رفتن به مطلب

مشکل اضافه کردن دکمه خرید به زمینه دلخواه پیشرفته

m1410

پست های پیشنهاد شده

با سلام و وقت بخیر

من به کمک افزونه ACF یه سری فیلد ایجاد کردم که هر کدوم در یک خط قرار میگیرن . فیلد نام و لینک و آیکن و عدد

حالا میخوام به هر ردیف یک دکمه اضافه کنم که کاربر با زدن اون، محصول رو به سبد خرید اضافه کنه و پس از خرید لینک براش نمایش داده بشه

اصلاً امکان پذیره با افزونه ACF ؟

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

درود؛

کلید خرید مربوط به چه افزونه ای؟ ووکامرس یا EDD؟ این افزونه ها عموما یک لینک خرید محصول بصورت لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.  دارند که میشه توی زمینه دلخواه، با کمی خلاقیت، کلید خرید رو داخل سورس قالب طراحی کرد و برای قسمت لینکش از زمینه دلخواه استفاده کرد که لینک خرید اون کلید برای هر ردیف زمینه دلخواه متفاوت وارد کرد.

این کار از نظر تئوری شدنی هست فقط یه مقدار خلاقیت نیازه.

مگر اینکه Addon مربوط به کلید خرید برای زمینه دلخواه وجود داشته باشه که من شخصا تست نکردم این مورد رو و اطلاعی دربارش ندارم

لینک به دیدگاه

با تشکر از پاسخ

ووکامرس دارم کار میکنم - ممنون میشم یکم بیشتر در مورد خلاقیت بهم توضح بدید چون درا ین باره میشه گفت هیچی نمیدونم - بله میخوام کلید خرید برای هر قسمت متفاوت باشه - چون هر کدوم با دیگری متفاوت هستش

Addon رو باید از کجا گیر آورد ؟ فکر میکنم ساده تر باشه

نکته مهمتر اینکه چطور لینک رو محافظت کنم و پس از خرید آزاد بشه ؟!

لینک به دیدگاه

خب اگه ووکامرس باشه که کار خیلی راحت تره. لینک خرید مستقیم محصولات توی ووکامرس به این صورت هست:

https://yourdomain.com/checkout/?add-to-cart=25

یعنی بجای اون عدد 25 فقط نیازه آی دی محصول وارد بشه.

شما توی سورس قالب باید توی اون قسمت موردنظر یک کلید خرید بسازید و در قسمت آی دی، زمینه دلخواه بگذارید و موقع نوشتن مطلب باید آی دی محصول رو توی اون فیلد وارد کنید.

مثلا:

<a href="https://go.20script.ir/index.php?url=https://yourdomain.com/checkout/?add-to-cart=<?php the_field( "id_mahsool" ); ?>" target="_blank">خرید محصول</a>

حالا اگه از ACF Pro استفاده کنید می تونید با نوع فیلد Repeater تعداد این کلیدها رو بینهایت کنید.

الان چک کردن افزودنی محصولات ووکامرس برای ACF به دلیل قدیمی شدن کلا دیگه پیدا نمیشه و از رده خارج شده. الان تنها راهی که میشه کلید خرید ساخت همین کد هست.

در 2 ساعت قبل، m1410 گفته است :

نکته مهمتر اینکه چطور لینک رو محافظت کنم و پس از خرید آزاد بشه ؟!

کلید خرید رو چرا باید محافظت کنید و بعد از خرید آزاد بشه؟

اگه منظورتون محتوای مربوط به اون لینک هست، باید از توابع شرطی بررسی خریدن یک محصول استفاده کنید.

برای اینکار، اول باید این کد رو داخل فایل functions.php قالبتون اضافه کنید:

function wcr_check_user_bought($atts, $content = null) {
    extract(shortcode_atts(array('product_id' =&gt; false), $atts));

if (!$product_id) {
        return false;
    }

$current_user = wp_get_current_user();
    $was_bought = !$current_user-&gt;exists() ? false : woocommerce_customer_bought_product($current_user-&gt;user_email, $current_user-&gt;ID, $product_id);

if (!$was_bought) {
        return 'شما این محصول را خریداری نکرده اید! برای دیدن محتوای مخصوص لطفا خریداری کنید';
    }

return do_shortcode($content);
}
add_shortcode('check_bought', 'wcr_check_user_bought');

کاره این کد اینه که کاربری که درحال حاضر داره اون صفحه رو می بینه رو چک میکنه بعد آی دی مخصوصی که بهش میدین رو بررسی میکنه که آیا کاربر فعلی، محصول مورد نظر رو قبلا خریداری کرده یا نه. برای مصرف کد بالا، باید از شورتکد پایین استفاده کنید. بجای عدد 100 باید آی دی محصول رو وارد کنید و در قسمتی که نوشتم باید محتویاتی قرار بدید که فقط خریدار بتونه ببینه و اگه محصول رو نخریده باشه یک پیام که توی کد قبلی نوشتم براش نمایش داده بشه:

[check_bought product_id="100"]
    کدهایی که باید به خریداران محصول نمایش داده بشه اینجا وارد بشه
[/check_bought]

لینک به دیدگاه

بسیار ممنون از پاسخ و کمکتون

یک سوال - باید کلید خرید بسازم - خب من میخوام این طرح رو در یک محصول پیاده کنم - خب اینطوری که آی دی های مختلف ندارم برای هر لینک که دکمه خرید بهش اختصاص بگیره - راه حل چیست ؟

یا من منظورتون رو اشتباه متوجه شدم ؟

لینک به دیدگاه

محصولاتی که براش کلید خرید میخواین درست کنید مگه از قبل منتشر نشدن؟ منظور شما اینه که میخواید توی یک صفحه دلخواه، مثلا یک نوشته وبلاگ یا هرجای دیگه، با زمینه دلخواه به صورت یک لیست، برای چندین محصول کلید خرید جداگانه بسازید دیگه درسته؟

خب برای اینکار شما مگه محصولتون رو از قبل ثبت نکردید؟ توی صفحه همه محصولات، اگه روی لینکشون موس رو ببرید توی لینکی که نشون میده آی دی محصولات هست. البته این کار اگه مدام قرار باشه انجام بشه که سخت میشه. بیشتر به درد مواردی میخوره که تعداد کمی از این لیست ها بخواین تولید کنید.

یا شاید من کلا متوجه نشدم. شاید منظورتون اینه که توی صفحه هر محصول، یه تعداد لینک بذارید و اونها رو فقط برای خریداران همون محصول نمایش بدید؟

لینک به دیدگاه

با تشکر از پاسخ

خیر - محصولی از قبل منتشر نشده

قصد دارم در یک محصول این زمینه های دلخواه رو به کار ببرم که بتونم آموزش هارو به صورت تک تک بفروشم

یعنی در یک محصول از چندین دکمه خرید استفاده کنم

امکانش هست ؟

لینک به دیدگاه

هر یک محصول با یک آی دی، فقط یک کلید خرید میتونه داشته باشه. نمیشه یک محصول رو چند قسمت کرد. تنها کاری که میشه برای این مورد کرد اینه که اون آموزش های تکی که قراره بصورت جداگانه خریداری بشن رو بعنوان یک محصول جداگانه اضافه کنید. بعد از اضافه کردن همه قسمت های آموزش، حالا یک محصول دیگه بسازید بعنوان "دوره" بعد با قابلیت Bundle تمامی اون قسمت های آموزش دوره رو داخل پکیج این محصول اضافه کنید. 

آموزش بیشتر توی این لینک:  لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

لینک به دیدگاه

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...