رفتن به مطلب

مشکل اضافه کردن امکان خرید تکی محصول در قالب آموزشی

m1410

پست های پیشنهاد شده

با سلام و وقت بخیر به دوستان

قصد خرید یک قالب مخصوص سایت آموزشی داشتم اما هر قالبی رو بررسی میکنم - امکان خرید تکی یک پارت از آموزش رو بهم نمیده

آموزش های ما به شکلی هستن که میخوایم بازدید کننده اگر خواست از 10 قسمت یک آموزش فقط 2 قسمت رو تهیه کنه بتونه اما متاسفانه همه قالب های حرفه ای و پولی این امکان رو ندارن و باید تمام آموزش رو خریداری کنید

شما راه حلی برای این موضوع دارید ؟ اگر بخوایم قالب رو ویرایش کنیم - چقدر هزینه بر میداره برامون ؟

نظر خودم روی قالب زیر هستش - با طراح هم صحبت کردم گفت امکان خرید تکی هر پارت نیست - تغییرات رو پرسیدم که جوابی ندادن

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

درود؛

درخصوص لینکی که دادید باید عرض کنم خدمتتون که پشتیبانی محصولات غیررایگان و ایرانی صرفا برعهده طراحش هست و ما در این انجمن نه این محصول رو قبلا تست کردیم و نه در دسترس بوده که امکانات و نحوه کدنویسی رو چک کنیم.

اما افزونه ای که درحال حاضر میتونم بهتون پیشنهاد بدم، افزونه LearnDash وردپرس هست. این افزونه یک قابلیت به نام Course Bundle داره که می تونید چند دوره آموزشی رو در قالب یک دوره آموزشی در اختیار کاربر قرار بدید. با این قابلیت کاربر هم می تونه اون دوره تکی رو خریداری کنه (دوره دلخواه) یا اینکه اون باندل رو خریداری کنه که در حالت باندل، میشه روی چند دوره آموزشی به کاربر تخفیف داد یا قیمت متفاوتی نسبت به کل دوره ها تعریف کرد. اما چند تکه کردن یک دوره آموزشی که کاربر بتونه یک بخش خاصی از دوره رو خریداری و استفاده کنه قبلا انجام نشده و چون این مورد رو قبلا تست نکردیم، نمیشه دقیق گفت این کار از نظر ساختار کدنویسی قالب یا افزونه امکانپذیر هست یا نه! اما اگه بتونید یک دوره طولانی رو در قالب یک باندل به دوره های کوچیک تری تقسیم کنید، میشه به کاربر اجازه داد که بخش های دلخواه رو خریداری کنه. اطلاعات بیشتر:

• لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

اگر هم بخواهید از WPLMS و قابلیت باندل استفاده کنید، می تونید این آموزش رو بخونید:

• لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

لینک به دیدگاه

بسیار سپاس گذارم از پاسختون

کلیک سایت رو دیدید ؟ هر دورش رو هم میشه کلی خرید - هم میشه مثلا دوره 30 قسمته - اون 30 قسمت رو به صورت تک تک به سبد خرید اضافه کرد و پرداخت و همونارو در کنترل پنل داشت

یه همچین طرحی در نظرم هستش اگر بشه پیاده سازی کرد

لینک به دیدگاه

سایتی که گفتید با وردپرس ساخته نشده ؛

اما از نظر تئوری پیاده کردن چنین سیستمی امکان پذیر هست. اگه از پایه سیستم نوشته بشه میشه کدهای این قسمت رو هم نوشت ولی توی افزونه ها و قالب های آموزشی وردپرس درحال حاضر چنین امکانی وجود نداره و تغییر کدها هم نیاز به بازنویسی خیلی از کدهای افزونه داره که کل افزونه با این ویژگی سازگار بشه و کدهای دیگه باعث بروز تداخل و باگ نشه. ظاهرا شاید آسون باشه اما کار زیاد میبره.

قالب ها هم دقیقا مشابه افزونه هستند و برای تغییرات باید کدهای زیادی تغییر کنند. که چون هزینه ای که باید کرد و زمانی که باید صرفش کرد باهم سازگاری نداره و در اصل هزینه کمتر از زمان میشه، برای کدنویس صرف نمی کنه این تغییرات رو متقبل بشه. شخصا خودم حداقل زیربارش نمیرم چون نسبت هزینه ای که به من پرداخت میشه نسبت به کاری که قراره انجام بشه خیلی زیاده و ارزش نداره.

اما می تونید توی سایت های فریلنسری درخواست و بودجه موردنظرتون رو ثبت کنید شاید دوستانی پیدا بشن براتون انجام بدن.

لینک به دیدگاه

افزونه EDD امکان انتشار محصولات تکی و محصولات پکیجی (باندل) رو داره. پس اگه خلاقیت داشته باشید و قسمت های دوره های آموزشی رو بصورت تکی ثبت کنید و خوده دوره رو بصورت پکیج و متشکل از تمامی قسمت ها ایجاد کنید، چنین طرحی رو می تونید پیاده سازی کنید

لینک به دیدگاه

سلام وقت شما به خیر ، یکی از روش هایی که می تونه براتون مفید باشه ، استفاده از امکان دانلود محصول مجازی ووکامرس هست.

به طور کلی پیشنهاد بنده هست که ووکامرس رو با هر سیستمی از جمله لرن پرس، لرن دش یا ... ادغام کنید.

از یک سو درگاه بانکی زرین پال رو می تونید متصل کنید.

از یک سو محصولات مجازی رو برای دانلود بذارید.

حالا با یک خلاقیت ساده، می تونید جلوی هر درس، لینک یا آیکون قرار بدین، تک درس رو محصول مجازی دانلودی تعریف کنید. حالا مشتری می تونه هر تعداد که میخواد به سبد خرید اضافه کنه و در نهایت با خرید آنها ، لینک های دانلودی رو مشاهده میکنه.

البته ایده های دیگه ای هم دارم، مسئله تون رو دقیق تر باز بفرمایید برام ، در خدمتم :)

لینک به دیدگاه

با تشکر از پاسخ شما دوست عزیز

من میخوام دوره هام رو هم بشه به شکل کلی بخرن هم بشه مثلاً یک دوره 10 قسمه طرف 3 قسمت یا هر تعداد خواست رو به شکل تکی بخره

با ووکامرس میشه ؟

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، m1410 گفته است :

من میخوام دوره هام رو هم بشه به شکل کلی بخرن هم بشه مثلاً یک دوره 10 قسمه طرف 3 قسمت یا هر تعداد خواست رو به شکل تکی بخره

هم افزونه ووکامرس و هم افزونه EDD قابلیت اضافه کردن محصول تکی رو دارند و هم محصول پکیج یا Bundle. در نوع پکیج، شما چندین محصول که قبلا منتشر کردید رو در قالب یک محصول جدید تعریف می کنید و یک قیمت برای تمامی اونها در نظر میگیرید. زمانی که کاربر اون پکیج رو خریداری کنه، تمامی محصولات داخل پکیج رو با همون مبلغ خریداری می کنه. ضمن اینکه هر محصول بطور جداگانه در صفحه مخصوص خودشون بطور جداگانه قابل خریداری هستند

لینک به دیدگاه

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...