رفتن به مطلب

مشکل راست چین کردن قالب GoodNews

modirieksite

پست های پیشنهاد شده

سلام

اولا تشکر می کنم بابت قرار دادن قالب گودنیوز در سایت، خیلی قالب خوبی هست.

https://www.20script.ir/goodnews-wordpress-theme/

فقط یک مشکلی که داره اینکه این قالب رو نمیدونم چه جوری راست چین کنم. البته طبق نوشته خود پست قالب این قالب امکان راست چین رو داره و تو فایل های قالب هم فایل rtl.css رو پیدا کردم ولی نمیدونم چیکار کنم که سایتم راست چین بشه کل باکس ها و قالب سایت از چپ به راست هستش الان.

این سایت من bandartorkaman.com

تنها کاری که تونستم انجام بدم این بود که عنوان باکس ها که الان میبنید از راست به چپ هستش رو با ویرایش فایل main.css درست کنم ولی کل قالب مثلا محتوای باکس ها کلا چپ به راست هستش. مثلا تو باکس گوناگون باید عکس بزرگ سمت راست باشه دیگه ولی سمت چپه مثل این دموی عربی: http://demo.momizat.net/goodnews-rtl/

ممنون میشم کمکم کنید.

سپاس

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

درود؛

از اینکه بیست اسکریپت رو انتخاب کردید تشکر می کنیم.

سایتتون رو بررسی کردم مشکلی که توی نصب دارید اینه که Child Theme رو هم نصب کردید. چایلدتم بیشتر برای توسعه قالب و یا نسخه های وردپرس شبکه استفاده میشه که شخصی سازی بیشتری روی قالب انجام بشه. اما باید بدونید وقتی چایلدتم رو نصب و فعال کنید، فایل راستچین قالب چایلدتم جایگزین میشه. داخل پوشه قالب فایل rtl.css وجود داره که تمامی دستورات مربوط به راستچین و فونت مشابه نسخه دموی عربی موجود هست. شما چایلدتم رو غیرفعال و حذف کنید و کش سایت و مرورگرتون رو پاک کنید.

بعد از غیرفعال کردن چایلدتم باید تنظیمات قالب و ساختاری رو انجام بدید. داخل پوشه dummy content در فایل دانلودی از بیست اسکریپت، فایلی به نام Dummy-content-Arabic.xml هست که می تونید توسط Wordpress Import درون ریزی کنید تا محتوای دمو کاملا روی سایتتون شبیه سازی بشه. با اینکار کلیه تنظیمات و مطالب و برگه ها و ... درون ریزی میشه. اگه می خواهید سایتتون مثل دموی عربی بشه می تونید اینکارو بکنید در غیر اینصورت باید از قسمت شخصی سازی وردپرس و تنظیمات قالب، برای بهتر کردن ظاهر سایت و همچنین استفاده از ابزارک ها برای داشتن صفحه اصلی بهتر استفاده کنید.

داخل فایل rtl.css مربوط به راستچین، فونت DroidKufi از گوگل فراخوانی میشه که همون فونت دموی عربی هست. اگه بخواهید می تونید دستورات فونت رو از این فایل حذف کنید و فونت فارسی بهتری مثل ایران سنس یا وزیر رو جایگزین کنید.

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...