رفتن به مطلب

سرور مورد نیاز برای ربات بازدید

sarabahal

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان میخواستم ببینم مشخصات سرور مجازی برای  فعال سازی ربات بازدید سایت چی هست همین ربات bot traffic ک توی سایت گذاشتن؟

لطفا راهنمایی کنید و اگر جایی رو میشناسین ک ازش خریذ بزنم معرفی نمایید

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

درود؛

ربات  لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.  برای کارکرد به سرور مجازی لینوکس نیاز داره. البته می تونید روی ویندوزهای شخصی هم راه اندازیش کنید ولی اگه قصد دارید بطور مداوم کار کنه براتون، باید سرور مجازی تهیه کنید. البته قبل از خرید سرور مجازی مطمئن بشید نرم افزار همچنان کار می کنه، چون این نرم افزار مدت زمان زیادی هست منتشر شده و شاید ساختارش به دلیل قدیمی شدن دیگه کار نکنه.

ربات  لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.  هم می تونه کار مشابه رو انجام بده که فقط نیاز به یک لیست پروکسی فعال دارید و تقریبا سازگار هست با متدهای جدید. روش کار این ربات به این صورته که لیست پروکسی فعال که بهش میدید رو برای هر بار بازدید بصورت تصادفی استفاده می کنه و بازدیدهایی رو با آی پی و User Agent خاص به سرور ارسال می کنه و بازدیدها رو طبیعی تر میکنه

لینک به دیدگاه

ببخشید میشه بیشتر راهنمایی کنین برای این ربات  لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.  ,یعنی برای اجرا نیاز به سرور مجازی نداره؟درست متوجه منظورتون نشدم تازه کار هستم

و ی سوال دیگه وقتی نرم افزار رو اجرا میکنم ازم username و password میخواد , من از سایت خودتون دانلود کردم یوزر و پس رو نمیدانم

لینک به دیدگاه

در 30 دقیقه قبل، sarabahal گفته است :

یعنی برای اجرا نیاز به سرور مجازی نداره؟

این یک برنامه با جاوا هست که می تونه روی هر سیستم عاملی که جاوا رو اجرا کنه، فعالیت کنه. پس هم می تونید روی لینوکس اجراش کنید، هم ویندوز و هم MacOS

این برنامه یه مقدار منابع رو درگیر می کنه و برای کارکرد دائم باید روی سرور مجازی اجرا بشه.

در 32 دقیقه قبل، sarabahal گفته است :

و ی سوال دیگه وقتی نرم افزار رو اجرا میکنم ازم username و password میخواد , من از سایت خودتون دانلود کردم یوزر و پس رو نمیدانم

داخل فایل دانلودی، فایلی به نام TrafficMe Guide.pdf هست که تمامی آموزش استفادش نوشته شده، مطالعه کنید. از پیش نیازها گرفته تا نحوه نصب و راه اندازیش داخل این فایل هست

لینک به دیدگاه

ممنون از راهنماییتون فقط من فایل  TrafficMe Guide.pdf رو توی بسته دانلودی ندارم امکانش هست فایل رو اینجا قرار بدین؟

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، sarabahal گفته است :

ببخشید میشه بیشتر راهنمایی کنین برای این ربات  لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.  ,یعنی برای اجرا نیاز به سرور مجازی نداره؟درست متوجه منظورتون نشدم تازه کار هستم

سلام

از نرم افزار ipts استفاده کنید!

اون یوزر پسورد برای ثبت نامه.

اگر سرور مجازی میخرید،زیاد مصرف رم نداره؛بیشترین مصرفش اینترنت هست.

لینک به دیدگاه

در 58 دقیقه قبل، sarabahal گفته است :

ممنون از راهنماییتون فقط من فایل  TrafficMe Guide.pdf رو توی بسته دانلودی ندارم امکانش هست فایل رو اینجا قرار بدین؟

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، tag1 گفته است :

سلام

از نرم افزار ipts استفاده کنید!

اون یوزر پسورد برای ثبت نامه.

اگر سرور مجازی میخرید،زیاد مصرف رم نداره؛بیشترین مصرفش اینترنت هست.

این رو نصب کردم کار باهاش راحتم هست فقط برای ورودی گرفتن از گوگل کلمات کلیدی رو تعریف کردم براش اما تو گزارشات کنسول گوگل اصلا نشون نمیده، نمیدونم درست کار میکنه یا نه

لینک به دیدگاه

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...