رفتن به مطلب

مشکل تغیر صفحه اصلی سایت

AHF-victory

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان من میخوام یه فایل HTML رو توی سایتم لود کنم، هرکی وارد سایت شد اول اونو ببینه " x.com "
بعد طراحی سایتم تو صفحه x.com/home گذاشتم
تو کنترل پنل هاست index.php رو تغییر نام دادم، درست  شد و فایلی که میخواستم رو نشون داد اما بعدش دیگه بقیه صفحات مثل x.com/home از کار افتاد
چه کار کنم؟ چه پیشنهادی دارید؟

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

درود؛

فایل رو به نام دلخواه داخل روت سایتتون قرار بدید، بعد کد زیر رو در فایل htaccess قرار بدید. بجای custom یه آدرس مخصوص فایل وارد کنید و در ادامه نام فایل انتخابی خودتون رو به کد بدید تا بجای نام اصلی فایل، آدرس دلخواهتون باز بشه:

RewriteEngine on
RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} -f [OR]
RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} -d
RewriteRule ^custom/?$ custom.php [L,QSA]

اگر از وردپرس استفاده می کنید، فایل مورد نظرتون رو با فرمت php داخلپوشه قالب قرار بدید و کد زیر رو در ابتدای محتویات فایل قرار بدید. بعد وارد برگه ها > افزودن بشید و یک برگه با الگوی Custom Home بسازید و در تنظیمات سایتتون این برگه رو به عنوان صفحه اصلی سایت انتخاب کنید:

<?php 
/*
Template Name: Custom Home
*/
?>

لینک به دیدگاه

در 57 دقیقه قبل، Masih گفته است :

درود؛

فایل رو به نام دلخواه داخل روت سایتتون قرار بدید، بعد کد زیر رو در فایل htaccess قرار بدید. بجای custom یه آدرس مخصوص فایل وارد کنید و در ادامه نام فایل انتخابی خودتون رو به کد بدید تا بجای نام اصلی فایل، آدرس دلخواهتون باز بشه:

RewriteEngine on
RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} -f [OR]
RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} -d
RewriteRule ^custom/?$ custom.php [L,QSA]

اگر از وردپرس استفاده می کنید، فایل مورد نظرتون رو با فرمت php داخلپوشه قالب قرار بدید و کد زیر رو در ابتدای محتویات فایل قرار بدید. بعد وارد برگه ها > افزودن بشید و یک برگه با الگوی Custom Home بسازید و در تنظیمات سایتتون این برگه رو به عنوان صفحه اصلی سایت انتخاب کنید:

<?php 
/*
Template Name: Custom Home
*/
?>

بله از وردپرس استفاده میکنم.

متوجه نشدم، یعنی مثلا برم فایل html رو با نام amir ذخیره کنم" amir.html" ببپرمش داخل پوشه wp-contents/themes/mytheme درسته؟
خوب فایل من html هست چه طوری php کنم؟ همین اخرش بنویسم php کافیه؟

چون دیتا داره داخلش که html هست

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، AHF-victory گفته است :

متوجه نشدم، یعنی مثلا برم فایل html رو با نام amir ذخیره کنم" amir.html" ببپرمش داخل پوشه wp-contents/themes/mytheme درسته؟

فایل amir.html رو تغییر فرمت بدید. کافیه توی فایل منیجر بجای html عبارت php رو بزنید تا فایل رو به php تغییر بدید بعد همون فایل رو داخل پوشه قالب wp-contents/themes/mytheme قرار بدید و اون کدی که توی پاسخ قبلی دادم رو اول فایل قرار بدید. بعد توی قسمت افزودن برگه جدید از قسمت قالب برگه، الگوی جدید رو انتخاب کنید و یک برگه با اون الگو بسازید.

لینک به دیدگاه

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...