رفتن به مطلب

مشکل رفع خطای سرچ کنسول گوگل

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان

دو سوال دارم اول همان طور که در اسکرین نشان دادم چطور میتوانم این خطا ها رو برطرف کنم

دوم من مجبورم بعضی مطالب را در سایت خود دو بار پست کنم یعنی بیوگرافی بازیگر و کارگردان تکراری هست بعضی از اشخاص چطور میتوانم کاری کنم که برای سئو من مشکلی پیش نیایید

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام؛

وقت بخیر

در 45 دقیقه قبل، armanaria111 گفته است :

دو سوال دارم اول همان طور که در اسکرین نشان دادم چطور میتوانم این خطا ها رو برطرف کنم

می تونید لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. استفاده کنید.

در 46 دقیقه قبل، armanaria111 گفته است :

دوم من مجبورم بعضی مطالب را در سایت خود دو بار پست کنم یعنی بیوگرافی بازیگر و کارگردان تکراری هست بعضی از اشخاص چطور میتوانم کاری کنم که برای سئو من مشکلی پیش نیایید

اگه در حد یک پاراگراف قراره کپی کنید، مشکلی نداره، ولی اگه قراره مقدار زیادی از محتوا توی دو تا صفحه وجود داشته باشه، باید صفحه ای که اهمیت کمتری داره رو با افزونه های سئو که قابلیت Noindex کردن مطالب و برگه های دلخواه رو بهتون میدن، اونها رو noindex کنید.

البته راه های دیگه ای هم هست مثل استفاده از آجاکس برای نمایش اون قسمت تکراری و مسدود کردن دسترسی گوگل به اجرای اون قسمت (با این راه گوگل نمی تونه محتوای تکراری رو با آجاکس دریافت کنه و عملا چیزی بعنوان محتوای تکراری شناسایی نمیشه)

یا اینکه بجای کپی کردن عین متن ها، یک کلید با ظاهر مناسب طراحی کنید و اون کلید رو به صفحه بیوگرافی اصلی لینک بدید. اینطوری هم لینک دهی و آتوریتی داخلی سایت افزایش پیدا می کنه هم محتوای تکراری و کپی تولید نمیشه.

لینک به دیدگاه

این رواش رو متوجه نشدم

یا اینکه بجای کپی کردن عین متن ها، یک کلید با ظاهر مناسب طراحی کنید و اون کلید رو به صفحه بیوگرافی اصلی لینک بدید. اینطوری هم لینک دهی و آتوریتی داخلی سایت افزایش پیدا می کنه هم محتوای تکراری و کپی تولید نمیشه.

لینک به دیدگاه

خیلی ساده هست، بجای اینکه متن بیوگرافی رو کپی کنید توی چند تا مطلب، کافیه بیوگرافی رو توی یک مطلب داخل سایتتون اضافه کنید و هر جا نیاز بود به بیوگرافی اون شخص اشاره کنید، کافیه یک متن مثل "برای مطالعه بیوگرافی فلان شخص، به این لینک مراجعه کنید" استفاده کنید و به صفحه اون بیوگرافی لینک بدید.

چیز خاصی نداره که بخوام بیشتر توضیح بدم، در واقع انقد این مساله پیش پا افتاده هست که نمیدونم چطور توضیح بدم!

در کل از نظر سئو نباید یک متن رو توی چندین مطلب عینا کپی کنید.

لینک به دیدگاه

در 22 ساعت قبل، Masih گفته است :

خیلی ساده هست، بجای اینکه متن بیوگرافی رو کپی کنید توی چند تا مطلب، کافیه بیوگرافی رو توی یک مطلب داخل سایتتون اضافه کنید و هر جا نیاز بود به بیوگرافی اون شخص اشاره کنید، کافیه یک متن مثل "برای مطالعه بیوگرافی فلان شخص، به این لینک مراجعه کنید" استفاده کنید و به صفحه اون بیوگرافی لینک بدید.

چیز خاصی نداره که بخوام بیشتر توضیح بدم، در واقع انقد این مساله پیش پا افتاده هست که نمیدونم چطور توضیح بدم!

در کل از نظر سئو نباید یک متن رو توی چندین مطلب عینا کپی کنید.

مشکل اصلی اینجاست وقتی بخواهیم یک فیلم تعریف کنیم باید برای کارگردان و بازیگر پروفایل جدا ایجاد کنیم

بعضی ها هستند هم بازیگر هستند و هم کارگردان اینجا مجبورم دوتا پروفایل ایجاد کنم و این خودش یک مشکل است در سئو

لینک به دیدگاه

خب نیاز نیست شما تکسونامی یا طبقه بندی جدا برای بازیگر / کارگردان / صداپیشه / نویسنده / تهیه کننده و ... ایجاد کنید.

شما بخشی بسازید تحت عنوان بیوگرافی شخص. بعد داخل صفحه اون شخص، تخصص هاش رو بنویسید. برای هر تخصصی که اون شخص داره یه بلوک مخصوص به خودش داخل قالب در نظر بگیرید. این کار به راحتی با زمینه دلخواه یا افزونه ACF قابل انجام هست. 

در این صورت نیاز نیست برای هر تخصص افراد یک صفحه جدید بسازید، در عوض برای هر فرد، یک صفحه می سازید و داخلش می نویسید، کارگردان و بازیگر و مابقی اطلاعات و بیوگرافی اون فرد.

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...