رفتن به مطلب

افزایش بازدید و کاهش الکسا

tag1

پست های پیشنهاد شده

سلام

من تعدادی بک لینک برای سایتم خریداری کردم و همچنین انتشار مطالب در شبکه های اجتماعی.

راه حلی دارید برای افزایش بازدید و همچنین کاهش رتبه الکسا؟

میخوام ایندکس گوگلم سریعتر بشه.هر نیم ساعت مطلب منتشر میکنم.

سرعت رو هم آنالیز کردم ام خیلی بد بود.

اگر میشه راهنمایی کنید.

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

درود؛

فعالیت ثابت، قالب ثابت و فعالیت مناسب و بر اساس سئو چیزیه که بعد از یکی دو ماه سایت رو از نظر ورودی های گوگل تقویت می کنه.

ولی اگه صرفا ترافیک واستون مهمه، می تونید تبلیغات کنین برای سایتتون.

افزایش ترافیک صرفا از طریق ورودی های گوگل بیش از دو ماه زمان نیاز داره تا بیفته رو دور. هر چقدر هم تعداد و تنوع مطالب بیشتر باشه، ورودی های بیشتری خواهید داشت

توی این چند وقته من می بینیم که شما صد مدل این دامنه رو تغییر دادید! یه اسکریپت نصب کنید و همونو روش کار کنید. تغییر ساختار سایتی که قبلا ایندکس شده مثل خودکشی هست. چون گوگل رو مدام با سورس های جدید روبه رو می کنید و کم کم باعث افت سایتتون میشه

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، Masih گفته است :

درود؛

فعالیت ثابت، قالب ثابت و فعالیت مناسب و بر اساس سئو چیزیه که بعد از یکی دو ماه سایت رو از نظر ورودی های گوگل تقویت می کنه.

افزایش ترافیک صرفا از طریق ورودی های گوگل بیش از دو ماه زمان نیاز داره تا بیفته رو دور. هر چقدر هم تعداد و تنوع مطالب بیشتر باشه، ورودی های بیشتری خواهید داشت

توی این چند وقته من می بینیم که شما صد مدل این دامنه رو تغییر دادید! یه اسکریپت نصب کنید و همونو روش کار کنید. تغییر ساختار سایتی که قبلا ایندکس شده مثل خودکشی هست. چون گوگل رو مدام با سورس های جدید روبه رو می کنید و کم کم باعث افت سایتتون میشه

میشه سایت مجددا از اول ایندکس بشه؟

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، tag1 گفته است :

میشه سایت مجددا از اول ایندکس بشه؟

میشه ولی باید کل ایندکس و حتی آدرس اصلی سایت رو درخواست بدید از گوگل Removal کنند (توی گوگل کنسول). که تا 6 ماه سایتتون ایندکس نمیشه.

اگه واقعا می خواهید وارد این حوزه بشید، یه دامنه جدید بخرید و با اون شروع کنید. مدام هم قالب و اینا عوض نکنید.

لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، Masih گفته است :

درود؛

مجبور بودم سایت رو ریست کنم.

چون محتوام اسپم و کپی بود و دائم اطلاعیه dcma دریافت میکردم.

لینک به دیدگاه

میشه ولی باید کل ایندکس و حتی آدرس اصلی سایت رو درخواست بدید از گوگل Removal کنند (توی گوگل کنسول). که تا 6 ماه سایتتون ایندکس نمیشه.

اگه واقعا می خواهید وارد این حوزه بشید، یه دامنه جدید بخرید و با اون شروع کنید. مدام هم قالب و اینا عوض نکنید.

از گوگل حذف میکنم.

اشکال نداره با همین مطالب رو دامنه جدید ایندکس بشه؟

لینک به دیدگاه

مجبور بودم سایت رو ریست کنم.

چون محتوام اسپم و کپی بود و دائم اطلاعیه dcma دریافت میکردم.

زیاد ساختار سایت رو دستکاری کنید و مدام تغییر کنه در نهایت سایتتون تا یه میزان افت رتبه که پیدا کنه کلا از نتایج گوگل حذف میشید و وارد یه دوره قرنطینه 4 ماهه میشید

لینک به دیدگاه

باید حتما از گوگل حذف کنم؟

نمیشه تغییر آدرس بدم؟

بله فقط باید حذف کنید.

نه نمیشه تغییر آدرس داد چون اونطور علاوه بر محتوای تکراری، با مساله soft 404 هم رو به رو میشید.

سایتتون وضعیت خوبی نداره. پیشنهاد من اینه که بجای اینکه 6 ماه صبر کنید، یه دامین جدید بخرید و از اول جدی شروع کنید. یه قالب انتخاب کنید که بعدا نخواهید عوضش کنید

لینک به دیدگاه

بله فقط باید حذف کنید.

نه نمیشه تغییر آدرس داد چون اونطور علاوه بر محتوای تکراری، با مساله soft 404 هم رو به رو میشید.

سایتتون وضعیت خوبی نداره. پیشنهاد من اینه که بجای اینکه 6 ماه صبر کنید، یه دامین جدید بخرید و از اول جدی شروع کنید. یه قالب انتخاب کنید که بعدا نخواهید عوضش کنید

یک قالب مناسب و سبک معرفی میکنید؟

لینک به دیدگاه

اشکال نداره با همین مطالب رو دامنه جدید ایندکس بشه؟

به شرطی که قبلش درخواست حذف کلیه مطالب سایت رو توی گوگل کنسول ثبت کنید. بعد مطالب رو با یه دامین جدید ارائه کنید. 

اول باید صبر کنید تا کلیه مطالب حذف بشن، بعد محتواها رو با دامین جدید ارائه کنید به گوگل

لینک به دیدگاه

یک قالب مناسب و سبک معرفی میکنید؟

توی مخزن وردپرس زیاده. اگه قالب سبک می خواهید از مخزن وردپرس بگیرید خودتون شخصی سازی کنید. قالب های نال شده و پرمیوم توابع اضافه و بیخود دارند که 90 درصد اونها به کار نمیاد.

لینک به دیدگاه

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...