رفتن به مطلب

چرا سایتم کنده

hasanali81

پست های پیشنهاد شده

سلام

این سایت منه 

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

جز المنتور از هیچ چیز دیگه ای استفاده نکردم (فبلا استفاده کرده بودم - الان همه افزونه ها رو حذف کردم)

ولی نمیدونم چرا اینقدر دیر بالا میاد 

به هرکی سایت رو میدم میگه سایت مشکل داره .و بالا نمیاد ... چون وقتی میزنی تا چندین ثانیه هیچ علامتی نداره 

چجوری این مشکل رو برطرف کنم 

سایت سنگین نیست ولی اگر هم مشکل سنگین بودن صفحه هست چه کار کنم که وقتی خواست سایت رو بالا بیاره توی یکی دو ثانیه یه بخشی از سایت بالا بیاد و بعد کامل بشه ؟

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

درود؛

مورد اولی که باید خیلی روش کار کنید، تصاویری هست که استفاده کردید. 

حجم تصاویر خیلی زیاده و همین باعث زیاد شدن زمان لودینگ سایت میشه. اندازه تصاویر رو کمتر کنید. شما تصاویری استفاده کردید که 1024 پیکسل عرض داره در صورتی که اون محدوده ای که توش نمایش داده میشه کلا 500 پیکسل هست. تصاویر رو هم اندازه اون المنت کنید و بهینه کنید عکس ها رو. خودش می تونه سرعت سایت رو چند برابر کنه

لینک به دیدگاه

خب آخه من یک بخشی از سایت که عکس خاصی هم نداره رو میخوام اجرا کنم باز هم به شدت طول میکشه 

لینک به دیدگاه

احتمالا مشکل از اینترنت یا مرورگر خودتونه. من تست کردم مشکلی نداره:

همون سایت اصلی هم سریع باز میشه فقط چند ثانیه برای لود عکس ها زمان میبره. عکس ها رو بهینه کنید. وب سایت هم مشکلی نداره. مگر اینکه رم و سی پی یو هاستتون ضعیف باشه که یه تغییراتی توی سایت میدید، سرعت پردازش و لودینگ سایت کم بشه. غیر از این مشکلی نمی تونه باشه.

لینک به دیدگاه

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...