رفتن به مطلب

حذف شماره صفحه از Archive Products

پست های پیشنهاد شده

سلام 

دوستان میخواستم شماره صفحه از انتها ابزار Archive Products پاک کنم یا حداقل مخفیش کنم.کد css یا راه دیگه ای دارید که این مشکل حذف کنم؟

چون شماره صفحه با سایت تداخل داره باید از یه افزونه دیگه برای شماره گذاری استفاده کنم و قبلش باید این شماره های ابزار Archive Products پاک کنم.

ممنون میشم کسایی که راه میدونن بگن.

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

لطفا لینک این صفحه ای که میگید رو بدید. اسم قالب یا افزونه ای نگفتید که بتونیم راهنمایی کنیم.

اگه قالبتون پنل تنظیمات داره داخل گزینه ها بگردید احتمالا امکان غیرفعال کردن شماره بندی صفحات داخلش وجود داشته باشه

• Like 2
لینک به دیدگاه

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

یه مشکل دیگه هم پیش اومده وقتی از بخش مدیریت سایت خارج میشم فیلتر ها دیگه کار نمی کنن ولی وقتی در بخش مدیریت هستم کار می کنه. چندتا افزونه فیلتر دیگه هم تست کردم اما رفع کننده نیازم نبودن و چند مورد از انواع Archive Products هم تست کردم ولی باز هم تاثیری نداشت و فیلتر ها درست کار نکردن.

از المنتور استفاده می کنم و سایت دوزبانه شده. افزونه فیلتر هم jet smart filter.از صبح درگیرم و واقعا موندم توی مشکلش.

لینک به دیدگاه

طبق چیزی که من توی سورس دیدم، توسط صفحه ساز المنتور توی همین لینکی که دادید یه بلوک ایجاد کردید و از ابزارک jet-filters-pagination داخلش استفاده کردید. شما باید بلوک Pagination رو از این صفحه حذف کنید. در حالت ویرایش با المنتور برگه رو باز کنید و این بلوک رو حذف کنید.

یا اگه می خواهید با استایل مخفی کنید این کد رو توی بخش استایل سفارشی قرار بدید:

div.jet-smart-filters-pagination {display: none !important;}

در 49 دقیقه قبل، hosseingh گفته است :

یه مشکل دیگه هم پیش اومده وقتی از بخش مدیریت سایت خارج میشم فیلتر ها دیگه کار نمی کنن ولی وقتی در بخش مدیریت هستم کار می کنه. چندتا افزونه فیلتر دیگه هم تست کردم اما رفع کننده نیازم نبودن و چند مورد از انواع Archive Products هم تست کردم ولی باز هم تاثیری نداشت و فیلتر ها درست کار نکردن.

قالبتون مشکل تداخل جی کوئری داره. توی کنسول مرورگر اگه ببینید خطای JQMIGRATE: Migrate is installed رو دارید.

با لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. می تونید مشکل رو حل کنید.

• Like 2
لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...