رفتن به مطلب

صفحه لاگین بخش مدیریت اسکریپت Vidplanet Video

shortclip

پست های پیشنهاد شده

سلام

صفحه لاگین بخش مدیریت اسکریپت  Vidplanet Video کسی میدونه چی؟ از صفحه لاگین کاربران عادی نمیشه وارد بخش مدیریت شد

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

درود؛

این اسکریپت ماله 6 - 7 سال پیشه! اسکنی که انجام دادم از این اسکریپت 79 ضعف امنیتی پیدا شد که اصلا توصیه نمی کنم استفاده کردن این اسکریپت رو. اسکریپت های جدیدتری هم وجود داره مشابه این اسکریپت.

مسیر ورود به پنل مدیریت application\views\backend هست. مثال:

https://example.com/application/views/backend/index.php

لینک به دیدگاه

در 7 دقیقه قبل، Masih گفته است :

درود؛

این اسکریپت ماله 6 - 7 سال پیشه! اسکنی که انجام دادم از این اسکریپت 79 ضعف امنیتی پیدا شد که اصلا توصیه نمی کنم استفاده کردن این اسکریپت رو. اسکریپت های جدیدتری هم وجود داره مشابه این اسکریپت.

مسیر ورود به پنل مدیریت application\views\backend هست. مثال:

https://example.com/application/views/backend/index.php

خیلی ممنون از شما از بین اسکریپت های اشتراک گذاری ویدیو کدوم یکی از نظر شما مناسب تر هست ؟ چون من چند تا تست برخی خطا زیاد داشتند بعضی ها هم که قدیمی بودند. مهم ترین ویژگی که دنبالش هستم همون آپلود ویدیو راحت توسط کاربران هست

لینک به دیدگاه

یکی از قوی ترین اسکریپت های موجود  لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.  هست.

فقط برای کارکرد کامل و درست باید نرم افزار FFMPEG روی سرورتون نصب باشه که اگه هاست اشتراکی دارید باید به هاستینگ تیکت بزنید براتون نصبش کنند.

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، Masih گفته است :

یکی از قوی ترین اسکریپت های موجود  لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.  هست.

فقط برای کارکرد کامل و درست باید نرم افزار FFMPEG روی سرورتون نصب باشه که اگه هاست اشتراکی دارید باید به هاستینگ تیکت بزنید براتون نصبش کنند.

باشه . خیلی ممنون از راهنمایتون

لینک به دیدگاه

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...