رفتن به مطلب

تک محصول سفارشی - قالب وودمارت

پست های پیشنهاد شده

با سلام و احترام

ضمن تبریک سال نو 

مدیر انجمن ، اقای مسیح گرامی @Masih من بازم اومدم با کلی سوال 😉😇 

دیدم از کاربرای فعال استقبال به عمل میارید ، منم سعی میکنم سوالمو یه جوری بپرسم که به درد همه بخوره

چندماه پیش در تخفیف های سایت تم فارست من قالب فروشگاهی وودمارت رو خریدم و حسابی ازش رضایت دارم ، در این تعطیلی های عید همیش از مارکت های ایرانی فروش قالب و پلاگین برام ایمیل جشنواره و تخفیف میومد.

رفتم توی قالب ها یه قالبی دیم به اسم فرنام

صفحه تک محصول خیلی خوشگله ، حالا دلم میخواد که منم این صفحه رو عینا در فروشگاهم داشته باشم 

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

در اینترنت هرچی میفهمیدم رو به انگلیسی سرچ کردم ولی نتیجه ای نگرفتم 

تا اینکه گفتم بیام شما رو به زحمت بندازم و از شما سرنخ و راهنمایی بگیرم

بریم سراغ مساله پیش اومده

1-زیر اسم محصول یه اسم انگلیسی خورده ، بهش میگن Subtitle ، داخل سایت های خبری زیاد کاربرد داره ولی داخل فروشگاهی ندیده بودم که الان این قالب داره،چند قالب دیگه هم البته این مدلی هستن ولی من از این خوشم اومده 

با پلاگین میشه اینو اضافه کرد ولی من میخوام با کد به فایل های قالب اضافه کنم

2-این باکس زرد وسط صفحه که نوشته "حداکثر تا 6 روز تحویل داده می شود" چطوری ایجاد شده؟

3-نوشته "فروش موفق برای این کالا"

4-نوشته "این کالا دارای ضمانت بازگشت وجه به مدت دوهقته است"

5-زیر عکس نوشته "اصلی است"

6-مهمترین قسمت که سر در نیاوردم ازش همینه 

بالا ساعت شمارش معکوسه و پایین قیمتش ، اون شمارش معکوس رو خود وودمارت داره ولی پایین قیمت اصلی رو نوشته "قیمت قبلی" و قیمت تخفیف رو نوشته "قیمت جدید" زیرشون هم قیمت ها اومده

چطوری این متن را اضافه کنم ؟

چطوری این شکل خوشگل سفید رنگ که از دو طرف راست و چپ یه نیم دایره داره رو درست کنم؟

امیدوارم عکس درست لود بشه و داخل انجمن دیده بشه

بهترین ها رو براتون آرزو دارم و قدردان زحمات شما و سایت ارزشمندتان هستم

ممنونم

ویرایش شده توسط raha.ab
لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام؛

وقتتور بخیر و عیدتونم مبارک باشه.

در 2 ساعت قبل، raha.ab گفته است :

1-زیر اسم محصول یه اسم انگلیسی خورده ، بهش میگن Subtitle ، داخل سایت های خبری زیاد کاربرد داره ولی داخل فروشگاهی ندیده بودم که الان این قالب داره،چند قالب دیگه هم البته این مدلی هستن ولی من از این خوشم اومده 

این بخش بیشتر بهش میخوره با افزونه های مشابه  لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.  ساخته شده ولی با افزونه ACF خیلی راحت میشه ساخت. کافیه یه فیلد متنی برای ووکامرس بسازید و کد نمایش اون فیلد رو توی فایل مربوط به ووکامرس توی قالب قرار بدید. یعنی فایل single-product.php

2-این باکس زرد وسط صفحه که نوشته "حداکثر تا 6 روز تحویل داده می شود" چطوری ایجاد شده؟

این بخش رو میشه با یک کد HTML و کمی CSS به صفحه اضافه کرد. اگه اون زمان تحویل متغیر هست میشه با همون افزونه ACF یک فیلد عددی ساخت و عدد تحویل هر محصول رو جداگانه وارد کرد.

3-نوشته "فروش موفق برای این کالا"

4-نوشته "این کالا دارای ضمانت بازگشت وجه به مدت دوهقته است"

5-زیر عکس نوشته "اصلی است"

همه این موارد رو با HTML و CSS میشه اضافه کرد. توی همون فایل single-product.php.

بالا ساعت شمارش معکوسه و پایین قیمتش ، اون شمارش معکوس رو خود وودمارت داره ولی پایین قیمت اصلی رو نوشته "قیمت قبلی" و قیمت تخفیف رو نوشته "قیمت جدید" زیرشون هم قیمت ها اومده

چطوری این متن را اضافه کنم ؟

برای قیمت ها، اکثر قالب ها تابعی که استفاده می کنند، خود ووکامرس بطور خودکار قیمت تخفیف و قیمت اصلی رو باهم خروجی میگیره. ولی میشه اون کد قیمت رو از فایل ادامه محصول حذف کرد و یک بخش مثل تصویر با HTML و CSS طراحی کرد و برای قیمتش از کدهای مخصوص استفاده کرد.

کد قیمت اصلی محصول:

<?php echo $product->get_regular_price(); ?>

کد قیمت تخفیف محصول:

<?php echo $product->get_sale_price(); ?>

چطوری این شکل خوشگل سفید رنگ که از دو طرف راست و چپ یه نیم دایره داره رو درست کنم؟

یک نمونش توی اینجا هست:

• لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

بطور کلی اکثر بخش های این عکسی که دادید بصورت ثابت و با کد HTML و CSS ساخته شده

• Like 1
لینک به دیدگاه

نقل قول

این بخش بیشتر بهش میخوره با افزونه های مشابه  لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.  ساخته شده ولی با افزونه ACF خیلی راحت میشه ساخت. کافیه یه فیلد متنی برای ووکامرس بسازید و کد نمایش اون فیلد رو توی فایل مربوط به ووکامرس توی قالب قرار بدید. یعنی فایل single-product.php

من تمایل دارم که اصلا از افزونه استفاده نکنم و بیشتر به سمت Snippet برم ، افزونه Booster Plus خیلی خوب همه این موارد رو انجام میده ، ولی خب هر افزونه ای مقداری رم مصرف میکنه ، بعد تداخل با بقیه موارد هم وجود داره و ضمن اینکه روی سئو و سرعت هم کار میکنم ، تمایلم به استفاده از حداقل افزونه هاست ، مثلا سایت فروشگاهی 2تا درگاه پرداخت داره ، یه ووکامرس و یه فارسی سازش ، یه افزونه کش ، یه دیجیتس  و لاگین دیجیتس ، یه رنک مث +رنک مث پرو + و یک realy simple ssl ، حالا حساب کاربری و فاکتور سفارشی و فروش اقساطی هم هستش ، حالا چند پلاگینه شدن موضوع ،حتی رفع اشکال رو هم مشکل میکنه

وای چقدر توضیح دادم 😆

حالا میخوام بدونم با ACF اگر فیلد بسازم ، کد phpبهم میده یا نه؟ من میخوام فقط کد بگذارم داخل قالب

نقل قول

این بخش رو میشه با یک کد HTML و کمی CSS به صفحه اضافه کرد. اگه اون زمان تحویل متغیر هست میشه با همون افزونه ACF یک فیلد عددی ساخت و عدد تحویل هر محصول رو جداگانه وارد کرد.

به همون فایل single-product.php ؟

و این کدهای php رو کجای قالب یا فایل باید قرارش بدم؟

من فایل قالب رو آپلود میکنم ، شما لطفا زحمتتون میشه ، لطف کنید یه نگاهی به درونش بیندازید و بفرمایید که کجا چه چیزی قرار بدم که درست بشه

ممنونم

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

اگر هم برایتان مقدور باشه و با انجام هزینه این رو جلو ببرید ، موافق هستم و لطفا تایید بفرمایید

ممنونم

ویرایش شده توسط raha.ab
لینک به دیدگاه

در 54 دقیقه قبل، raha.ab گفته است :

حالا میخوام بدونم با ACF اگر فیلد بسازم ، کد phpبهم میده یا نه؟ من میخوام فقط کد بگذارم داخل قالب

افزونه ها همشون مصرف رم بالایی ندارند. در واقع افزونه ها هم همون کدها هستند که براشون یک رابط کاربری یا پنل تنظیمات هم در نظر گرفتن. خود کد PHP هم اگه به صورت اصولی نوشته نشه در ظاهر کار می کنه ولی رم بالایی رو مصرف می کنه. مثلا یه سری کدها برای نمایش لیست مطالب هستند که در عین سادگی می تونند در هر بار اجرا بالای 800 تا 900 مگابایت رم رو اشغال کنند! حتی بعضی از قالب ها هم ممکنه به علت حجم بالای توابع و استاندارد نبودن توابع، مصرف رم بالایی داشته باشند.

افزونه ACF بسیار سبک هست و مصرف رم ناچیزی داره اما اگه می خواهید از خود افزونه استفاده نکنید، کافیه افزونه رو فعال کنید و گروه زمینه و فیلدهای موردنظر رو بسازید بعد از بخش خروجی گرفتن ACT فیلدها رو به صورت کدهای PHP دریافت کنید و اون کد رو توی فایل functions.php قالب قرار بدید تا زمینه دلخواه به قالب اضافه بشه که نیازی به نصب و فعال کردن ACF هم نداشته باشید

در 58 دقیقه قبل، raha.ab گفته است :

به همون فایل single-product.php ؟

بله، این فایل مخصوص محصول تکی هست پس می تونید هر شخصی سازی که بخواهید رو داخلش انجام بدید. فقط لازمه که بدونید کدها رو دقیقا کجا قرار بدید که بتونید المنت های موردنظر رو توی جای مخصوصشون اضافه کنید.

در ۱ ساعت قبل، raha.ab گفته است :

من فایل قالب رو آپلود میکنم ، شما لطفا زحمتتون میشه ، لطف کنید یه نگاهی به درونش بیندازید و بفرمایید که کجا چه چیزی قرار بدم که درست بشه

برای قالب شما، فایلی که باید ویرایش کنید content-single-product.php داخل پوشه woocommerce هست.

در خط 144 کد زیر هست:

<div class="product-images-inner">

می تونید کدهای دلخواهتون رو بعد از این اضافه کنید. البته با Inspect مرورگر می تونید بخش های صفحه رو چک کنید و قسمتی که باید کد اضافه بشه رو پیدا کنید. ممکنه این خطی که گفتم به واسطه کدها و توابع دیگه دستکاری بشه و کد شما اونجایی که بخواهید نمایش داده نشه. باید کمی کدها رو عقب و جلو کنید.

در ۱ ساعت قبل، raha.ab گفته است :

اگر هم برایتان مقدور باشه و با انجام هزینه این رو جلو ببرید ، موافق هستم و لطفا تایید بفرمایید

متاسفانه درحال حاضر مشغول پروژه هایی هستم که فرصتی برای انجام پروژه های دیگه باقی نمی مونه. توی سایت های فریلنسری می تونید به صورت مزایده درخواست انجام این تغییرات رو بدید تا فریلنسرها با قیمتی کم انجامش بدن براتون

• Like 1
لینک به دیدگاه

نقل قول
<?php echo $product->get_sale_price(); ?>
نقل قول
<?php echo $product->get_regular_price(); ?>

این کدها کار نکردن ، داخل فانکشن قرار دادم ، بعد داخل single-product.php هم گذاشتم ولی نشد...

نقل قول

متاسفانه درحال حاضر مشغول پروژه هایی هستم که فرصتی برای انجام پروژه های دیگه باقی نمی مونه. توی سایت های فریلنسری می تونید به صورت مزایده درخواست انجام این تغییرات رو بدید تا فریلنسرها با قیمتی کم انجامش بدن براتون

انشالله که همیشه همینطوری باشه براتون ، دست به هرچی بزنید به طلا تبدیل بشه

نقل قول

افزونه ها همشون مصرف رم بالایی ندارند. در واقع افزونه ها هم همون کدها هستند که براشون یک رابط کاربری یا پنل تنظیمات هم در نظر گرفتن. خود کد PHP هم اگه به صورت اصولی نوشته نشه در ظاهر کار می کنه ولی رم بالایی رو مصرف می کنه. مثلا یه سری کدها برای نمایش لیست مطالب هستند که در عین سادگی می تونند در هر بار اجرا بالای 800 تا 900 مگابایت رم رو اشغال کنند! حتی بعضی از قالب ها هم ممکنه به علت حجم بالای توابع و استاندارد نبودن توابع، مصرف رم بالایی داشته باشند.

تردیدی در این نیست ، موافقم با فرمایشتون- من چون دانشم کمه ، باید با احتیاط جلو برم و سعی میکنم افزونه کم نصب کنم

نقل قول

می تونید کدهای دلخواهتون رو بعد از این اضافه کنید. البته با Inspect مرورگر می تونید بخش های صفحه رو چک کنید و قسمتی که باید کد اضافه بشه رو پیدا کنید. ممکنه این خطی که گفتم به واسطه کدها و توابع دیگه دستکاری بشه و کد شما اونجایی که بخواهید نمایش داده نشه. باید کمی کدها رو عقب و جلو کنید.

داخل inspect که کد php و جاوا رو نشون نمیده ، فقط html و سی اس اس هست ، البته من خیلی ضعیف بلدم باهاش کار کنم ، اگر اشتباه میگم شما لطفا اصلاح کنید

متاسفانه هیچ کسی درخواستمو تایید نکرده از دیروز که پست کردمش

کاش شما سرنخ بدید خودم برم جلو...

😭😰

سلام مجدد

اقای مهندس 5نفر روی پروژه درخواست همکاری دادن ، همگی میگن با المنتور درستش میکنیم

من دانش شما رو قبول دارم، شما طبق تجربه بفرمایید چه کار کنم؟

با المنتور بهتره ؟ کد نویسی داخل قالب بشه ؟ یا برای این مورد پلاگین نوشته بشه؟

لینک به دیدگاه

در در ۱۴۰۱/۱/۸ در 00:06، raha.ab گفته است :

این کدها کار نکردن ، داخل فانکشن قرار دادم ، بعد داخل single-product.php هم گذاشتم ولی نشد...

انشالله که همیشه همینطوری باشه براتون ، دست به هرچی بزنید به طلا تبدیل بشه

تردیدی در این نیست ، موافقم با فرمایشتون- من چون دانشم کمه ، باید با احتیاط جلو برم و سعی میکنم افزونه کم نصب کنم

داخل inspect که کد php و جاوا رو نشون نمیده ، فقط html و سی اس اس هست ، البته من خیلی ضعیف بلدم باهاش کار کنم ، اگر اشتباه میگم شما لطفا اصلاح کنید

متاسفانه هیچ کسی درخواستمو تایید نکرده از دیروز که پست کردمش

کاش شما سرنخ بدید خودم برم جلو...

😭😰

سلام مجدد

اقای مهندس 5نفر روی پروژه درخواست همکاری دادن ، همگی میگن با المنتور درستش میکنیم

سلام

کد نویسی داخل قالب بهتر و سبکتر نسبت به المنتور هست.المنتور خودش سایت رو سنگین میکنه.

• Like 1
لینک به دیدگاه

نقل قول

سلام

کد نویسی داخل قالب بهتر و سبکتر نسبت به المنتور هست.المنتور خودش سایت رو سنگین میکنه.

بله موافقم ، به شرطی که بلد باشم کدهای داخل قالب رو بخونم و ویرایش کنم...

لینک به دیدگاه

در در ۱۴۰۱/۱/۸ در 00:06، raha.ab گفته است :

سلام مجدد

سلام بابت تأخیر عذرخواهی می کنم. پیام هایی که ادغام میشن نوتیفیکشن ندارند و بطور گذری متوجه پیامتون شدم.

المنتور افزونه نسبتا سنگینی هست و با توجه به اینکه شما میخواهید بدون افزونه اینکارو انجام بدید، این درخواست ها عملا فایده ای ندارند.

توی متن پروژه حتما باید ذکر کنید که قصد ندارید از افزونه استفاده کنید و صرفا با کدنویسی می خواهید انجامش بدید.

• Like 1
لینک به دیدگاه

سلام

مهندس @Masih میشه شما فقط در زمینه اصلاح بخش قیمت کمکم کنید؟ فقط همین رو میخوام

یعنی این قسمتimage.png.e9496a25eee2dc1cad0ba5fbfa2e9b5a.png

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...