لینک به دیدگاه

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...