رفتن به مطلب

ارائه فایل های متغیر دانلودی در ووکامرس

mahdi6

پست های پیشنهاد شده

سلام. من از سیستم ووکامرس استفاده میکنم. میخوام برای سایتم که خدمات مجازی ارائه میدم، در یک محصول متغیر، 10 تا فایل توی انبار بزارم که هر مشتری که سفارش میده از اون ده فایل، به اندازه ی سفارشش لینک دانلود بهش تعلق بگیره. نکته اینجاست که میخوام از اون ده فایل، هر کدام که یکبار توسط یک سفارش تبت شد، به کاربر دیگری تعلق نگیره و برای دانلود بهش ارائه نشه چون اون مورد یکبار مصرف هست و بعد از گرفتن 10 سفارش میخوام کلا موجودی محصول 0 بشه تا بعد تمدید کنیم. این روند روی ووکامرس رو میشه اتوماتیک انجام داد؟! اگر میشه لطفا راه و افزونه ( درصورت نیاز) رو به ما بگید. 

مثال دیگر:فکر کن 10 تا کد داریم که باهم متفاوتن و در هر سفارش میخوایم به ترتیب از شماره 1 شروع بشه و برای اون کاربر لینک دانلودش ارسال شه و بعد کلا شماره 1 دیگر برای کاربری و سفارش دیگری ارسال نشه. الی آخر

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

• لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.
  • Like 1
لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، Masih گفته است :

سلام

شما متوجه شدید مثال من رو؟ چون خودم حس کردم گنگ هست هنوز. 

یک مثال دیگر: کاربر اول میاد یک سفارش ثبت میکنه و لینک فایل شماره 1 برای دانلود به صورت اتوماتیک نمایش داده میشه. اگر همین کاربر یا کاربر دومی یکبار دیگه همین محصول رو سفارش ثبت کنه میخوام پس از تکمیل سفارش، لینک فایل شماره 2 برایشان نمایش داده شه و به ترتیب تا آخر. طوریکه وقتی فایل ها به پایان رسیدن (یعنی هر 10 فایل دانلود شدند، موجودی به پایان برسه). میخوام هرفایل فقط به یک کاربر فروخته شه و پس از آن از دسترس خارج شه و اتوماتیک فایل دو و الی آخر به ترتیب برای خریداران ارسال شه. آیا این افزونه ها در این مورد به من کمک میکنن؟!!

ویرایش شده توسط mahdi6
لینک به دیدگاه

الان فهمیدم چی نیاز دارید. و متاسفانه باید بگم در حالت عادی برای محصولات چنین امکانی فعلا موجود نیست اما با کد نویسی اختصاصی میشه چنین چیزی داشت. چون در واقع این چیزی که میخواین یه چیز کاملا اختصاصی و جدیدی هست که نیازی نبوده بهش تا افزونه ای براش ساخته بشه.

چنین امکانی که هر بار خرید محصول یک محصول متفاوت به کاربر ارائه بشه فقط توی افزونه های لایسنس منیجر وجود داره.

برای مثال:

کار این افزونه به این صورته که یه تعداد لایسنس براش تعریف می کنید و کاربر با هر بار خرید، یدونه از این لایسنس ها رو میگیره و با خریدش از دسترس خارج میشه. چیزی که شما می خواید ترکیبی از این افزونه با هسته اصلی ووکامرس هست که متاسفانه درحال حاضر موجود نیست. چه رایگان و چه تجاری

• Like 1
لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...