رفتن به مطلب

قالب Betheme

پست های پیشنهاد شده

به نام خدا

با سلام و احترام

ضمن تشکر بابت  ارائه به موقع قالب لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. هست که خواهشمندم مرتفع بفرمائید ...

نسخه بروز تر قالب ارائه شده

در نسخه بروزرسانی شده ای که آپلود فرمودید ، پلاگین های ضروری و اصلی شرکت سازنده قالب بروز نیست و عملکرد قالب را مختل کرده است که خواهشمندم در صورت امکان این تغییرات را اعمال بفرمائید و نسخه بروز این قالب کاربردی را ارائه بفرمائید .

سپاسگزارم

• Like 1
لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام؛

با توجه به تعداد زیادی اسکریپت و قالب و افزونه ها و نیاز اسکن و تست کردن هر کدام جهت انتشار داخل سایت، کمی روند بروز رسانی ها آهسته انجام میشه اما به مرور زمان درحال بروز رسانی فایل های داخل سایت هستیم.

• Like 2
لینک به دیدگاه

اگر هنوز موفق به دانلود نسخه اخر نشدید ، بگید که من نسخه کامل این قالب خفن رو تقدیم کنم

لینک به دیدگاه

در 10 ساعت قبل، raha.ab گفته است :

اگر هنوز موفق به دانلود نسخه اخر نشدید ، بگید که من نسخه کامل این قالب خفن رو تقدیم کنم

شما می تونید نسخه ای که دارید رو به صورت یک تاپیک جداگانه قرار بدید تا اگر افرادی قصد استفاده داشتند بتونن دانلود کنند.

• Like 1
لینک به دیدگاه

در در ۱۴۰۱/۱/۱۱ در 23:09، raha.ab گفته است :

سلام، لطفا لینک تاپیکتون بدین ... تشکر

• Like 1
لینک به دیدگاه

• 3 هفته پیش...
در در ۱۴۰۱/۱/۱۱ در 23:09، raha.ab گفته است :

سلام

نسخه لطف می فرمائید لینک دانلود نسخه آخر این قالبو اضافه بفرمائید

• Like 1
لینک به دیدگاه

در 5 ساعت قبل، behdasht گفته است :

سلام

سلام

در اسرع وقت منتشر خواهد شد.

لینک به دیدگاه

در در ۱۴۰۱/۱/۳۱ در 13:19، behdasht گفته است :

سلام

سلام

فایل همین الان از داخل تم فارست دانلود شده و نسخه اصلی قالب هستش ، فقط باید یه فکری به حال قفل بکنید.

البته یه پلاگین همراهش میفرستم ، فقط اسمش رو نمیبرم ، نصب کنید ، قفل قالب رو حذف میکنه و تازه ، فارسی سازی کامل هم انجام میده

برای حداکثر سازی فشرده شدن ، از 7zip و حالت exe استفاده کردم ، امروز نسخه اخر قالب در تم فارست منتشر شده ، اینجا تغییرات رو ببینید

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

در پست بعدی هم افزونه رو میفرستم

لینک به دیدگاه

• 4 هفته پیش...
در در ۱۴۰۱/۲/۱ در 15:57، raha.ab گفته است :

سلام

فایل همین الان از داخل تم فارست دانلود شده و نسخه اصلی قالب هستش ، فقط باید یه فکری به حال قفل بکنید.

البته یه پلاگین همراهش میفرستم ، فقط اسمش رو نمیبرم ، نصب کنید ، قفل قالب رو حذف میکنه و تازه ، فارسی سازی کامل هم انجام میده

برای حداکثر سازی فشرده شدن ، از 7zip و حالت exe استفاده کردم ، امروز نسخه اخر قالب در تم فارست منتشر شده ، اینجا تغییرات رو ببینید

در پست بعدی هم افزونه رو میفرستم

سلام

خبری نشد از ورژن جدید نال شده؟

فرموده بودین اون پلاگین هم ارسال می فرمایید ...

• Like 1
لینک به دیدگاه

سلام

ببخشید بدقولی کردم

این تقدیم شما

رمز فایل :

123

آخرین نسخه قالب بی تم ، ارجینال و دست نخوره از سایت تم فارست دانلود کردم (خودم اکانت دارم و قبلا قالب رو خریدم)

شما اینجا میتونید از آخرین اپیدت های قالب باخبر بشید و اطلاع بدید که من اپدیت رو ارایه کنم

فایل رو باز کنید ، قالب را داخل پوشه قالب و پلاگین را داخل پوشه پلاگین قرار بدید و هردو را فعال کنید و از فعال بودن قالب لذت ببرید.

اگر افزونه های جانبی مثل ویژوال کامپوزر و رولوشن اسلایدر را هم میخواید میتونم اپلود کنم براتون  ، البته اکانت اینها رو ندارم ، از داخل بی تم اپدیت میکنم که خود اونها نسخه اخر رو معمولا قرار میدن.

ببخشید دیر شد ، لطفا بیشتر پیگیر باشید تا فراموش نکنم

• Like 1
لینک به دیدگاه

• 4 هفته پیش...

سلام دوستان

آخرین نسخه بی تم Betheme دیروز منتشر شد و کلی قابلیت بهش اضافه شده

اینم لینک دانلودش 

برای فعال سازی ، میتونید از لینک دانلود قبلی استفاده کنید ، داخلش یه پلاگین قرار داره که قالب رو فعال میکنه (من قالب رو برای خود ارجینال خریدم و چند لایسنس دارم و به پلاگین نیازی ندارم ، ولی شما هم میتونید نال کنید و هم میتونید از فعال کننده پلاگینی استفاده کنید)

امیدوارم مسئولین سایت یه قسمتی رو برای این قالب قدرتمند در نظر بگیرن که من مدام آپدیت ها را اینجام مستقیم از تم فارست قرار بدم تا استفاده کنید

ممنون از @ لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.  مدیر کوشا و باسواد این انجمن

• Like 1
لینک به دیدگاه

در 18 ساعت قبل، raha.ab گفته است :

امیدوارم مسئولین سایت یه قسمتی رو برای این قالب قدرتمند در نظر بگیرن که من مدام آپدیت ها را اینجام مستقیم از تم فارست قرار بدم تا استفاده کنید

سلام وقتتون بخیر و تشکر

یک تاپیک جدید ایجاد شد، لطفا لینک دانلود رو داخل اونجا قرار بدید و اگه تمایل داشتید نسخه های دیگه رو هم داخل همون تاپیک ارسال کنید.

• Like 2
لینک به دیدگاه

در 6 ساعت قبل، Masih گفته است :

سلام وقتتون بخیر و تشکر

یک تاپیک جدید ایجاد شد، لطفا لینک دانلود رو داخل اونجا قرار بدید و اگه تمایل داشتید نسخه های دیگه رو هم داخل همون تاپیک ارسال کنید.

سلام اقای مهندس ، استاد عزیزم ، ممنونم

وای عالیه این تاپیک

هر نسخه ای منتشر بشه اونجا قرارش میدم

فقط من امکان اپلود فایل داخل سایت رو ندارم و روی گوگل درایو خودم قرار میدم ، مشکلی نداره؟

دوم اینکه اسم فایل دانلودی از تم فارست خیلی طولانی هست ، به این شکل:

themeforest-nZghBdrW-betheme-responsive-multipurpose-wordpress-theme-wordpress-theme

آیا لازمه اسم رو کوتاه کنم و جلوی اسم نسخه را هم بزنم یا با اسم و شکل اصلی اپلود کنم؟

باتشکر ازتون اقای مهندس عزیز

عاشق این سایتم اصلا🤩😍

• Like 1
لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، raha.ab گفته است :

فقط من امکان اپلود فایل داخل سایت رو ندارم و روی گوگل درایو خودم قرار میدم ، مشکلی نداره؟

زنده باشید،

نه اشکالی نداره. می تونید از درایوهای موردنظر خودتون استفاده کنید.

آیا لازمه اسم رو کوتاه کنم و جلوی اسم نسخه را هم بزنم یا با اسم و شکل اصلی اپلود کنم؟

اجباری وجود نداره توی اینکار. اگه فایل های فشرده شده دقیقا یک اسم دارند، و می خواهید برای هر نسخه یک لینک جدا قرار بدید، توی اسم فایل، نسخه رو هم بنویسید بهتره.

باتشکر ازتون اقای مهندس عزیز

عاشق این سایتم اصلا🤩😍

خواهش می کنم، من از شما ممنونم که فایل اورجینال قالب رو در اختیار کاربران بیست اسکریپت قرار میدید. فعالیت مفید کاربران توی این انجمن فراموش نخواهند شد 🙏

• Like 1
لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...