رفتن به مطلب

دانلود سوال در مورد اسکریپت

meisamniknam

پست های پیشنهاد شده

درود بر همه عزیزان به ویژه آقا مسیح عزیز

سوال من اینه که میخوام یک سایت راه اندازی کنم که در اون کاربرانی که مراجعه میکنن و میخوان سایت داشته و به سلیقه خودشون سایتشون رو طراحی کنن اونم بصورت درگ اند دراپ ، کدام اسکریپت گزینه مناسبی هست برای سایت سازی؟ این کلیش بود و جزئیش میشه اینکه در واقع میخوام وارد سایت بشم و بعد از حالا خرید دامنه و هاست دیگه نیوفتم دنبال خرید قالب و افزونه و این چیزا و با دنیای وسیعی از قالب و افزونه روبرو بشم و همه وقتم بیشتر صرف این بشه که کدوم قالب مناسبه و از چه افزونه ای استفاده کنم. اینجاست که وارد سایت ساز میشم قالب زمینه ای بطور مثال hello elementor هست و حالا با وجود المانهای مختلف و با طرحی که در ذهن دارم و فقط بوسیله درگ اند دراپ المانهای مدنظرمو در صفحه موجود جاگذاری میکنم و یکسری صفحات آماده هم این سایت ساز در اختیار منه کاربر قرار میده و در مرحله نهایی با اضافه کردن دامنه و ذی ان اس ها سایتمو راه اندازی میکنم. این موردی هست که در ذهن من هست. فکر میکنین اسکریپتی در این زمینه وجود داره که بتونم چنین سایتی رو برای کسانی که میخوان سایت داشته باشن و به قولی کسب و کارشونو زود راه اندازی کنن ؟ در این باره شما میتونین منو راهنمایی کنین و اسکریپتی رو به من معرفی کنین؟

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

درود بر شما؛

اسکریپت های سایت ساز درحال حاضر برای ساخت قالب های HTML وجود دارند که کاربر می تونه با المنت هایی که در اختیارش هست، صفحاتی به صورت HTML بسازه و خروجی بگیره و از اون برای سایت استفاده کنه که درحال حاضر چون روند تولید محتوا از پیش نیازهای هر سایتی هست، یه مقدار استفاده از قالب های HTML و استاتیک کمتر شده. نمونه اسکریپت های موجود برای اینکار:

• لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

اما اگه قصد دارید به کاربرانتون این اجازه رو بدید که بعد از ساختن طرح مورد نظرشون، به صورت آنلاین بتونند محتوا هم قرار بدن و در کنارش یه آدرس برای اون صفحه داشته باشند، پپیشنهاد می کنم از وردپرس شبکه استفاده کنید. شما می تونید با وردپرس شبکه یک وبلاگدهی پیشرفته به کاربرانتون بدید حالا آدرسش می تونه سابدامین باشه یا ساب دایرکتوری. اما نکته خوبش اینه که شما می تونید قالب Hello Elementor رو نصب و بطور پیش فرض فعالش کنید و در کنارش افزونه المنتور و افزودنی هاش رو هم نصب و بطور پیش فرض فعال کنید. کاربرانتون می تونند با اون سایتشون رو بسازند و در واقع وبلاگ خودشون رو راه اندازی و مدیریت کنند.

بجای المنتور می تونید از ویژوال کامپوزر یا افزونه زیر استفاده کنید:

البته افزونه های صفحه ساز یا به اصطلاح سایت ساز زیادی وجود داره برای وردپرس که پرامکانات ترین اونها همین المنتور و ویژوال کامپوزر هستند.

لینک به دیدگاه

درود مجدد

نه نه من اصلا قصدم وبلاگ دهی به کاربران نیست، ببینین من مشکلی که خودم داشتم و هنوز هم میشه گفت تا حدودی سردرگم هستم این بینهایت قالب و بینهایت افزونه هست، مثل این میمونه که شما میخواین یه تیشرت بخرین بعد فروشنده مثلا 50 مدل در طرحها و رنگهای مختلف میذاره جلوتون و درکل گیج میشه آدم که انتخابش کدوم باشه در بعضی مواقع خرید رو حتی به تعویق هم میندازه ، من از حدود 4سال پیش که اومدم در حوزه سایت و طراحی فعالیت کنم نظرم فقط داشتن یک سایت فروش فایل بود که الان تبدیل شده به 26 سایت مختلف که باورتون نمیشه بعضی وقتها اصلا یادم میره برای چه هدفی اومدم. الان میخوام راهی رو که من رفتم و خیلی پر پیچ و خم بود و خیلی از دوستانم میگن بابا تو از اونچه که مدنظرت بود فراتر هم رفتی، اما من تصورم اینه که نه به اون چیزی که میخواستم نرسیدم. الان میخوام این مسیر رو برای افرادی که میخوان سایت داشته باشن هموار کنم. سایتی بزنم که کاربر وارد بشه یکی از پلن هارو خریداری بکنه و به سلیقه خودش در سایت من اونچه که مدنظرش هست با المانهایی که در اختیارش قرار میگیره سایت خودش رو طراحی کنه محتواشو هم حالا هرچی که هست تولید کنه و درنهایت اکسپورت بگیره و در هاست خودش سایتشو راه اندازی کنه ، اصلا نمیخوام واردمقوله وبلاگ و سابدامین و ساب دایرکتوری بشم.فقط میخوام کاربر وارد سایت ساز من بشه اونچه که میخواد رو طراحی کنه و با پرداخت یه مبلغی سایت یا قالبی که طراحی کرده رو با دادن آدرس دامین خودش تحویل بگیره و از آدرس سایت ساز منفک بشه و بره دنبال کار کردن و اضافه کردن محتواهایی که بعدها اونهارو تولید میکنه. نمیدونم تونستم منظورمو برسونم خدمتتون یا نه. البته این کار شده ها بطور نمونه میتونم سایت webzi.ir رو مثال بزنم اگر یه نگاهی به این سایت بندازین فکر کنم کامل متوجع عرایض بنده بشی.

لینک به دیدگاه

یه پیشنهاد برادرانه بهتون بکنم که زیادی خودتونو گیج نکنید. دنبال هدف باش.بدون هدف فقط وقت و هزینه از دست میدی! این همه سایت نه برات وقت آزاد جهت رسیدگی میذاره، نه می تونید با هزینه های تک تک این سایت ها، بودجه ای جمع کنی تا یه سایت واحد رو راه اندازی کنی و اونو موفق کنی. سایت های متفرقه رو یا بفروش یا بده دوستات اداره کنن. تمرکز روی یک سایت باشه فقط. قول میدم بعد از چند ماه تلاش به موفقیت میرسی.

اما درباره سایتی که می خواین، چنین سیستمی درحال حاضر فقط برای HTML ساخته شده و آدرسی که دادید کدنویسیش رو اخصتصاصی انجام دادن. چون یادمه قبلا توی پونیشا درخواست طراحی چنین سایتی با همین آدرس قرار داده شده بود که الان به نتیجه رسیده. سیستمش اختصاصی هست و با هزینه بالایی ساخته شده. اگه یه سیستم مشابه می خواهید، چیز رایگان و بدرد بخوری کارتونو راه نمیندازه. باید برید سایت های فریلنسری درخواستتون و مقدار بودجه خودتون رو اعلام کنید تا کار طراحیش رو بتونید شروع کنید.

لینک به دیدگاه

ببینین میفهمم هدفتون چیه. ولی یه مقدار از مسیر خارج شدید. میتونین این همه سایت رو در باب کسب تجربه بدونید.

ولی دیگه واسه سایت سازی بی هدف بسه. چهار سال اگه با برنامه بودین الان بهترین و موفق ترین سایت گرافیکی بودید.

اول از همه از شر سایت ها خلاص بشید. قیمت بگذارید روش و بفروشید همه رو

اولین کاری که می کنید، یک سایت فروشگاهی گرافیک و متعلقات راه اندازی می کنید. با ووکامرس و درگاه پرداخت واسط دلخواه. بعد ایتم های جدا رو در بخش محصولات قابل دانلود بذارید، با قیمت های معقول.

بعد محصولات فیزیکی هم اضافه کنید. این همه فایل رو درقالب پکیج و دی وی دی می تونید بفروشید و برای خریدارا پست کنید. هیچ کاری هم نداره. سودش خیلی زیاده چون فروشگاه گرافیکی این مدلی کم پیدا میشه. به مرور زمان میزان درامد میره بالا.

کارای سئو و امنیت فروشگاه رو هم خواستید خودم شخصا انجام میدم.

لینک به دیدگاه

قزبون محبتتون. همینکار رو میکنم از فردا شروع میکنم فروش سایتها و دامنه ها. و در کنارش هم سایت اصلی رو شروع میکنم درست کردن. ممنون از راهنماییتون ، در هر مرحله همینجا شمارو درجریان میگذارم.

لینک به دیدگاه

قربان شما. نگهداشتن سایت ها فقط هزینه هستن براتون. با قیمت کم هم اگه شد فقط رد کنید برن سایتها.

تمرکز شما باید فقط یک سایت باشه تا بشه بدون نقص از اب درش اورد.

من به کاربرانی که بخوان یه کسب و کار شخصی راه بندازن و درامد کسب کنند حمایت می کنم تا جایی که بشه. ولی بعضی وقتا دوستانی هم میان پروژه و سفارش بقیه رو قبول می کنند فقط برای پول. بعد کوچک ترین دانشی از کاری که میخوان بکنن ندارند. بعدم تاپیک میزنن راهنمایی بگیرن 😐😕😒

البته سعی میکنم به همین مواردی زیاد اهمیت ندم و ارجاع بدم به گوگل و خودشون مشکلشونو حل کنن. پولشو یکی دیگه بگیره ما پروژه هاشو انجام بدیم 😐😐😂😂😂

ولی شما و دوستان امثال شما بحثتون فرق داره. شما میخواید سایت بزنید کسب درامد کنید و زندگیتونو بگذرونید که این ارزشمنده و هرجا گیر افتادید انجمن بیست اسکریپت هم با کمال میل پاسخگو هست.

موفق باشید

لینک به دیدگاه

در جواب این لطف و محبتتون و این بینش عالیتون که در شرایط فعلی جامعه از کمک به هیچ انسانی دریغ نمیکنین چه اونی که دانشی نداره و یه جورایی به دنبال سوءاستفاده است و چه اون افرادی که میخوان مثل من یه راه دیگه ای هم برای کسب درآمد و گذران زندگی ، فقط باید گفت دستمریزاد و خدا سلامتی بده اول به پدر و مادرتون که چنین فرزندی رو با این بینش بزرگمنشی تربیت کردن و دوم به خود شما که قطعا این لطف و محبتتون بی پاسخ نخواهد موند. زنده باشین الهی.

لینک به دیدگاه

در 12 دقیقه قبل، meisamniknam گفته است :

در جواب این لطف و محبتتون و این بینش عالیتون که در شرایط فعلی جامعه از کمک به هیچ انسانی دریغ نمیکنین چه اونی که دانشی نداره و یه جورایی به دنبال سوءاستفاده است و چه اون افرادی که میخوان مثل من یه راه دیگه ای هم برای کسب درآمد و گذران زندگی ، فقط باید گفت دستمریزاد و خدا سلامتی بده اول به پدر و مادرتون که چنین فرزندی رو با این بینش بزرگمنشی تربیت کردن و دوم به خود شما که قطعا این لطف و محبتتون بی پاسخ نخواهد موند. زنده باشین الهی.

درود مجدد؛

زنده باشید عزیز. من وظیفه خودم میدونم افرادی که قصد یادگیری دارند، و یا یک سایت برای خودشون راه اندازی کنند (نه سایت مشتری دیگه)، در حد توان کمک می کنم.

در 14 دقیقه قبل، meisamniknam گفته است :

خدا سلامتی بده اول به پدر و مادرتون که چنین فرزندی رو با این بینش بزرگمنشی تربیت کردن

حدود پنج سالی هست که پدرم عمرشونو دادن به شما، ولی سعی کردم همیشه به هر کسی تا حد امکان کمک کنم. شما هم اگه در این جریان کمکی خواستید من یکی از اعضای تیم بیست اسکریپت می تونم در حدتوان یاری رسان شما باشم.

موفق و زنده باشید.

لینک به دیدگاه

روح بزرگ پدر شاد باشه که قطعا با وجود چنین پسری شاد باشه ، منم حدود 10ساله که پدرم عمرشون رو دادن به شما. حتما مزاحمت میشم چون واقعا هم علاقه مند به این حوزه بودم و هستم و هم واقعا در تنگنا قرار دارم با وجود همسر و فرزند ، اینه که خیلی جدی دنبال داشتن سایت هستم که بتونم با توجه به فایلهای بسیار زیادی که دارم بتونم از طریق فروششون کسب درآمد داشته باشم. راستی برای این مقوله بهترین قالب ترجمه شده فروش فایل و احیانا اینکه دیگران هم بتونن فایل هاشونو برای فروش بگذارن چی هست؟ با توجه به اینکه خاطرتون باشه دیشب گفتم 4سال پیش میخواستم اینکارو بکنم که گرفتار دانلودهای مکرر و راه اندازی بی دلیل یه مشت سایتی که درنهایت هیچکدومم ازشون جز هزینه کردن چیزی ازشون در نیومد. میخوام تمرکز کنم روی قالبی که بتونم به راحتی و خیلی سریع راه اندازی کنم و فایلهارو درش قرار بدم. ممنونت میشم اینم بهم بگش

لینک به دیدگاه

خدا رحمتشون کنه و روحشون شاد 🖤

برای قالب فردا یه متن اموزشی همینجا براتون میفرستم

لینک به دیدگاه

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...