رفتن به مطلب

فهمیدن قالب دو سایت

iandi7

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان

میخواستم قالب دو سایت زیر رو بفهمم چی هستن... میدونم اختصاصی نیستن و کدهای css رو تغییر دادن...

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

ویرایش شده توسط iandi7
لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام وقت بخیر

به نظر که تقریبا اختصاصی هستند. حالا صرف نظر از بخش زیادی از قالب که میشه با المنتور ساخت، دقیق نمیشه مشخص کرد چه قالبی هستند. ولی غیر از اون، نوشتن یک قالب وردپرس در این سبک، بیشتر از 14 روز زمان نمیبره!

لینک به دیدگاه

سلام نو

اگه قالب همه بخش هاش کدنویسی شده باشه بهتر از اینه که با افزونه ساخته بشه...

من دنبال یه همچین قالب ساده هستم که فقط مقاله بنویسم:  لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

البته قالب دیجی آکادمی هم خوبه ولی متصل به ووکامرس هست که اگر غیرفعال بشه کلا قالب کار نمیکنه.

لینک به دیدگاه

اگه قالب خیلی ساده بخواهید، توی مخزن وردپرس قالب زیاده.

توی قالب های نال شده، بیشتر باید بین قالب های شخصی و وبلاگی بگردید. برای مثال یک نمونه از این جور قالب ها اینو میتونم پیشنهاد بدم:

• لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.
لینک به دیدگاه

در 6 ساعت قبل، iandi7 گفته است :

سلام نو

اگه قالب همه بخش هاش کدنویسی شده باشه بهتر از اینه که با افزونه ساخته بشه...

من دنبال یه همچین قالب ساده هستم که فقط مقاله بنویسم:  لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

البته قالب دیجی آکادمی هم خوبه ولی متصل به ووکامرس هست که اگر غیرفعال بشه کلا قالب کار نمیکنه.

از بخش مخزن وردپرس میتونید کلی قالب ساده و به روز شده که تازه هم طراحی شده استفاده کنید ، شاید باور نکنید بعضی از این قالب ها سئو واقعا بالایی دارند و خیلی راحت میشه اونها رو با کمی دانش  از html و css   تغییر داد. و البته کمی سئو

کافیه فونت اونها رو فارسی کنید و rtl  همین . رنگ ها رو هم تغییر بدید .

من خودم یه قالب برای ریپورتاژ  فارسی کردم و بعد از یکماه صفحه دوم گوگل رسید ، با اینکه کلمه ریپورتاژ خیلی کار میشه روش توسط شرکتهای تبلیغاتی.

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...