رفتن به مطلب

پیدا کردن محل 404 فایل جاوا اسکریبت

rasssa

پست های پیشنهاد شده

سلام من یک جاوا اسکریبت دارم تو جت متریکس  لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.  رو نشون میده که ی جاوا اسکریبت 404 میگره.

اینو چطور میتونم پیدا کنم از کجا هست.؟

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

درود؛

سورس سایت رو چک کنید و با قابلیت جستجو چک کنید این فایل در کجای سورس قرار داره. معمولا توی فایل های مربوط به هیدر و فوتر سایت می تونید پیدا کنید فایل ها رو. مگر اینکه توی یه فایل متفرقه قرار داشته باشه که پیدا کردنش سخت باشه.

در این حالت دو راه دارید:

1 . یا توی مسیری که فایل خطا داره، یک فایل با همون نام در همون آدرس ایجاد کنید. نیاز نیست محتوایی داخلش قرار بدید، همون فایل خالی بسازید خطای 404 از بین میره.

2 . راه قبلی رو پیشنهاد نمیکنم اما برای رفع خطا مفیده. یا اینکه کل اسکریپت رو فشرده کنید و دانلود کنید. توی کامپیوتر شخصی خودتون از حالت فشرده خارج کنید. با نرم افزار NotePad++ و گزینه Search in Files پوشه اسکریپپت رو انتخاب کنید و در قسمت Search what نام فایل رو وارد کنید یعنی myscript.js و توی کل اسکریپت اجازه بدید جستجو کنه. در صورتی که کد مربوط به لود این فایل رو پیدا کنه دقیقا بهتون نشون میده توی کدوم فایل و کدوم خط دستور اجرای این فایل وجود داره.

لینک به دیدگاه

اخه مسیرش هم مشخص نیست

تو سورس هم قبل بسته شدن تگ html هست به این صورت

<script type="text/javascript" src="../../../assets/scripts/myscript.js"></script>
<script type="text/javascript">(function(){window['__CF$cv$params']={r:'6b2a67230d5f4d84',m:'L9ZpmsCYFyx5TRBQ0RKVe55T2lBpP9qKM5LLR_9LvO0-1637670566-0-ATRNL1uJoNu5ef5bM6WmY2ewHaMTqkZrT8nTghouL6JNF6zgt0Qh6zJK2U0K2j6M5naqi+tZP0Gog70Zf3K3gwpV2aYMk3nOQKImWcqwmBTp4KIKlhPlT3q7PAiy7hMqsA==',s:[0x0aecd56904,0x96d5ca224c],u:'/cdn-cgi/challenge-platform/h/b'}})();</script></body>
</html>

لینک به دیدگاه

شما طبق همون روش دوم که گفتم جستجو کنید ببینید توی سورس پیدا میشه یا نه. اگر پیدا نشد احتمالا یک کد مخربی چیزی وجود داره که این خروجی رو تولید می کنه

لینک به دیدگاه

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...