رفتن به مطلب

قیمت گذاری با ارز های مختلف روی یک محصول

برو به راه حل توسط Masih حل شده,

پست های پیشنهاد شده

سلام و روز بخیر

من یک سایت را با wpml cms قصد دارم چند زبانه کنم. میخواهم برای هر محصول یک قیمت با تومان و قیمت های دیگر را با یورو و دلار وارد کنم.

1-آیا اینکار با افزونه wmpl قابل انجام است ؟ اگر بله , چگونه ؟ و اگر راه دیگری (افزونه دیگری) هست لطفا بگید.

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• راه حل

درود؛

شرمنده خیلی دیر شد، داشتم یک کد می نوشتم که بتونه اینکارو انجام بده و یه مقدار آزمایش کردن عملکرد کد طول کشید. برای اینکار هم می تونید افزونه  لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.  رو نصب کنید و به راحتی برای هر زبان یک واحد پولی ترجمه کنید.

روش دوم استفاده از کد هست که سریع تر و راحت تره. اگه بدون افزونه می خواهید انجام بدید، لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. براتون مفید خواهد بود.

• Like 1
  • Thanks 1
لینک به دیدگاه

در 8 ساعت قبل، Masih گفته است :

درود؛

شرمنده خیلی دیر شد، داشتم یک کد می نوشتم که بتونه اینکارو انجام بده و یه مقدار آزمایش کردن عملکرد کد طول کشید. برای اینکار هم می تونید افزونه  لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.  رو نصب کنید و به راحتی برای هر زبان یک واحد پولی ترجمه کنید.

روش دوم استفاده از کد هست که سریع تر و راحت تره. اگه بدون افزونه می خواهید انجام بدید، لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. براتون مفید خواهد بود.

دسترسی به این امکان با استفاده از کدی که به اشتراک گذاشتی هیچ حرفی درونش نیست .. کار رو خیلی راحت کرده پسر 

اینجا مربوط به این تاپیک نیست  .. من یک موضوعی رو باز کرده بودم که کسی جواب نداد ; در مورد اینکه وقتی wpml cms روی سیستم وردپرس/ووکامرس نصب شده , چطور میشه استایل هر صفحه رو بسته به نوع زبان تغییر داد ( مثلا در زبان انگلیسی استایل صفحه رو چپ چین کنیم و در فارسی راست چین) ؟  در این تاپیک سوالم رو پرسیده بودم

یعنی در سوالم مشکلی وجود داشت که کسی جواب نداد ؟

ویرایش شده توسط mahdi6
فراموشی در تایپ لینک
لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، mahdi6 گفته است :

دسترسی به این امکان با استفاده از کدی که به اشتراک گذاشتی هیچ حرفی درونش نیست .. کار رو خیلی راحت کرده پسر 

پاسخ این پرسش رو گرفتید الان؟ مشکل حل شده؟

در 3 دقیقه قبل، mahdi6 گفته است :

یعنی در سوالم مشکلی وجود داشت که کسی جواب نداد ؟

والا من همین الان دیدم این تاپیکی که لینک دادید. نمیدونم چطور از دستم در رفته. شرمنده. توی همون تاپیک پاسخ میدم.

• Like 1
  • Thanks 1
لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، Masih گفته است :

پاسخ این پرسش رو گرفتید الان؟ مشکل حل شده؟

آره دمت شما گرم روش دوم بهترینش بود 

در 1 دقیقه قبل، Masih گفته است :

والا من همین الان دیدم این تاپیکی که لینک دادید. نمیدونم چطور از دستم در رفته. شرمنده. توی همون تاپیک پاسخ میدم.

دشمنت شرمنده 

لینک به دیدگاه

پس مشکل حل شده. برای جلوگیری از ارسال بی مورد تاپیک رو قفل می کنم.

سوال دیگه ای داشتید تاپیک جدید بزنید.

موفق باشید.

• Like 1
  • Thanks 1
لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...