رفتن به مطلب

چه قالبی برای وردپرس عالیه از نظر سرعت

پست های پیشنهاد شده

درود؛

هر چی قالب ساده تر و بدون امکانات باشه، مدت زمان لودش کمتره. قالب هایی مثل Betheme یا قالب های ووکامرسی و در کل قالب هایی که توابع پیچیده ای داشته باشند نیاز به منابع بیشتری دارند. تمامی قالب های موجود در مخزن وردپرس که از بخش پیشخوان > پوسته ها > افزودن مشاهده می کنید منابع کمی مصرف می کنند چون زیاد پیچیده نیستند. اکثر قالب های وردپرسی که داخل بیست اسکریپت وجود داره یا بطور کلی قالب های پرمیوم و تجاری، مصرف منابع زیادی دارند.

شما اگه یه هاست با حداقل 2 هسته سی پی یو یا 2100 مگاهرتز داشته باشید، مشکلی برای سرعت لود سایت نخواهید داشت

• Like 1
لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با تشکر از پاسخ مدیر ، من حس میکنم اول شما باید نوع خواسته ای که از یک قالب دارین مشخص بشه ، بعد ببینید مطابق نیازتون چی خوبه؟

لینک به دیدگاه

• 3 هفته پیش...
در 9 ساعت قبل، nirabat گفته است :

قالب اختصاصی بهترین انتخاب می تونه باشه چون با توجه به نیازهاتون ساخته میشه اگر بدنبال قالب اختصاصی هستید می تونید به شرکت های طراحی سایت و یا افراد متخصص مراجعه کنید به طبع شرکت ها هزینه بیشتری دریافت می کنند اگر بودجه محدودی دارید پیشنهاد می کنم برون سپاری کنید و به فریلنسر مجرب کار رو بسپرید بستر های متعددی هستند که می تونید اونجا پروژه تعریف کنید و بودجتون رو اعلام کنید سایت هایی مثل پونیشا ، کارلنسر ، ژاکت سرویس  و  ..... ژاکت با توجه به اینکه جامعه بزرگی از ودپرس کار هارو داره می تونه انتخاب مناسبی باشه در .................. (ویرایش شده )........................

دوست عزیز شما دارید از ژاکت سرویس تبلیغ می کنید،ژاکت سرویس تازه شروع بکار کرده و زیاد فعالیتی در این زمینه نداشته.

سایت های مثل کارلنسر و پارسکدرز که فعالیت بیشتری در این زمینه دارند مناسب ترند.

در ضمن نیاز به سفارش طرایحی اختصاصی قالب ندارید،تو مخزن وردپرس بر اساس نیازی که دارید جستجو کنید،قالب مورد نظرتون رو پیدا میکنید.

قالب وردپرس رو میتونید از قالب cenote استفاده کنید،قالب سبک و مناسبیه و لود بالایی داره.

• Like 1
لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیز 

به نظرم شما میتونید قالب های وردپرسی مثل قالب Hello Elementor ، قالب Neve یا قالب astra رو که سرعت بالایی دارند رو انتخاب کنید ولی قبلش بهتون پیشنهاد میکنم حتما لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. رو بخونید و هر کدوم از این قالب ها رو تحلیل کنید تا بعدا مشکلی براتون پیش نیاد 

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...