رفتن به مطلب

مشکل اسکریپت oobenn

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان خسته نباشید به ویژه جناب مسیح عزیز

اسکریپت oobenn مشکل داره؟

وقتی راه اندازیش میکنم آپلود ویدئو عکس و... خرابه ارسال پیام و...

نسخه php باید چند باشه؟

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

درود؛

نسخه ای که داخل بیست اسکریپت هست 1.2.1 هستش درحالی که نسخه رسمی 3.8.4.1 هم منتشر شده. اما چون نسخه های درست و سالمی نبودن داخل بیست اسکریپت منتشر نشده.

نسخه 1.2.1 به PHP 5.6 نیاز داره اما چون قدیمی شده بهتره از آخرین نسخه استفاده کنید.

• Like 1
لینک به دیدگاه

در 6 دقیقه قبل، Masih گفته است :

درود؛

نسخه ای که داخل بیست اسکریپت هست 1.2.1 هستش درحالی که نسخه رسمی 3.8.4.1 هم منتشر شده. اما چون نسخه های درست و سالمی نبودن داخل بیست اسکریپت منتشر نشده.

نسخه 1.2.1 به PHP 5.6 نیاز داره اما چون قدیمی شده بهتره از آخرین نسخه استفاده کنید.

آخرین نسخه میترسم مشکلاتی داشته باشه.

از کجا دانلود کنم؟

و اینکه اسکریپتی مثل ویرگول و مداد سراغ نداید؟

انگلیسی هم بود مشکل نیست

virgool.io

medad.io

لینک به دیدگاه

در 44 دقیقه قبل، M_2167 گفته است :

از کجا دانلود کنم؟

توی گوگل باید جستجو کنید. OObenn script nulled

ولی با مسولیت خودتون باید نصب و استفاده کنید. توی نسخه های نال شده هم اپ اندرویدش ناقص هست در هر صورت. اگه بخواهید این اسکریپت رو بدون مشکل استفاده کنید باید اورجینال بخرید.

در 44 دقیقه قبل، M_2167 گفته است :

و اینکه اسکریپتی مثل ویرگول و مداد سراغ نداید؟

اسکریپت های وبلاگدهی هم زیاده. یکیش همین وردپرس شبکه که میشه به هر شکل و ظاهری تبدیلش کرد و امکانات زیادی به کاربران داد.

یا اسکریپت های کلون مدیوم که اکثرا تجاری و غیررایگان هستن. مثل:

• لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.
  • Like 1
لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، Masih گفته است :

توی گوگل باید جستجو کنید. OObenn script nulled

ولی با مسولیت خودتون باید نصب و استفاده کنید. توی نسخه های نال شده هم اپ اندرویدش ناقص هست در هر صورت. اگه بخواهید این اسکریپت رو بدون مشکل استفاده کنید باید اورجینال بخرید.

اسکریپت های وبلاگدهی هم زیاده. یکیش همین وردپرس شبکه که میشه به هر شکل و ظاهری تبدیلش کرد و امکانات زیادی به کاربران داد.

یا اسکریپت های کلون مدیوم که اکثرا تجاری و غیررایگان هستن. مثل:

وبلاگ دهی؟

شبیه ویرگول هست؟

اخه نمیخوام شبیه رزبلاگ و.. بشه

لینک به دیدگاه

در 10 دقیقه قبل، M_2167 گفته است :

وبلاگ دهی؟

بله اصولا به اینها میگن وبلاگدهی یا میکروبلاگ. وردپرس شبکه هم چنین قابلیتی داره البته با افزونه ها. یا اینکه یک وردپرس + افزونه بادی پرس می تونه یه شبکه اجتماعی یا همون میکروبلاگ درست کنه براتون.

حتی قالب های وردپرس هم در سبک میکروبلاگ و شبکه اجتماعی وجود داره که می تونه شبکه های خیلی خاصی براتون بسازه. مثلا:

• Like 1
لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، M_2167 گفته است :

ببخشید اسکریپت pixelphoto نسخه phpش چند باید باشه

1. PHP 5.5 +
  2. MySQLi Extension
  3. GD Library
  4. Mbstring
  5. cURL
  6. ZIP
  7. allow_url_fopen

هر اسکریپتی که می خواهید اطلاعاتی دربارش پیدا کنید، مثل همین نسخه PHP اسم اسکریپت رو داخل گوگل جستجو کنید و عبارت Documentation رو آخرش قرار بدید. اگه مستندات و اطلاعاتی از سمت طراح منتشر شده باشه داخل این صفحات می تونید پیدا کنید و نیازی نیست برای هر اسکریپت این سوالو بپرسید.

مثال:

pixelphoto documentation

اکثر اسکریپت ها هم چنین صفحه ای دارند. اگر توی گوگل پیدا نشد، داخل اسکریپتی که دانلود می کنید چنین پوشه ای وجود داره که اطلاعات کامل درباره نحوه استفاده، راه اندازی و پیش نیازهای اون اسکریپت داخلش وجود داره.

• Like 1
لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، Masih گفته است :
  1. PHP 5.5 +
  2. MySQLi Extension
  3. GD Library
  4. Mbstring
  5. cURL
  6. ZIP
  7. allow_url_fopen

هر اسکریپتی که می خواهید اطلاعاتی دربارش پیدا کنید، مثل همین نسخه PHP اسم اسکریپت رو داخل گوگل جستجو کنید و عبارت Documentation رو آخرش قرار بدید. اگه مستندات و اطلاعاتی از سمت طراح منتشر شده باشه داخل این صفحات می تونید پیدا کنید و نیازی نیست برای هر اسکریپت این سوالو بپرسید.

مثال:

pixelphoto documentation

اکثر اسکریپت ها هم چنین صفحه ای دارند. اگر توی گوگل پیدا نشد، داخل اسکریپتی که دانلود می کنید چنین پوشه ای وجود داره که اطلاعات کامل درباره نحوه استفاده، راه اندازی و پیش نیازهای اون اسکریپت داخلش وجود داره.

خیلی ممنون ببخشید

از گزینه 2 به بعد رو چطوری فعال کنم

فقظ نسخه پی اچ پی بلدم

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، M_2167 گفته است :

از گزینه 2 به بعد رو چطوری فعال کنم

مورد اول نسخه PHP هست که میدونید. دومی هم دیتابیس هاستتون باید MySQLi باشه. بعضی از هاستینگ ها دیتابیس پیش فرضشون PDO یا Mysql هست که پشتیبانی نمیشه توسط این اسکریپت.

موارد دیگه ماژول های PHP هستند که روی اکثر هاستینگ ها فعالن. اگر هم نبود، می تونید از بخش PHP multi Editor و یا PHP ini Editor فعالشون کنید. اگر این قسمت رو نداشتید یا گزینه های درخواستی داخل این صفحات در دسترس نبودند، باید از هاستینگ بخواهید براتون فعال کنند. اما اکثرا این ماژول ها فعالن و نیاز به نگرانی نیست.

• Like 1
لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، Masih گفته است :

مورد اول نسخه PHP هست که میدونید. دومی هم دیتابیس هاستتون باید MySQLi باشه. بعضی از هاستینگ ها دیتابیس پیش فرضشون PDO یا Mysql هست که پشتیبانی نمیشه توسط این اسکریپت.

موارد دیگه ماژول های PHP هستند که روی اکثر هاستینگ ها فعالن. اگر هم نبود، می تونید از بخش PHP multi Editor و یا PHP ini Editor فعالشون کنید. اگر این قسمت رو نداشتید یا گزینه های درخواستی داخل این صفحات در دسترس نبودند، باید از هاستینگ بخواهید براتون فعال کنند. اما اکثرا این ماژول ها فعالن و نیاز به نگرانی نیست.

من هاستینگم MySQL هست فکر کنم

بگم MySQLi بکنن میشه؟

و اینکه اگر MySQLi بشه به اسکریپت Oobenn مشکلی نمیشه؟

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، M_2167 گفته است :

من هاستینگم MySQL هست فکر کنم

اگه هاستینگ خیلی قدیمی باشه هنوز از Mysql استفاده می کنه! اکثرا به Mysqli تغییر دادن دیتابیس ها رو. فکر نمی کنم هاستینگ شما هنوز Mysql باشه. اما اگه مطمئنید که Mysql هست، به هاستینگ تیکت بزنید و از خودشون بپرسید.

• Like 1
لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، Masih گفته است :

اگه هاستینگ خیلی قدیمی باشه هنوز از Mysql استفاده می کنه! اکثرا به Mysqli تغییر دادن دیتابیس ها رو. فکر نمی کنم هاستینگ شما هنوز Mysql باشه. اما اگه مطمئنید که Mysql هست، به هاستینگ تیکت بزنید و از خودشون بپرسید.

اوکی

فرق Mysql با mysqli چیه

لینک به دیدگاه

ببخشید چه کنم ایمیلی که از وب میل میره

مثل info@wekhed.ir در لیست اسپم جیمیل نباشه و بیاد تو اینباکس؟

لینک به دیدگاه

در 55 دقیقه قبل، M_2167 گفته است :

ببخشید چه کنم ایمیلی که از وب میل میره

مثل info@wekhed.ir در لیست اسپم جیمیل نباشه و بیاد تو اینباکس؟

احتمالا آی پی یا دامین سایتتون اسپم شده. برای خروج از لیست اسپم لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. رو بخونید

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، Masih گفته است :

احتمالا آی پی یا دامین سایتتون اسپم شده. برای خروج از لیست اسپم لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. رو بخونید

ببخشید تالکیا اسکریپته؟ اگر اسکریپته چه اسکریپتی هست؟

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...