رفتن به مطلب

seo pro مشکل keyword density

rasssa

پست های پیشنهاد شده

سلام 
من برای دسترسی ساده مشتریان به محصولات سایت فروشگاهی دسته بندی های سایت را به صورت مرتبی از دسته بندی های جامع تر به دسته بندی های کوچکتر تقسیم کرده ام.
اما زمانیکه این کار ر, انجام میدهم، تراکم کلمه کلیدی  در صفحات دسته بندی (keyword density) به بالای 2.5 صعود میکنه.

برای مثال من در سایت خود گردنبند میفروشم. دسته بندی گردنبند به دسته های کوچکتر شامل انواع مختلف ( استیل، چرمی و... ) میشود. 
در عنوان محصولات دسته بندی های فرزند نیز به صورت " دستبند چرمی مدل x " تکرار میشود . چراکه همه محصولات آن دسته بندی شامل " دستبند های چرمی " هست. 
وقتی این اتفاق رخ میدهد keyword density بالای 4 یا 3 میرود.

1-آیا این مشکلی در سئو من بوجود می آورد ؟
2-چگونه این مشکل را حل کنم؟

در دیجی کالا چرا این اتفاق نمیافته ؟ 

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

درود؛

خیر مشکلی نداره. اما یکی از پیشنهادها اینه که در هر 200 کلمه از هر پاراگراف، فقط یکبار از اون کلمه کلیدی استفاده بشه. یعنی در یک پاراگراف 200 کلمه ای دو بار یا بیشتر کلمه کلیدی رو استفاده نکنید. هرچند ضرری برای سئو نداره اما چون توی نتایج جستجو در حدود 150 کاراکتر بریده میشه بهتره که توی توضیحات کلمات کلیدی کناره هم نباشند. ولی ضرر خاصی هم نداره.

لینک به دیدگاه

تو صفحه محصول پاراگراف نداریم اخه .

و اینکه بالا بودن تکرار کلمه کلیدی مضر هست بر اساس سئو  لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

اینو کاریش نمیشه کرد ؟

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، rasssa گفته است :

بر اساس سئو

بر اساس سئو نه، بر اساس نظریه برخی سئوکاران!

خوده گوگل گفته تکرار یک کلمه داخل متای توضیحات مضر هست، استفاده از یک کلمه توی چند پاراگراف یک صفحه می تونه باعث کاهش توجه گوگل به همون صفحه بشه. اینطوری نیست که بخاطر اون صفحه کل سایت درگیر مضرات اون بشه.

اگه صفحه ای که میگید قرار نیست مطلبی داشته باشه، بهتره توی ایندکس شدنش یه تجدیدنظر بکنید. اگه صرفا از لینک و عکس و دو سه تا عنوان و کلمه قراره تشکیل بشه بهتره Noindex کنید.

لینک به دیدگاه

صحه رو مثل یک دایرکتوری درست نکنید. یه بخش خلاصه مطلب رو هم به هر محصول اضافه کنید. اگر هم به صورت هاور نمایش داده بشه مشکلی نیست، فقط همون محتوای متنی توی صفحه وجود داشته باشه که یکنواخت نباشه صفحه

لینک به دیدگاه

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...