رفتن به مطلب

مشکل راستچین کردن منو و لوگو

mihancad

پست های پیشنهاد شده

سلام

من میخوام منو و لوگو اسکریپت conect وبینار سایتم رو راستچین کنم،کد مورد نظر رو تو فایل css ذخیره میکنم و کش رو خالی میکنم اما باز تغییری اعمال نمیشه تازه فایل css رو که دوباره نگاه میکنم کدی که اضافه کردم حذف شده

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

ممنون میشم راهنمایی کنید چه کدی رو کجا اضافه کنم

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

درود؛

توی اسکریپت های لاراول عموما استایل هایی که توی سایت ساخته میشه داخل فایل های js یا map قرار دارند که کش رو از پنل مدیریت خالی کنید باز فایل ها بر اساس اون فایل های map ساخته میشن و طبیعتا تغییراتی که توی سایت میدین حذف میشه.

بهترین راه حل اینه که شما یک فایل اختصاصی css بسازید و تغییرات رو داخلش بدید بعد لینک مستقیم استایل رو به صورت دستوری @import در بخش استایل های سفارشی یا استایل اصلی وارد کنید.

لینک به دیدگاه

میشه بیشتر راهنمایی کنید؟

الان من فونت فارسی رو از طریق custom.css اضافه کردم

میشه کد لوگو رو هم داخلش اضافه کنم؟

اگر آره چه کدی؟

لینک به دیدگاه

کد استایل لوگو درحال حاضر خودش !important داره که شاید نیاز باشه کدهای هسته اسکریپت رو ویرایش کنید. ولی این کد رو قرار بدید توی همین فایل custom که ساختید شاید مشکلتون حل شد:

.logo.mr-auto {
    margin-left: auto!important;
    margin-right: unset !important;
}

لینک به دیدگاه

در 22 ساعت قبل، Masih گفته است :

کد استایل لوگو درحال حاضر خودش !important داره که شاید نیاز باشه کدهای هسته اسکریپت رو ویرایش کنید. ولی این کد رو قرار بدید توی همین فایل custom که ساختید شاید مشکلتون حل شد:

.logo.mr-auto {
    margin-left: auto!important;
    margin-right: unset !important;
}

سلام

کد رو گذاشتم و کش رو خالی کردم درست شد اما دوباره همون شکلی شده

لینک به دیدگاه

در بخش CSS سفارشی کد استایل رو وارد کنید. احتمالا داخل پنل مدیریت سایتتون چنین امکانی رو دارید.

در ضمن وقتی تغییرات رو اعمال کردید دیگه نیاز به خالی کردن کش سایت نیست. وقتی کش رو از پنل مدیریت پاک کنید مجددا همه فایل ها پاک میشن و از نو ساخته میشن. شما اگه میخواهید کش رو مدام پاک کنید باید فایل های map و اصلی اسکریپت رو پیدا و ویرایش کنید! در غیراینصورت با هربار خالی کردن کش تغییراتتون با تغییرات پیش فرض اسکریپت جایگزین میشه.

لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، Masih گفته است :

در بخش CSS سفارشی کد استایل رو وارد کنید. احتمالا داخل پنل مدیریت سایتتون چنین امکانی رو دارید.

در ضمن وقتی تغییرات رو اعمال کردید دیگه نیاز به خالی کردن کش سایت نیست. وقتی کش رو از پنل مدیریت پاک کنید مجددا همه فایل ها پاک میشن و از نو ساخته میشن. شما اگه میخواهید کش رو مدام پاک کنید باید فایل های map و اصلی اسکریپت رو پیدا و ویرایش کنید! در غیراینصورت با هربار خالی کردن کش تغییراتتون با تغییرات پیش فرض اسکریپت جایگزین میشه.

جایی برای خالی کردن کش نگذاشتن،اما دوباره بررسی کردم ایراد از کش کلودفلر بود رو حالت برنامه نویسی گذاشتم حل شد. ممنونم

لینک به دیدگاه

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...