رفتن به مطلب

اسکریپت سایت ساز PlusAgency

mahdiar

پست های پیشنهاد شده

درود؛

فعلا از این نسخه استفاده کنید اسکن کردم مشکلی نداشت

• لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

بعدا توسط تیم تولید محتوامون اضافه خواهد شد.

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

ممنون

ولی من در حین نصب به مشکل Imagick بر میخورم که میگه باید فعال باشه.

ولی شرکت هاست ابریم میگه به دلیل امنینتی نمیتونیم فعالش کنیم.

باید چیکار کنم؟

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

لینک به دیدگاه

متاسفانه راهی نیست. این تابعی که غیرفعال هست پیش نیاز 40 درصد کارایی اسکریپت هست و بدون اون کار نخواهد کرد. در چنین مواردی باید از سرور مجازی یا سرور اختصاصی استفاده کنید که مدیریت تمامی ماژول ها و امکانات با خودتونه.

چند هاستینگ دیگه رو چک کنید و آمار بگیرید که این ماژول داخل هاستشون فعال هست یا غیرفعال.

لینک به دیدگاه

سلام.

بلاخره هر طور شد شرکت هاستم برام اون قسمت را فعال کرد.

من مرحله بعدی رفتم،ولی دوباره به مشکل خوردم.

(باید بگم اون قسمت

core/storage/framework/,core/storage/logs/.... محتواشون رو توی پوشه اصلی پیست کردم ولی باز هم نشد.)

لطفا راهنمایی کنید چیکار کنم قسمت پیرامیس را درست کنم.

لینک به دیدگاه

درود؛

سطح دسترسی های پوشه ها معمولا باید 755 باشه و همه اسکریپت ها به خوبی با 755 کار می کنن، حالا نمیدونم چرا این اسکریپت دسترسی 775 رو نیازه داره! به هر حال شما باید وارد فایل منیجر بشید و پوشه assets رو باز کنید. و تک تک پوشه هایی که داخل تصویر معرفی شده رو تغییر دسترسی بدید. بطور پش فرض 755 هست permission پوشه ها که باید اونو به 775 تغییر بدید تا اسکریپت نصب بشه. دستور شرطی موقع نصب جوری تنظیم شده که تا میزان دسترسی پوشه ها 775 نباشه اون مرحله رو رد نکنه.

توی فایل منیجر سی پنل، وارد پوشه که بشید می تونید در هر ردیف سطح دسترسی رو سریع ویرایش کنید. توی دایرکت ادمین چون چند نسخه متفاوت وجود داره برای فایل منیجر، احتمالا با راست کلیک یا پایین فایل ها امکان تغییر دسترسی ها هست

لینک به دیدگاه

در 10 دقیقه قبل، mahdiar گفته است :

کنترل پنل منم دایرکت ادمین است

روی فایل منیجرهای قدیمی مثل تصویر زیر پوشه های مورد نظر رو انتخاب کنید، در کادر مربوطه عدد 775 رو وارد کنید و set permissions رو کلیک کنید:

در فایل منیجرهای طرح جدید، مثل تصویر زیر روی پوشه راست کلیک کنید و change permission رو کلیک کنید. در پنجره باز شده 775 رو وارد کنید و ذخیره کنید.

لینک به دیدگاه

در 47 دقیقه قبل، Masih گفته است :

روی فایل منیجرهای قدیمی مثل تصویر زیر پوشه های مورد نظر رو انتخاب کنید، در کادر مربوطه عدد 775 رو وارد کنید و set permissions رو کلیک کنید:

در فایل منیجرهای طرح جدید، مثل تصویر زیر روی پوشه راست کلیک کنید و change permission رو کلیک کنید. در پنجره باز شده 775 رو وارد کنید و ذخیره کنید.

نمیشه!

هرکاری می کنم نمیشه!

فیلم را نگاه کنید:

(در ضمن بعد فیلم تیک گزینه Recursive را هم بعد فیلم زدم ولی نشد.)

لینک به دیدگاه

الان طبق فیلمی که دادید، سطح دسترسی ها 775 هست دیگه! مشکلی که میگید چیه دقیقا؟ تصویر زیر رو نگاه کنید این اعدادی که به صورت ستون مشخص کردم همون عدد سطح دسترسی هست.

سایر پوشه ها و مسیرهایی که در مرحله نصب ایراد گرفته و گفته 775 باشه رو مثل همین دسترسی هاش رو تعیین کنید.

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، mahdiar گفته است :

فقط یوزر پسورد اسکریپت چیه؟

بعد از نصب برای ورود به پنل مدیریت از این مشخصات استفاده کنید:

یوزرنیم: admin

پسورد: admin

لینک به دیدگاه

اگه قابلیت عضویت داخل سایت فعال هست، یک اکانت عادی ایجاد کنید. بعد وارد phpmyadmin و دیتابیس مربوط به سایتتون بشید. جدولی که اطلاعات کاربران رو ذخیره می کنه داخل خودش رو پیدا کنید، رمزعبور اکانت عادی رو کپی کنید و در فیلد اکانت مدیریت پیش فرض جایگزین کنید. ایمیل و نام کاربری رو هم تغییر بدید. بعد با مشخصات جدیدتون وارد بشید.

لینک به دیدگاه

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...