رفتن به مطلب

مخفی سازی برخی از دسته های مطالب

پست های پیشنهاد شده

سلام . یک عکس ضمیمه کردم لطفا نگاه بندازید. این یک قسمت از سایدبار وبلاگ منه. به تمام دسته بندی ها نیاز دارم اما میخوام در بخش نمایش دسته بندی مطالب , فقط دسته وبلاگ و نمونه کار نمایش داده شه  و بقیه دسته بندی ها مخفی شن.

بگم که نمیخوام از قسمت سفارشی سازی قالب, تعداد نمایش دسته ها رو عددشو تغییر بدم فقط میخوام امکان و راهی باشه که دستی , دسته هایی رو که نظرمه مخفیشون کنم یا نمایششون بدم. لطفا راهنمایی کنید

ویرایش شده توسط mahdi6
لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

درود؛

تصویری پیوست نکردید. در ضمن علاوه بر تصویر، باید مشخص بشه این بخشی که میگید از چه طریقی خروجی گرفته میشه؟

ابزارک هست؟ فهرست؟ افزونه؟ تنظیمات قالب؟ کدنویسی اختصاصی؟ 

چون exclude کردن دسته بندی یا محدود کردن یک حلقه به برخی آیتم ها فقط از طریق ویرایش کد یا در بعضی موارد با فایل functions.php باید انجام بشه.

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، Masih گفته است :

درود؛

تصویری پیوست نکردید. در ضمن علاوه بر تصویر، باید مشخص بشه این بخشی که میگید از چه طریقی خروجی گرفته میشه؟

ابزارک هست؟ فهرست؟ افزونه؟ تنظیمات قالب؟ کدنویسی اختصاصی؟ 

چون exclude کردن دسته بندی یا محدود کردن یک حلقه به برخی آیتم ها فقط از طریق ویرایش کد یا در بعضی موارد با فایل functions.php باید انجام بشه.

از بخش ابزارک خود وردپرس استفاده کردم برای نمایشش. صفحه وبلاگ همون صفحه ی پیشفرضه وردپرس هست که از قسمت سفارشی سازی , ابزارک دسته بندی مطالب اضافه شده

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

لینک به دیدگاه

برای مخفی کردن دسته بندی های دلخواه از ابزارک دسته بندی پیش فرض وردپرس، این کد رو باید داخل فایل functions.php قالبتون قرار بدید:

function masih_exclude_widget_categories($args){
    $exclude = "1,4,8,57,80";
    $args["exclude"] = $exclude;
    return $args;
}
add_filter("widget_categories_args","masih_exclude_widget_categories");

اعداد 1,4,8,57,80 در واقع آی دی دسته بندی هایی هستند که باید از این ابزارک مخفی بشن. برای پیدا کردن آی دی، در قسمت پیشخوان > نوشته ها > دسته بندی موس رو روی کلید ویرایش هر دسته بندی نگهدارید آی دی اون دسته بندی در پایین مرورگر به صورت نوار قابل مشاهده هست. یا اگه وارد لینک ویرایش دسته بندی بشید آی دی اون دسته بندی داخل قسمت آدرس مرورگر هست»

Screenshot_5.png.6a60abc8d29e9f091e6ca22773752263.png

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...