رفتن به مطلب

خطای ارسال فایل توسط فروشنده در افزونه دکان

پست های پیشنهاد شده

سلام و عرض ادب
هنگام انتشار فایل توسط فروشنده در پنل کاربری دکان، این خطا ظاهر می شود در صورتی که فروشنده تمامی بخش ها رو تکمیل کرده. این خطا مربوط به کدام بخش است؟
خطای حساب کارت میده اگر منظور شماره حساب و غیره جهت برداشت هست که تکمیل شده (در قسمت داشبرد-تنظیمات- چیزی به نام payment دیده نمیشه).

https://s6.uupload.ir/files/error_zzlf.jpg

من در میهن وردپرس این دیگاه رو ثبت کردم ولی به نتیجه ای نرسیدم و گفتن
این خطا به دلیل عدم اتصال سایت شما به سرویس های پرداخت خودکار نظیر پی پال هست. باید تنظیمات افزونه رو بررسی کنید اگر توی تنظیمات گزینه ای برای غیرفعال سازی نبود باید روش پرداخت رو روی دستی قرار بدید. با تنظیمات یا تغییر کد

از اونجایی که پی پال تحریم هست و سایت من از درگاه واسط زرین پال استفاده میکنم روش پرداخت رو روی حواله بانکی گذاشتم که فروشنده بتونه شماره حساب و غیره رو وارد کنه تا بعد بشه مبلغ درخواستیش رو به حسابش واریز کرد. به صورت کارت به کارت
اگر تمام گزینه های برداشت رو بردارم مشکل حل میشه؟ چون ما فقط محصولات دانلودی رو قرار هست ارائه بدیم نه فیزیکی
و اگر همه گزینه ها رو بر دارم دسترسی اطلاعات برای پرداخت به فروشنده غیر ممکن میشه و شاید هم اصلا افزونه دکان به درد سایت من نخوره چون از درگاه واسط استفاده میکنم.
تمام فیلم های اموزشی کار با افزونه دکان رو تو اینترنت نگاه کردم مشکلی نداشتن طبق همونا جلو رفتم فقط مال من خطا میده !!
https://s6.uupload.ir/files/2_6umu.png

الان دقیقا باید چکار کنم کارم گیره بیشتر از این هم بلد نیستم میشه راهنمایی بفرمایید بند رو تشکر.

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام؛

تجربه کار زیاد با افزونه دکان رو ندارم، اما طبق چیزی که قبلا کار کردم، افزونه ووکامرس و EDD امکان اضافه کردن چندفروشندگی رو دارند. می تونید از ووکامرس یا EDD و افزونه های چندفروشندگی استفاده کنید که توی بیست اسکریپت هم زیاده این افزونه ها

قالبتون هم باید با توابع دکان سازگار باشه. کوچک ترین تداخل توی توابع باعث بروز مشکلات زیاد میشه.

• Like 2
لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...