رفتن به مطلب

افزونه جستجوی پیشرفته المنتور

پست های پیشنهاد شده

سلام. اگه سایت های ثبت اگهی یا فروش املاک رو دیده باشید, حتما دیدید که یک جستجوگر افقی در ابتدای سایتشون دارن که دارای چند فیلد هست مثلا یکیش شهر رو انتخاب میکنه یکیش نوع سرویس و یکی دیگه ش یه امکان دگه رو مشخص میکنه که با منوی کشوییه هرکدام میشه یک یا چند انتخاب داشت و بعد روی دکمه ی جستجو میزنیم تا فیلتر بشن. دنبال همچین افزونه ای برای وردپرس و المنتور بودم که ممنون میشم معرفی کنید. اگر میدونید این امکان روی المنتور هست ممنون میشم معرفی و راهنمایی کنید

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

درود؛

این جور طراحی ها با افزونه قابل انجام نیست. ولی افزونه جستجو پیشرفته ای که با المنتور هم سازگار باشه اینه:

• لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

بعید میدونم چیزی که بخواهید رو با افزونه بتونید به دست بیارید. این نوع طراحی ها صرفا با کدنویسی های اختصاصی قابل انجام هستند. برای مثال یک قالب که چند سال پیش خودم طراحی کردم یک فرم جستجو با امکان انتخاب پست تایپ بهش دادم اینه :

• لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

توی این سایت من پست تایپ ها رو به صورت یک فیلد Radio اضافه کردم که میشه چندین پست تایپ یا تکسونامی رو به صورت فیلد Dropdown اضافه کرد. 

باید متناسب با قالب و انواع نوشته های سایتتون کدنویسی انجام بدید متاسفانه کد آماده ای برای اینکار نیست.

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...