رفتن به مطلب

اسکریپت استخراج ارز های دیجیتال

پست های پیشنهاد شده

با سلام و درود به همه . خسته نباشید. من می‌خوام این اسکریپت استخراج ارز دیجیتال رو نصب کنم . بنده کلا با مفاهیم نصب اسکریپت آشنایی کامل ندارم . اگه کسی هست و میتونه نصبش کنه خیلی عالی میشه . ممنون 

آدرس اسکریپت: 

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

در 4 ساعت قبل، sinadadashi گفته است :

با سلام و درود به همه . خسته نباشید. من می‌خوام این اسکریپت استخراج ارز دیجیتال رو نصب کنم . بنده کلا با مفاهیم نصب اسکریپت آشنایی کامل ندارم . اگه کسی هست و میتونه نصبش کنه خیلی عالی میشه . ممنون 

آدرس اسکریپت: 

سلام

فایل رو دانلود کنید و در هاستتون اپلود کنید.یک دیتابیس بسازید و سپس وارد صفحه نصب بشید طبق توضیحات و اطلاعات رو وارد کنید.

ویرایش شده توسط tag1
لینک به دیدگاه

هاست مورد نظر رو انتخاب کردم جهت خریداری . از گوگل هم نحوه ی نصب اسکریپت رو تا حدودی یاد گرفتم . شما فیلمی یا توضیح کاملی در خصوص نصب این اسکریپت دارید ؟! دیتابیس رو چجوری بسازم و بقیه ی کارا . ممنون 

لینک به دیدگاه

فقط کافیه به دامینتون این آدرس رو اضافه کنید:/install/

بعد وارد ویزارد میشه و اطلاعات پایگاه داده رو میخواد و سپس اطاعات ادمین.

ساخت دیتابیس در سی پنل: لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

ساخت دیتابیس در دایرکت ادمین: لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

لینک به دیدگاه

ممنون خیلی مفید بود 

سلامی دوباره و خسته نباشید. ممنون بابت آموزش اضافه کردن دیتابیس در سی پنل . این کامل حل شد ممنون . فقط موندم که چجوری این اسکریپت رو نصب کنم . ممنون میشم برای اینم راهنمایی کنید تا طبق راهنمایی های شما پیش برم . خیلی ممنون از 20 اسکریپت. عالی هستید ممنون 

لینک به دیدگاه

در در ۱۴۰۰/۶/۲۷ در 18:26، sinadadashi گفته است :

آدرس اسکریپت: 

جسارتا فکر نکنید با این اسکریپت میتونید رمز ارز استخراج کنید - این اسکریپت شبیه دفترچه یادداشت هست برای نوشتن روزانه درآمد و تقسیم بین سرمایه گذاران - وگرنه خودش نمیتونه رمز ارز استخراج کنه

لینک به دیدگاه

در 14 دقیقه قبل، هومان هرمزدی گفته است :

جسارتا فکر نکنید با این اسکریپت میتونید رمز ارز استخراج کنید - این اسکریپت شبیه دفترچه یادداشت هست برای نوشتن روزانه درآمد و تقسیم بین سرمایه گذاران - وگرنه خودش نمیتونه رمز ارز استخراج کنه

بله درسته می‌دونم . میخواستم جذب سرمایه کنم از کاربران . امروز یه اسکریپت جدید گذاشتن تو سایت ۲۰ اسکریپت. اون سایت سرمایه گذاری هستش و خوب به دردم میخوره . این سایت ماین هستش شاید اونجوری که سرمایه دار بیاد کم باشه . بازم ممنون 

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...