رفتن به مطلب

مشکل مشکل جدی در سایت وردپرس من

armanaria111

پست های پیشنهاد شده

سلام خدمت دوستان متاسفانه به هاست سایت چند مدیر دسترسی دارد و دیروز تمام فایل های سایت رو از بینن بردن و الان فقط دیتابیس سایت باقی مانده آیا راهی هست سایت رو دوباره بالا بیارم

حتی یک وردپرس نصب کردم و به دیتابیس قبلی اتصالش دادم ولی دیتابیش رو چناسایی نمیکنه

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام؛

اولین کاری که باید بکنید اینه که ایمیل و رمزعبور مربوط به هاست رو تغییر بدید و به هیچ یک از افراد ارائه نکنید.

دومین کار، چک کنید هاستتون سرویس JetBackup رو داره یا نه. مثل تصویر زیر (البته ممکنه این کلید رو نداشته باشید ولی بجاش یک بلوک مثل همین Files انتهای صفحه داشته باشید که عنوان اون بلوک JetBackup باشه و داخلش گزینه Full backups وجود داشته باشه)

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

وارد این ابزار بشید، مطابق تصویر زیر full backup رو بزنید

و از بک آپ های موجود، اونی که جدیدتر هست از نظر تاریخ (توی ستون تاریخ دقت کنید کدوم یکی تاریخش جدیدتر هست. تصویر زیر تاریخ قدیمی رو مارک کردم که فقط اون کلید رو نشون داده باشم) و مطمئنید قبل از حذف شدن فایل هاتون هست رو Restore کنید.

یا به هاستینگ تیکت بزنید و ازشون درخواست کنید جدیدترین فول بک آپ سایت رو ریستور کنند براتون، خود هاستینگ جوری کانفیگ کرده که به صورت دوره های نزدیک، از تمامی هاست ها بک آپ بگیرن و خودشون می تونند ریستور کنند براتون.

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...