رفتن به مطلب

اپلیکیشن اندرویدی Kotlin

M_2167

پست های پیشنهاد شده

سلام و درود،

من سورس اپلیکیشن ساده اندرویدی با کاتلین رو دارم، وب ویو ساده هست، خودم کاتلین کار نکردم منتها ادیت میخوام بشه، کسی میتونه بفرمائه

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام و درود، من سورس اپلیکیشن اندرویدی کاتلین، وب ویو را دارم، میخواهم یک کاتلین کار این را برای من ادیت کند کسی هست بگوید ممنون!

#کاتلین #ادیت

لینک به دیدگاه

در 20 ساعت قبل، M_2167 گفته است :

سلام و درود، من سورس اپلیکیشن اندرویدی کاتلین، وب ویو را دارم، میخواهم یک کاتلین کار این را برای من ادیت کند کسی هست بگوید ممنون!

#کاتلین #ادیت

سلام

ویرایش اپ وب ویو کار ساده ای است!

ابتدا در اندروید استودیو ایمپورت کنید و فایل های .kt رو ادیت کنید!

لینک به دیدگاه

درود؛

برای وب ویو پیشنهاد می کنم اگه سورس فلاتر در دسترس دارید استفاده کنید. فلاتر توانایی پردازش وب ویو رو نسبت به بقیه بیشتر و بهتر داره!

به هرحال اگه همین رو می خواهید استفاده کنید توی پوشه اصلی پکیج اپلیکیشن، فایل با فرمت .kt رو باید ویرایش کنید. اگه به محض ورود به اکتیویتی اپلیکیشن، وب ویو باز میشه، برای تعیین آدرس وب ویو باید MainActivity.kt رو ویرایش کنید. هر چند نام این فایل یا کلا فایل تعریف شده می تونه متفاوت باشه اما معمولا توی فایل اصلی موجود در پکیج تعریف میشه

لینک به دیدگاه

در 5 ساعت قبل، tag1 گفته است :

سلام

ویرایش اپ وب ویو کار ساده ای است!

ابتدا در اندروید استودیو ایمپورت کنید و فایل های .kt رو ادیت کنید!

اندروید استدیو دردسر داره، کلا تو کار اندروید نیستم چیزی نمیدونم، اندروید استدیو هم SDKش رو نزدم

در 2 ساعت قبل، Masih گفته است :

درود؛

برای وب ویو پیشنهاد می کنم اگه سورس فلاتر در دسترس دارید استفاده کنید. فلاتر توانایی پردازش وب ویو رو نسبت به بقیه بیشتر و بهتر داره!

به هرحال اگه همین رو می خواهید استفاده کنید توی پوشه اصلی پکیج اپلیکیشن، فایل با فرمت .kt رو باید ویرایش کنید. اگه به محض ورود به اکتیویتی اپلیکیشن، وب ویو باز میشه، برای تعیین آدرس وب ویو باید MainActivity.kt رو ویرایش کنید. هر چند نام این فایل یا کلا فایل تعریف شده می تونه متفاوت باشه اما معمولا توی فایل اصلی موجود در پکیج تعریف میشه

سورس رو پیوست کنم؟ من حتی نمیدونستم کاتلین هست با سایت Go Native.io ساختم یکی از دوستان گفت کاتلینه، خلاصه اگر کسی تونست ادیت کنه یا یکی بسازه اندروید بگه ممنون

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

لینک به دیدگاه

سورس رو دیدم، زیاد جالب نیست. به هر حال اگه همینو میخواهید استفاده کنید باید فایل appConfig.json در مسیر app\src\main\assets رو ویرایش کنید. نام برنامه و آدرس سایت داخلش هست می تونید ویرایش کنید.

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، Masih گفته است :

سورس رو دیدم، زیاد جالب نیست. به هر حال اگه همینو میخواهید استفاده کنید باید فایل appConfig.json در مسیر app\src\main\assets رو ویرایش کنید. نام برنامه و آدرس سایت داخلش هست می تونید ویرایش کنید.

خب شما بگید من از چه سایتی وب ویو بسازم یا کجا برم؟ ترجیحا رایگان باشه، میخواستم صفحه ورود و... عوض بشه خروجی و... ر و هم میخوام چون بلد نیستم.

لینک به دیدگاه

می تونید از سورس Rocket Web استفاده کنید. تجاری هست ولی نسخه نال شدش هم کار می کنه:

• لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

فایل مستندات و آموزشش هم هست داخل پکیج دانلودی. برای ویرایشش الزاما باید اندروید استودیو داشته باشید. وب ویو هم صرفا یک آدرس سایت رو که بهش میدید در ابتدای اجرا برای کاربر باز می کنه. اگه قراره صفحه لاگین نمایش داده بشه باید داخل سایتتون یک فرم ورود و عضویت مخصوص نسخه موبایل با طراحی اختصاصی بالا بیارید و لینکش رو داخل سورس اندروید وارد کنید تا کاربر وقتی اپ رو باز کرد اون فرم باز بشه.

اپلیکیشن وب ویو قابلیت ساخت فرم ورود و عضویت جداگانه توسط API رو نداره مگر اینکه از سورس های تبدیل وردپرس به اپ استفاده کنید که اکثرا تجاری هستند و نسخه های نال شدشون هم کامل نیستند

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، Masih گفته است :

می تونید از سورس Rocket Web استفاده کنید. تجاری هست ولی نسخه نال شدش هم کار می کنه:

فایل مستندات و آموزشش هم هست داخل پکیج دانلودی. برای ویرایشش الزاما باید اندروید استودیو داشته باشید. وب ویو هم صرفا یک آدرس سایت رو که بهش میدید در ابتدای اجرا برای کاربر باز می کنه. اگه قراره صفحه لاگین نمایش داده بشه باید داخل سایتتون یک فرم ورود و عضویت مخصوص نسخه موبایل با طراحی اختصاصی بالا بیارید و لینکش رو داخل سورس اندروید وارد کنید تا کاربر وقتی اپ رو باز کرد اون فرم باز بشه.

اپلیکیشن وب ویو قابلیت ساخت فرم ورود و عضویت جداگانه توسط API رو نداره مگر اینکه از سورس های تبدیل وردپرس به اپ استفاده کنید که اکثرا تجاری هستند و نسخه های نال شدشون هم کامل نیستند

سلام یک شبکه اجتماعی هست مخصوص اندروید متوجه نشدم ریسپانسیو هست نیاز هست بازم مخصوص اندروید بسازم؟ و اینکه اندروید استدیو نصب دارم ولی SDK هاشو نزدم مشکل نیست؟

فقط ببخشید اینی که دادید وب ویوی که میسازه قابلیت این رو داره:

میخوام پوشه اختصاصی برای دانلود باشه، مثلا کاربر فایلی دانلود میکنه نره تو دانلود بره توی WekhedApp

و میخوام از کاربر دسترسی فایل عکس و... رو بگیره برای اپلود لازمه

میخوام وقتی نت نبود رفت تو اپ بهش خطا نشون بده و...

داره؟

لینک به دیدگاه

سلام مجدد

قبلا وب ویو لازم داشتم،اینم آموزشش شاید بدرد شما بخوره: لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، Masih گفته است :

ببخشید مشکل من کلا اینه نمیتونم ادیت کنم.

همین

لینک به دیدگاه

سورس خراب است یا اندروید استودیو لود نمیشود؟

اگر میخواین با اندروید استودیو بسازید 100% برای بیلد و گرفتن خروجی نیاز به sdk خواهید داشت.

حجم زیادی هم نداره فقط platform و platform tools رو با tools دانلود میکنه،جمعا نزدیک 1 گیگ و کمتر میشه.

زمانی نمیتونید ادیت کنید با اندروید استودیو که gradle و sdk رو دانلود نکرده باشید!

اپ ساز ها اکثرا پولین و رایگان ها تبلیغ دارن.

به جاش میتونید از نسخه pwa استفاده کنید،جایگزین خیلی بهتر از اپ و وب ویو است.هم در آیفون قابل نصب است و هم در اندروید و نسخه های دسکتاب به صورت شرتکات.

لینک به دیدگاه

در 7 ساعت قبل، tag1 گفته است :

سورس خراب است یا اندروید استودیو لود نمیشود؟

اگر میخواین با اندروید استودیو بسازید 100% برای بیلد و گرفتن خروجی نیاز به sdk خواهید داشت.

حجم زیادی هم نداره فقط platform و platform tools رو با tools دانلود میکنه،جمعا نزدیک 1 گیگ و کمتر میشه.

زمانی نمیتونید ادیت کنید با اندروید استودیو که gradle و sdk رو دانلود نکرده باشید!

اپ ساز ها اکثرا پولین و رایگان ها تبلیغ دارن.

به جاش میتونید از نسخه pwa استفاده کنید،جایگزین خیلی بهتر از اپ و وب ویو است.هم در آیفون قابل نصب است و هم در اندروید و نسخه های دسکتاب به صورت شرتکات.

خب، اندروید استدیو اموزشی چیزی داره برای SDK مشکلی از حجم دانلودی ندارم؟ و یه سورس خوب و تمیز با جاوا برای وب ویو دارین؟

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، M_2167 گفته است :

خب، اندروید استدیو اموزشی چیزی داره برای SDK مشکلی از حجم دانلودی ندارم؟ و یه سورس خوب و تمیز با جاوا برای وب ویو دارین؟

اسکریپت sngine رو دانلود کنید،یک اپ اندروید وب ویو داره.

برین بخش sdk manager و sdk رو دانلود کنید.

لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، tag1 گفته است :

اسکریپت sngine رو دانلود کنید،یک اپ اندروید وب ویو داره.

برین بخش sdk manager و sdk رو دانلود کنید.

لینک رو میدید؟

لینک به دیدگاه

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...