رفتن به مطلب

مشکل غیر فعال بودن و کارنکردن قسمت طرح بندی سایت و طرح بندی صفحات در قالب زفایر

ندا

پست های پیشنهاد شده

گزینه های واجب و لازم این قالب کار نمیکند و من به مشکل خوردم . ورژن پوسته هم 7.4.2 هست و اپدیتش داخل سایت نیست

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام؛

این قالب برای بخش صفحه بندی و طراحی ها از افزونه ویژوال کامپوزر استفاده می کنه که شما باید این افزونه رو نصب کنید و بعد دمو قالب رو درون ریزی کنید تا صفحه های دمو وارد بشن یا خودتون بتونید صفحات موردنظرتون رو بسازید.

این قالب تا نسخه 8.6.1 هم اومده اما نسخه ای که پاک باشه هنوز پیدا نشده و اکثر نسخه نال شده هایی که توی اینترنت موجوده دارای باگ و بدافزار هستند که ممکنه در آینده باعث هک سایتتون بشن.

به هر حال اگه می خواهید با مسئولیت خودتون از نسخه 8.6.1 استفاده کنید می تونید از اینجا دانلود کنید:

• لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.
لینک به دیدگاه

در 6 ساعت قبل، Masih گفته است :

سلام؛

این قالب برای بخش صفحه بندی و طراحی ها از افزونه ویژوال کامپوزر استفاده می کنه که شما باید این افزونه رو نصب کنید و بعد دمو قالب رو درون ریزی کنید تا صفحه های دمو وارد بشن یا خودتون بتونید صفحات موردنظرتون رو بسازید.

این قالب تا نسخه 8.6.1 هم اومده اما نسخه ای که پاک باشه هنوز پیدا نشده و اکثر نسخه نال شده هایی که توی اینترنت موجوده دارای باگ و بدافزار هستند که ممکنه در آینده باعث هک سایتتون بشن.

به هر حال اگه می خواهید با مسئولیت خودتون از نسخه 8.6.1 استفاده کنید می تونید از اینجا دانلود کنید:

من ویژوال کامپوزر و التیمیت ادان هم نصبه و اون قابلیت های قالب کار نمیکنه میشه من درسترسی بدم یه نگاه بندازید؟

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

لینک به دیدگاه

مشاهده کنید وقتی میزنم توی تنظیمان مورد نظر نمیره

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

لینک به دیدگاه

میشه لطفا جواب بدین اگر درست نمیشه برم قالب بخرم سایتمو میخوام تازه راه اندازی کنم فعلا تو ایام عید وقتم ازاده باید برم سرکار :/

لینک به دیدگاه

سلام مجدد و شرمنده بابت تأخیر.

دسترسی پیشخوان رو با پیام خصوصی بفرستید برام بررسی کنم.

این مشکل بیشتر به علت تداخل جی کوئری ها رخ میده و مانع اجرای لینک های مشابه این یعنی Tab ها میشه. دسترسی رو بفرستید چک کنم مشکل از کجاست.

لینک به دیدگاه

با گزینه ارسال پیام به کاربر فرستادم دسترسی رو ، لطفا همینجا پاسخ بدید بهم  نمیدونم کجا باید پاسختونو ببینم پیوی کجاست

لینک به دیدگاه

پیام ها از منوی بالای سایت و آیکن پیام قابل دسترسی هستند. 

نقل قول

مشکل از کتابخانه جی کوئری هست. موقتا افزونه Enable jQuery Migrate Helper مشکل رو حل کرده ولی بهتره آخرین نسخه رو نصب و استفاده کنید. هر چند نسخه های جدید سالم شاید پیدا نشه اما به هر حال فعلا یا با همین افزونه باید سر کنید یا اینکه به فکر نسخه جدیدتر قالب باشید.

لینک به دیدگاه

در 9 ساعت قبل، Masih گفته است :

پیام ها از منوی بالای سایت و آیکن پیام قابل دسترسی هستند. 

ممنونم ازتون

لینک به دیدگاه

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...