رفتن به مطلب

مشکل در اسکریپت AdsRock - Ads Network

پست های پیشنهاد شده

سلام.

چند وقت پیش نصب  اسکریپت AdsRock - Ads Network مزاحمتون شدم و کمکم کردین.

ممنونم.

اسکریپت نصب شد.

فقط مشکلی که دارم وقتی که کد دولپر را کپی میکنم توی جایگاه سایت میزارم، فقط اندازه جایگاه را نشان میده.

مثلا عکس یه بنر 200*300 میاد که خودم تایین شان کردم، تبلیغی نمایش داده نمی شود.

البته باید بگم من نزدیک به 6 تا حساب نمایش دهنده ساختم تا به عنوان تبلیغ دهنده تبلیغ روی سایتم نمایش داده شود.

ولی گفتم، فقط یه بنر با رزولوشن های که خودم توی ادمینیت سایت انتخاب کردم میاد.

مثلا 200 در 300 400 در 500....

تبلیغ نشان داده نمی شود.

لطفا راهنمایی فرمایید.

برای مثال این عکس است:

(کد تبلیغ هست ولی تبلغی نمایش داده نمی شود و گفتم من چند تا حساب نمایش دهنده ساختم و تبلیغ در آن ایجاد کردم و کیف پول نمایش دهنده را شارژ کردم... همه ملظومات را انجام دادم ولی باز ارور میده)

photo.PNG.fe409af0e5329d65fb952eafb670962e.PNG

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

درود؛

برای تبلیغ کننده و نمایش دهنده یه سری گزینه ها وجود داره. اگه بنرهای موجود با گزینه ها و تنظیمات نمایش دهنده مطابقت نداشته باشه بنرها توی سایت نمایش دهنده لود نمیشن.

توی لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. یه سری کامنت ها رو می تونید مشاهده کنید که افرادی مشکل مشابه شما رو داشتند و طراح اسکریپت گفته مشکل از گزینه ها و تنظیمات هست. 

• Like 1
لینک به دیدگاه

سلام مجدد.

ممنون بابت رانماییتون ولی این هیچ تاثیری نداشت.

چون مردم همین مشکل من را پرسیده بودند ولی پشتیبانی شون میگفت باید تیکت بزنی.

و از اون جایی که من اسکریپت را خریداری نکردم و به صورت نال شده گرفته ام،نمیتوانم تیکت بزنم.

لطفا شما راهنمایی کنید چون اگر از اونا بپرسم میگن باید تیکت بزنی و تیکت وقتی میزنیم نیاز داره به شماره محصول خریداری شده...

لینک به دیدگاه

من شخصا این اسکریپت رو استفاده نکردم ولی توی چند تا کامنت خود طراح در خصوص این مشکل گفتن که تنظیمات مربوط به نمایش تبلیغات باید پیکربندی بشه. بیش تر از این متاسفانه بابت این مشکل اطلاعی ندارم که بتونم راهنماییتون کنم. 

داخل انجمن اسکریپت رو که قرار دادم فقط بابت نصب شدن کامل و کدهای مخرب اسکن زدم و تمامی امکاناتش رو چک نکردم که به چه صورت هست.

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...