رفتن به مطلب

بهترین انجمن ساز

iandi7

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان

وقت بخیر

قصد راه اندازی یک انجمن برای سایت بازی رو داشتم... میخوام محتوای آموزشی و دانلودی بزارم...

از بین انجمن سازها به این نتیجه رسیدم که در حال حاضر زنفورو و IPB بهترینشون هستن...

هزینه لاینسس زنفورو هم 160 دلار هست... بنظرتون ارزش خرید رو داره؟

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام وقت بخیر

به نظر شخصی من بهترین انجمن ساز حال حاضر IPB یا همون IPS هست. زنفورو هم خوبه ولی بیشتر برای مصارف تجاری استفاده میشه چون یه سری API ها ارائه می کنه که میشه با سرویس دهنده های بزرگ ارتباط برقرار کرد که البته اینا هم فقط مصرف تجاری دارند. اما IPB کامل تر و برای یک انجمن بازی گزینه مناسب تری هست.

• Like 1
لینک به دیدگاه

بله تجاری هست.

ولی هر دو اسکریپت نسخه نال شده هم دارند. اگه بخواهید اورجینال بخرید که طبیعتا باید پول بدید. اسکریپت های رایگان مثل PHPBB و MyBB و امثال اینها توانایی رقابت با IPB و زنفورو رو ندارن.

• Like 1
لینک به دیدگاه

قبلا با اسکریپت نال شده زنفورو کار کرده بودم... محیط ادمینش خیلی ساده و در عین حال جمع و جور بود...

فقط من اسکریپت زنفورو رو از سایت اصلیش خریداری کنم بعدا چون ایرانی هستیم نگن که لاینسس شما بسته شد؟

لامصب گرون هم هست. برای یک سال ۱۶۰ دلار

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

لینک به دیدگاه

در 10 ساعت قبل، iandi7 گفته است :

فقط من اسکریپت زنفورو رو از سایت اصلیش خریداری کنم بعدا چون ایرانی هستیم نگن که لاینسس شما بسته شد؟

خیر این مشکل تاحالا گزارش نشده ولی محض اطمینان شما پیش از خرید داخل انجمن رسمی خودش اکانت بسازید و تاپیک بزنید و بپرسید در این خصوص

لینک به دیدگاه

در 14 ساعت قبل، mahdiar گفته است :

لاینسس را از سایت کدی کنیون میشه تهیه کرد؟

از سایتشون باید بخرید:

زنفورو:  لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

و IBS در:   لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

ولی سنگین درمیاد برای کاربران ایرانی

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...