رفتن به مطلب

ارائه درگاه پرداخت بدون کارمزد

fscript

پست های پیشنهاد شده

دوستان و همکاران گرامی

دیگر نیاز نیست برای درگاه پرداخت کارمزد پرداخت کنید

برای دریافت درگاه پرداخت بدون کارمزد و رایگان برای همیشه وارد سایت زیر بشین:

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

حتما بعد از عضویت به مدیریت تیکت بزنید و بگین از طرف انجمن بیست اسکریپ هستید تا درگاه پرداخت شما برای همیشه رایگان بشود.

همه امکانات رایگان برای همیشه

سپال دارای مجوز رسمی از بانک مرکزی می باشد

تسویه حساب روزانه

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

درود؛

بسیار هم عالی. تبریک میگم بهتون. از طراحی و سبک ارائه محتوایی که استفاده کردید لذت بردم.

من روزانه حدود 10 مشتری برای اضافه کردن درگاه پرداخت به اسکریپت ها دارم و خب تا الان زرین پال رو استفاده می کردم. یه مقدار توابعی که باید روی اسکریپت پیاده بشه باعث تداخل با قسمت هایی از اسکریپت میشه. 

توابع و مستندات داخل سایتتون رو بررسی کردم دیدم نسبت به زرین پال بهتر عمل کردید توی ارائه توابع و کدهای مستقل برای استفاده توسعه دهندگان.

فقط یه سوال، فعالیت شما دوره ای نیست که؟ چون خیلی از وبمسترا میان یه سایت میزنن و یک سال فعالیت می کنند و یهو بیخیالش میشن و کلیه زحمات کاربران به باد میره. اگه فعالیت شما دائمی هست می تونم در صورتی مشتری تنوع درگاه پرداختی بخواد، درگاه پرداخت شما رو هم معرفی کنم و روی اسکریپتشون پیاده سازی کنم. در بحث اعتماد سازی این مورد کاری انجام دادید تا الان که برای مطالعه در دسترس باشه؟ خوشحال میشم بتونم اطلاعات بیشتری درباره تیم شما بدونم.

لینک به دیدگاه

در 13 ساعت قبل، Masih گفته است :

درود؛

بسیار هم عالی. تبریک میگم بهتون. از طراحی و سبک ارائه محتوایی که استفاده کردید لذت بردم.

من روزانه حدود 10 مشتری برای اضافه کردن درگاه پرداخت به اسکریپت ها دارم و خب تا الان زرین پال رو استفاده می کردم. یه مقدار توابعی که باید روی اسکریپت پیاده بشه باعث تداخل با قسمت هایی از اسکریپت میشه. 

توابع و مستندات داخل سایتتون رو بررسی کردم دیدم نسبت به زرین پال بهتر عمل کردید توی ارائه توابع و کدهای مستقل برای استفاده توسعه دهندگان.

فقط یه سوال، فعالیت شما دوره ای نیست که؟ چون خیلی از وبمسترا میان یه سایت میزنن و یک سال فعالیت می کنند و یهو بیخیالش میشن و کلیه زحمات کاربران به باد میره. اگه فعالیت شما دائمی هست می تونم در صورتی مشتری تنوع درگاه پرداختی بخواد، درگاه پرداخت شما رو هم معرفی کنم و روی اسکریپتشون پیاده سازی کنم. در بحث اعتماد سازی این مورد کاری انجام دادید تا الان که برای مطالعه در دسترس باشه؟ خوشحال میشم بتونم اطلاعات بیشتری درباره تیم شما بدونم.

سلام و عرض ادب

خیلی ممنون از نظر شما

ببینید ما یک ساله فعالیت خودمون رو شروع کردیم و دارای مجوز رسمی از بانک مرکزی و شاپرک هستیم

در لینک زیر می توانید لیست شرکت های پرداخت یار رسمی شاپرک رو  مشاهده فرمایید:

اسم شرکت ما : رادین تراکنش گیل

و با این هزینه ای که انجام شده و روال مجوز گیری طی شده که خودتون بیشتر در جریانید که این روال خیلی سخت و طاقت فرسا میباشد، پس نمیشه فعالیت شرکت ما دوره ای باشه و محدود به زمان خاصی باشه

به طوری که ما دنبال اهداف بیشتری هستیم و هدف از ارائه درگاه پرداخت رایگان فقط جذب مشتری بوده تا با سیستم ما هم اشنا بشوند.

هیچ سود مالی در این زمینه ما نداریم و تسویه حساب ها هم روزانه هست و از مبالغ واریزی کاربران هیچ سودی حاصل ما نمیشود

فقط فقط هدف ما معرفی شدن به بازار کار و رقابت کردن سالم با درگاه های پرداخت بزرگ دیگر مثه زرین پال اینا می باشد.

بسیار خرسند می شویم که در طراحی هاتون مارو به مشتری هاتون معرفی کنید و با شما همکاری در این زمینه داشته باشیم

یک مورد هم خدمت همه دوستان عرض کنم که بزودی داشتن اینماد برای تمامی سایت هایی که متقاضی درگاه پرداخت هستن اجباری میشود.

قبلا فقط برای سایت هایی که مستقیم می خواستن از بانک درگاه پرداخت بگیرین اجباری بوده اما بزودی این قانون برای تمامی شرکت های ارائه دهنده درگاه پرداخت الزامی میشود.

اگرچه فعالیت های صورت گرفته تا جلوی این قانون گرفته بشه و تا الان هم این مورد وقفه افتاده اما به هرحال اجرایی میشه و برای خیلی از کسب و کارهایی که تازه میخان فعالیتشونو رو شروع کنن سخت میشه

پس بهتره هرچه سریعتر هرکسی درگاه پرداخت خودشو رو از الان دریافت بکنه چه از ما چه از هر جای دیگه

این مطلب رو دوستانه عرض کردم برای همین میگم از هرجایی که میخان درگاه پرداخت بگیرین ولی زودتر بگیرین

لینک به دیدگاه

به نظر من هم خیلی خوب بود از رابط کاربری لذت بردم حتما بعد از برسی تجربه کاری رو هم مینویسم 

لینک به دیدگاه

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...