رفتن به مطلب

نصب اسکریپت بیولینک

tag1

پست های پیشنهاد شده

سلام

من قصد نصب اسکریپت بیو لینک را دارم.

اما نصب نمی شود.

هرچی دکمه setup رو میزنم هیچ کاری انحام نمیشه

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

در 4 دقیقه قبل، tag1 گفته است :

سلام

من قصد نصب اسکریپت بیو لینک را دارم.

اما نصب نمی شود.

هرچی دکمه setup رو میزنم هیچ کاری انحام نمیشه

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

فایل لاگ:

[01-Nov-2021 19:09:41 Etc/GMT-3] PHP Warning:  parse_url() expects parameter 1 to be string, array given in C:\MAMP\htdocs\vendor\mashape\unirest-php\src\Unirest\Request.php on line 543
[01-Nov-2021 19:09:41 Etc/GMT-3] PHP Notice:  Trying to access array offset on value of type null in C:\MAMP\htdocs\vendor\mashape\unirest-php\src\Unirest\Request.php on line 545
[01-Nov-2021 19:09:41 Etc/GMT-3] PHP Notice:  Trying to access array offset on value of type null in C:\MAMP\htdocs\vendor\mashape\unirest-php\src\Unirest\Request.php on line 546
[01-Nov-2021 19:09:41 Etc/GMT-3] PHP Fatal error:  Uncaught Unirest\Exception: Bad URL, colon is first character in C:\MAMP\htdocs\vendor\mashape\unirest-php\src\Unirest\Request.php:476
Stack trace:
#0 C:\MAMP\htdocs\vendor\mashape\unirest-php\src\Unirest\Request.php(292): Unirest\Request::send('POST', Array, NULL, Array, NULL, NULL)
#1 C:\MAMP\htdocs\install\install.php(48): Unirest\Request::post(Array, Array)
#2 {main}
  thrown in C:\MAMP\htdocs\vendor\mashape\unirest-php\src\Unirest\Request.php on line 476

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

درود؛

این خطاها بیشتر بخاطر نسخه PHP رخ میده. نسخه PHP رو روی 7.4 و بالاتر قرار بدید و امتحان کنید

و چک کنید که آخرین نسخه رو استفاده کنید

لینک به دیدگاه

در 19 دقیقه قبل، Masih گفته است :

درود؛

این خطاها بیشتر بخاطر نسخه PHP رخ میده. نسخه PHP رو روی 7.4 و بالاتر قرار بدید و امتحان کنید

و چک کنید که آخرین نسخه رو استفاده کنید

سلام

نسخه PHP 7.4.22 هست.

روی هاست با موفقیت نصب شد.

لینک به دیدگاه

در 48 دقیقه قبل، tag1 گفته است :

نسخه PHP 7.4.22 هست.

روی هاست با موفقیت نصب شد.

الان مشکلتون حل شد؟ من درست متوجه نشدم چون گفتید نسخه فعلی 7.4 هست و بعد گفتید نصب شد. اگه ترفندی چیزی داشت به اشتراک بگذارید دوستان دیگه بتونند استفاده کنند

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، Masih گفته است :

الان مشکلتون حل شد؟ من درست متوجه نشدم چون گفتید نسخه فعلی 7.4 هست و بعد گفتید نصب شد. اگه ترفندی چیزی داشت به اشتراک بگذارید دوستان دیگه بتونند استفاده کنند

فایل install/install.php رو چک کردم؛دیدم برای بررسی لایسنس به سرورش نیاز داره.

برای همین زمانی که روی هاست نصب کردم بدون هیچ مشکلی نصب شد.اما در لوکال نصب تشد.

لینک به دیدگاه

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...