رفتن به مطلب

دانلود افزونه ارسال مطالب و پست ها از تلگرام به وب سایت وردپرسی

DeAREF

پست های پیشنهاد شده

دوستان کسی افزونه ای رو میشناسه که پست ها رو از تلگرام انتقال بده به وردپرس .

برای مثال تصویر بند انگشتی رو از تصویر تامبنیل فایل ها بگیره ، عنوان رو از اولین خط پست بگیره 

توضیحات و عکس رو هم از خود پست بگیره 

و لینک اون پست تلگرامی رو در آخر متن قرار بده 

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

درود؛

اکثر افزونه هایی که ما دیدیم تا الان کارایی برعکس درخواست شما رو دارند. یعنی پست های وردپرسی رو به کانال ها ارسال می کنند. API و ربات های تلگرامی اجازه صادر کردن پست ها به سایت ها رو ندارند. اگر سایتی می شناسید که چنین طرحی رو قبلا پیاده کرده آدرسش رو بدید بررسی کنیم

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، Masih گفته است :

درود؛

اکثر افزونه هایی که ما دیدیم تا الان کارایی برعکس درخواست شما رو دارند. یعنی پست های وردپرسی رو به کانال ها ارسال می کنند. API و ربات های تلگرامی اجازه صادر کردن پست ها به سایت ها رو ندارند. اگر سایتی می شناسید که چنین طرحی رو قبلا پیاده کرده آدرسش رو بدید بررسی کنیم

API تلگرام دسترسی میده به خوندن پست های کانال. در صورتی که ربات رو ادمین کنی . ولی من سایتی رو ندیدم همچین کاری کرده باشه ، شاید هم همچین کاری انجام دادن ولی توی فرانت معلوم نیست . 

لینک به دیدگاه

والا چند ماه پیش یکی از مشتری ها همچین ایده ای رو داشت که ما کل توابع تلگرامی و API ها رو زیر و رو کردیم اما دسترسی ای مبنی بر اینکه ربات تلگرامی بتونه به یک سایت خارجی محتوا ارسال کنه وجود نداره. مگر اینکه جدیدا این قابلیت اضافه شده باشه.

برعکس همین کار ممکنه یعنی یک سایت و سرور خارجی دستورات مربوط به پست رو به ربات ارسال کنه و اون ربات در حد ارسال اون پست داخل کانال یا گروه می تونه فعالیت کنه.

لینک به دیدگاه

ربات تلگرامی نمیتونه به وب سایت خارجی متن یا پستی رو ارسال کنه 

ولی اگه افزونه ای طراحی بشه که متن رو از تلگرام بخونه و توی سایت بنویسه ، این کار شدنیه 

ولی نمیدونم آیا تا حالا کسی این افزونه رو نوشته یا نه

من تو منابع خارجی گشتم چیزی شبیه این وجود نداشت ، چون اونا هنوز زیاد با تلگرام کار نمیکنن، ولی احتمالا بین ایرانی ها یا روس ها چیزی بشه پیدا کرد

لینک به دیدگاه

بعید میدونم چنین امکانی وجود داشته باشه. از نظر تئوری چیز ساده ای به نظر میاد ولی در اصل فایروال تلگرامی اجازه فعالیت چنین ابزارهایی رو نمیده. من باز بررسی می کنم اگر چنین امکانی باشه به صورت آموزش یا افزونه معرفی می کنم داخل انجمن

لینک به دیدگاه

یک ربات تلگرامی میتونه ، متن ، عکس ، لینک پست ، تصویر بند انگشتی ، تعداد اعضای کانال ، تصویر پروفایل کانال ، بیوگرافی کانال و نام ادمین ها رو بگیره و ذخیره کنه .

حالا ما میتونیم این چیز هایی رو که ذخیره کردیم رو با یه کد دیگه به وب سایت انتقال بدیم .

من یه نمونه ایرانی هم از این نوع افزونه دیدم ، ولی اون میاد پست های تلگرامی رو به صورت آی فریم انتقال میده به وب سایت و نیاز به فیلترشکن داره .

لینک به دیدگاه

در 7 دقیقه قبل، DeAREF گفته است :

من یه نمونه ایرانی هم از این نوع افزونه دیدم ، ولی اون میاد پست های تلگرامی رو به صورت آی فریم انتقال میده به وب سایت و نیاز به فیلترشکن داره .

خب اینکه یه پست تلگرامی رو با آیفریم توی یه سایت نمایش بدیم که کاری نداره!! هر پست کانال یک لینک مخصوص به خودش رو داره که میشه ازش برای آی فریم استفاده کرد.

اینی که شما میگی دریافت کامل پست از کانال و ثبت داخل دیتابیس وردپرسی هست. این مورد رو تلگرام باید با API مجاز کرده باشه در غیراینصورت فکر نکنم راهی برای انجامش باشه. مگر اینکه با json بشه کارایی کرد که اونم باید تست بشه اصلا فایروال اجازه خروجی داده ها به json رو میده یا نه

لینک به دیدگاه

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...