رفتن به مطلب

آپلود با لینک مستقیم در هاست دانلود

پست های پیشنهاد شده

سلام میخواستم بدونم اسکریپت وجود ندارد که لینک دانلود بگیره و آن رو آپلود کنه در هاست دانلود برای فایل های حجیم میخوام و سریع باشه 

من یک دونه سایت پیدا کردم 

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. که اینکار می‌کنه اما لینک دانلود بهم نمیده

لینک که هاست دانلود و با FTP هست 

چیزی که می‌خوام ماننده 

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

هست 

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

درود؛

اسکریپت آماده ای در این زمینه من ندیدم ولی اسکریپت کلیجا (Kleeja) امکان آپلود با لینک مستقیم رو ارائه می کنه فکر می کنم بتونید ازش استفاده کنید.

اما بصورت ساده با PHP این کار به راحتی امکان پذیر هست. کافیه توابع fopen و curl روی هاستتون فعال باشه بعد با چنین کدی میشه فایل رو بین سرورها منتقل کرد:

<?php
	$source = 'http://example.com/old-site.tar.gz';

$fh = fopen( basename( $source ), 'w' );
	$ch = curl_init( $source );
	curl_setopt( $ch, CURLOPT_FILE, $fh );
	curl_exec( $ch );
	curl_close( $ch );

fclose( $fh );

echo 'انجام شد';
?>

این کد ساده روی سرور اجرا میشه و فایل رو از لینک مستقیمی که گرفته دانلود می کنه و داخل همون مسیر که فایل اجرا شده آپلود می کنه. این کد روی هاست دانلود که دیتابیس نداره خوبه چون اسکریپت کلیجا و اسکریپت های آپلودسنتر عموما به دیتابیس نیازدارند تا نصب بشن ولی چنین کدهایی می تونند مفید باشند.

شما می تونید با این کد فرم هایی مثل نمونه ای که دادید تولید کنید و مصارف شخصی خودتون رو انجام بدید. فقط این نوع کدها ضعف امنیتی دارند و امکان آپلود هر نوع فایلی رو به کاربر میدن. توصیه می کنم اگه چنین اسکریپتی خواستید استفاده کنید حتما روی اون صفحه آپلودسنتر رمز بگذارید که افراد دیگه ای دسترسی نداشته باشند چون به راحتی میشه فایل های حاوی کد مخرب رو روی هاست آپلود کرد و ازش برای حذف کامل فایل های هاست استفاده کرد!

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، Masih گفته است :
?

ممنون حتماً انجام میدهم فقط چطوری رمز بزارم روش برای امنیت 

ویرایش شده توسط tahatehran
لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، tahatehran گفته است :

ممنون حتماً انجام میدهم فقط چطوری رمز بزارم روش برای امنیت 

با استفاده از گزینه Directory Privacy در پنل هاستتون روی یک پوشه محل نصب اسکریپت رمزعبور اضافه کنید

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...