رفتن به مطلب

مشکل مشکل در لود سایت در نقاط مختلف جهان

m1410

پست های پیشنهاد شده

با سلام و وقت بخیر

میخواستم با Gtmetrix سایتم رو بررسی کنم - اما با ارور اینکه لود سایت بیش از اندازه طولانی شده مواجه شدم

با اینکه روی سایتم افزونه راکت دارم اما برام عجیب بود که مشکل لود دارم و همچنین سایت رو خودم تست میکنم سرعتش خیلی خوبه

با این حساب به پشتیبان هاست پیام دادم و جوابشون این هست :

نقل قول

مشترک گرامی، طی بررسی انجام شده سایت شما جهت دسترسی از خارج کشور دچار مشکل می باشد:
لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.
اما در این خصوص هیچ مشکلی از سمت سرور هاست شما وجود ندارد، لینک زیر که از ای پی سرور شما بررسی انجام شده از سراسر دنیا در دسترس می باشد:
لطفا در این خصوص هرچه سریع تر با یک طراح سایت و متخصص مربوطه پیگیری و برطرف نمایید .
لازم به ذکر است این مورد میتواند به دلیل استفاده از بعضی افزونه ها نیز رخ دهد.

تصویر زیر افزونه هایی هست که روی سایت دارم :

screenshot_2021-10-28_at_11-30-07_cpanel

که در حال حاضر راکت + افزونه امنیتی رو غیر فعال کردم اما فرقی نکرد.

میزبانی سایتم ایران هستش و سرور های میزبان فا - سرویس ابری

ممنون میشم دوستان راهنمایی بفرمایند.

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

درود؛

آدرس سایت https://poupagearbox.com رو با چندین ابزار چک کردم مشکلی نداشت ظاهرا فایروال سرورتون آی پی هایی که از طرف GTMetrix ارسال میشن رو مسدود کرده.

این مساله ربطی به افزونه نداره. البته برای تست کردن این قضیه می تونید همه افزونه هاتون رو غیرفعال کنید و مجددا با Gtmetrix اسکن کنید.

لینک به دیدگاه

با تشکر از پاسخ

کدوم فایل یا چه بخش از کد در وردپرس میتونه دچار مشکل بشه و باعث بشه که برخی سیستم ها مثل جی تی متریکس نتونه سایت رو باز کنه ؟

الان من به پشتیبان هاست گفتم مشکل از اوناست به من اینو بک دادن :

نقل قول

مشترک گرامی، طبق بررسی انجام شده هیچگونه مشکلی در خصوص ارتباط سرور شما و سرویس Gtmetrix وجود ندارد و این مشکل مربوط به سایت شما می باشد.
همانطور که در لینک زیر مشاهده می نمایید ما آدرس فایل readme.html را که در مسیر public_html سرویس شما قرار دارد را از طریق Gtmetrix فراخوانی کردیم:
همچنین ساب دامین لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. که در همین هاست موجود است نیز از طریق gtmetrix بدون مشکل فراخوانی می گردد:

افزونه هامو غیرفعال کردم
قالب رو هم یه چیز ساده از خود وردپرس گذاشتم

اما باز جی تی متریکس ارور میده

لینک به دیدگاه

درود مجدد؛

یکی از مشکلاتی که خودم توی Inspect از سایتتون دیدم، مشکل لود نشدن فایل eNamad هست که توی تصویر هم می بینید. بیشترین تایم لودینگ فعلی سایتتون رو این فایل داره فعلا.

عموما مشکل Your Page Took too Long to Load دو دلیل بیشتر نداره توی Gtmetrix :

1. یا یک فایل یا بخشی از سایت مدت زمان زیادی برای لودینگ نیاز داره. مثل همین فایلی که توی تصویر بالا مشخص کردم براتون
  2. یا فایل جاوا اسکریپتی توی سایتتون اجرا میشه که به صورت Onload اجازه دریافت اطلاعات رو به ربات نمیده. عموما فایروال سرور، یا افزونه های امنیتی چنین قابلیتی رو دارند و در صورتی که سایت های دیگه بخوان با دستورات HTTP اطلاعاتی از سایتتون دریافت کنند، درخواستشون رو مسدود می کنند.

برای مورد اول که اون لوگو رو از سایت حذف کنید و تست کنید

برای مورد دوم تمامی افزونه هاتون رو بدون استثناء غیرفعال کنید و تست کنید.

لینک به دیدگاه

تشکر از پاسخ

اون لوگو رو حذف کردم

میگم الان تمام افزونه هام غیر فعاله

همچنین قالب ساده خود وردپرس رو قرار دادم رو سایت

اما باز هم جی تی متریکس ارور میده

-------------------------------

با سلام و وقت بخیر

با اینکه سرور و هاست رو هم عوض کردم ولی باز جی تی متریکس ارور میده

بنظرتون مشکل از چی میتونه باشه

فکر میکنم در فایل های وردپرسم باید قطع کدی چیزی باشه که این مشکل رو به وجود میاره

ولی نمیدونم باید چی رو بررسی کنم

لینک به دیدگاه

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...