رفتن به مطلب

اصلاح تگ روی تصاویر محصولات در تعداد زیاد

پست های پیشنهاد شده

سلام و وقت بخیر
من در سایت فروش محصولاتم، با مشکل تگ روی تصاویر مواجه هستم.
یعنی تصاویری که برای محصولات استفاده شده تماما تگ دارن و تعداد محصولات چیزی حدود ۱۰۰۰۰ عنوان هست.
نرم افزارهای اصلاح تگ یا ایجاد یه اکشن توی فوتوشاپ برای اصلاح تگ ها مشکل من نیست و بلد هستم.
اما نکته مهم استخراج تصاویر اصلی از سایت بصورت عمده و بارگزاری مجدد اون ها با همون rename و در جای خودشون هست بدون اینکه بخوام تک تک تصاویر رو ویرایش و بارگذاری کنم.
از مدیریت فایل هاست تصاویر رو دانلود کردم اما به دلیل حجم بالا و اینکه یک عکس در سایز های مختلف وجود داره، تفکیک عکس های اصلی برام ممکن نیست که بخوام اصلاح تگ رو انجام بدم و مجدد با همون نام برگردونم سرجاشون.
لطفا اگر راهکاری دارید بفرمایید.
متشکرم

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام،

پوشه ای که حاوی تصویر یا پوشه های اضافه مربوط به آپلود هست رو از حالت No indexing خارج کنید تا بتونید مسیری که اون تصاویر داخلش هست به صورت دایرکتوری توی مرورگر دیده بشن.

بعد با استفاده از نرم افزار IDM روی ویندوز، از قابلیت Run site grabber استفاده کنید و لینک اون مسیر تصاویر و پوشه ها رو بهش بدید تا فایل ها پوشه ها رو به همون صورتی که هستند پیدا و دانلود کنه براتون. بعد از ویرایش می تونید مجددا فایل فشرده کنید و آپلود کنید توی هاست. یا از FTP استفاده کنید.

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...