رفتن به مطلب

مشکل فرم گریوتی و خبرنامه

AmiRoo

پست های پیشنهاد شده

سلام، دوستان من یه فرم عضویت دارم که با گریوتی هست.(gravity form)

و یه خبرنامه هم دارم که با فرم ساده ساخته شده.(Contact Form 7 )

الان میخوام خبرنامه رو مدیریت کنم و بتونم مثلا با کمک افزونه های خبرنامه به کاربرا ایمیل  ارسال کنم.

مشکل من اینجاست که، علاوه بر اون کاربران خبرنامه( که جدید نصب میکنم)، میخوام کاربرانی که قبلا ایمیل شونو ارسال کردن( که احتملا باید دستی ثبت کنم، درسته؟ باContact Form 7 بودن)کسایی که تو فرم عضویت هم ثبت نام کردن(با gravity form هستن) به اونا هم ایمیل ارسال کنم.

پیشنهادی دارید؟

که کلا با gravity form خبرنامه رو بسازم و بتونم از اونجا مدیریت کنم و بهشون ایمیل انبوه ارسال کنم؟

یا راهکار دیگه ای هست؟

نکته: فرم عضویت صرفا دریافت اطلاعات است و در سایت عضو نمیشن

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام؛

شما باید تمامی ایمیل ها رو استخراج کنید اول. حالا چه از طریق دیتابیس چه با افزودنی هایی که اگه پیدا کنید. بعد از اون ایمیل ها در سرویس های خبرنامه خارجی مثلا میل چیمپ استفاده کنید. خبرنامه داخلی وردپرس بر اساس سرورها محدودیت زیادی داره که اکثرا ایمیل های ارسالی به دست کاربران نمی رسه و بعد از اولین ارسال انبوه دامین شما توی دیتابیس هایی مثل گوگل و یاهو اسپم میشه.

لینک به دیدگاه

در 21 ساعت قبل، Masih گفته است :

سلام؛

شما باید تمامی ایمیل ها رو استخراج کنید اول. حالا چه از طریق دیتابیس چه با افزودنی هایی که اگه پیدا کنید. بعد از اون ایمیل ها در سرویس های خبرنامه خارجی مثلا میل چیمپ استفاده کنید. خبرنامه داخلی وردپرس بر اساس سرورها محدودیت زیادی داره که اکثرا ایمیل های ارسالی به دست کاربران نمی رسه و بعد از اولین ارسال انبوه دامین شما توی دیتابیس هایی مثل گوگل و یاهو اسپم میشه.

سلام و ممنون، از افزونه خوده " میل چیمپ " برای وردپرس میتونم استفاده کنم؟

بعد ایمیل های که از جاهای دیگه هم دارم رو توی سایتش ادد کنم؟

یا کلا از پلاگین استفاده نکنم؟

چون این طوری هربار بخوام وقت بزارم ادد کنم ایمیل هارو زمان میگیره، حالا بار اول مهم نیست اما دفعه های بعدی اذیت کنندس

لینک به دیدگاه

خود افزونه خبرنامه میل چیمپ امکان ذخیره ایمیل مشترکین رو داره و نیاز به ذخیره دستی اونها نیست. برای بار اول باید بطور دستی همه ایمیل ها رو جمع کنید و دفعات بعدی می تونید افزونه خبرنامه رو توی سایت ایجاد کنید که کاربرا خودشون عضو بشن

البته دقت داشته باشید طبق قوانین سرویس میل چیمپ، صاحبان ایمیل باید با میل خودشون توی خبرنامه عضو شده باشند و اگه تعداد لغو اشتراک ها بعد از ارسال ایمیل با گزینه "I didn't signed up to this newletter" بخوان لغو اشتراک کنند، سرویس شما مسدود میشه

لینک به دیدگاه

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...