رفتن به مطلب

مشکل عدم ارسال ایمیل در اسکریپت مدیریت پروژه رایز

پست های پیشنهاد شده

سلام

تنظیمات ارسال ایمیل رو در اسکریپت رایز از طریق پنل میدیریت انجام دادم و مشخصات smtp که میخواسته رو وارد کردم اما با ایجاد پروژه ایمیلی ارسال نمیکنه

کسی از دوستان میدونه که مشکل کار کجاست؟

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

درود؛ ( @Saberian )

نسخه ای که داخل سایت بیست اسکریپت هست ( لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.  ) نسخه 2.6 هست که نسخه 2.7.1 هم منتشر شده. نسخه 2.7.1 رو براتون پیوست کردم.

در 18 دقیقه قبل، samadi گفته است :

احتمال داره توابع قدیمی شده باشند. نسخه جدید رو نصب و امتحان کنید.

اگر نشد، تنظیمات SMTP رو یکبار دیگه بررسی کنید. احتمال اینکه بخشی از اطلاعات ورود رو اشتباه وارد کرده باشید هم هست.

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

• Like 1
لینک به دیدگاه

در 15 دقیقه قبل، Masih گفته است :

درود؛ ( @Saberian )

نسخه ای که داخل سایت بیست اسکریپت هست ( لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.  ) نسخه 2.6 هست که نسخه 2.7.1 هم منتشر شده. نسخه 2.7.1 رو براتون پیوست کردم.

احتمال داره توابع قدیمی شده باشند. نسخه جدید رو نصب و امتحان کنید.

اگر نشد، تنظیمات SMTP رو یکبار دیگه بررسی کنید. احتمال اینکه بخشی از اطلاعات ورود رو اشتباه وارد کرده باشید هم هست.

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

Item purchase code
 این گزینه رو 20script وارد کنم؟

لینک به دیدگاه

در 7 دقیقه قبل، Masih گفته است :

بله تفاوتی نداره. نسخه نال شده هست هر کدی رو بزنید قبول می کنه

نه تفاوتی نکردش مشخصات ایمیل رو هم درست وارد کردم و ssl سایت هم اخرین اپدیت رو داره

اما بعد از سیو کردن تنظیمات خطای ارسال ایمیل تست رو میده

لینک به دیدگاه

پورت ایمیل هاتون 21 باید باشه. چک کنید سالمه یا نه؟

برای تست صحت عملکرد SMTP سرورتون، یه برنامه مدیریت ایمیل مثل outlook یا Mail ویندوز 10 رو نصب کنید. اطلاعات ایمیل رو داخلش وارد کنید. اگه ایمیل با موفقیت اضافه شد و ایمیل های صندوق ورودی دریافت شد، مشکل از اسکریپت هست. اگر اکانت اضافه نشد، مشکل از سمت سرور و فایروالش هست باید با هاستینگ در تماس باشید.

• Like 1
لینک به دیدگاه

در در ۱۴۰۰/۴/۲۷ در 18:43، Masih گفته است :

پورت ایمیل هاتون 21 باید باشه. چک کنید سالمه یا نه؟

برای تست صحت عملکرد SMTP سرورتون، یه برنامه مدیریت ایمیل مثل outlook یا Mail ویندوز 10 رو نصب کنید. اطلاعات ایمیل رو داخلش وارد کنید. اگه ایمیل با موفقیت اضافه شد و ایمیل های صندوق ورودی دریافت شد، مشکل از اسکریپت هست. اگر اکانت اضافه نشد، مشکل از سمت سرور و فایروالش هست باید با هاستینگ در تماس باشید.

خیلی ممنون مشکل ایمیل رو بررسی کردم حل شدش

اما نسخه 2.7.1 که فرستادید رو اپلود کردم css بهم خوردس و نمایش درستی نداره

لینک به دیدگاه

در 13 دقیقه قبل، samadi گفته است :

اما نسخه 2.7.1 که فرستادید رو اپلود کردم css بهم خوردس و نمایش درستی نداره

شاید بخاطر مشکلات کش مرورگر این اتفاق افتاده. اما سعی می کنیم در صورت داشتن وققت آزاد بطور دقیق تر تست و آزمایش کنیم.

اما اینکه مشکل ایمیل ها حل شد خوشحالم. برای اینکه یه کمکی باشه به سایر کاربرانی که شاید مشکل مشابه شما رو داشته باشند، در صورت تمایل خوشحال میشیم اگه نحوه حل مشکل رو ارسال کنید شاید به باقی دوستان کمکی کرده باشید.

سپاس 😊

• Like 1
لینک به دیدگاه

در در ۱۴۰۰/۴/۲۹ در 16:36، Masih گفته است :

شاید بخاطر مشکلات کش مرورگر این اتفاق افتاده. اما سعی می کنیم در صورت داشتن وققت آزاد بطور دقیق تر تست و آزمایش کنیم.

اما اینکه مشکل ایمیل ها حل شد خوشحالم. برای اینکه یه کمکی باشه به سایر کاربرانی که شاید مشکل مشابه شما رو داشته باشند، در صورت تمایل خوشحال میشیم اگه نحوه حل مشکل رو ارسال کنید شاید به باقی دوستان کمکی کرده باشید.

سپاس 😊

از طرف شرکت هاست پیگیری کردم مشکل حل شدش بابت ایمیل ها

اما بازم هم به مشکل جددید خوردم:))

رو نسخه قدیمی من زبان فارسی رو اضافه کرده بودم اما روی این نسخه جدید که گذاشتید وقتی زبان فارسی رو اضافه میکنم پیغام میده که مشکلی برای سایت پیش امده و یک الا دو دقیقه بعدش ارور 526 ssl میده

لینک به دیدگاه

در در ۱۴۰۰/۵/۵ در 16:53، samadi گفته است :

از طرف شرکت هاست پیگیری کردم مشکل حل شدش بابت ایمیل ها

اما بازم هم به مشکل جددید خوردم:))

رو نسخه قدیمی من زبان فارسی رو اضافه کرده بودم اما روی این نسخه جدید که گذاشتید وقتی زبان فارسی رو اضافه میکنم پیغام میده که مشکلی برای سایت پیش امده و یک الا دو دقیقه بعدش ارور 526 ssl میده

در در ۱۴۰۰/۴/۲۹ در 16:36، Masih گفته است :

سپاس 😊

این مشکل رو نمدونید از کجا هستش؟باید چکاری انجام دادش؟

لینک به دیدگاه

سلام

در در ۱۴۰۰/۴/۲۷ در 17:12، samadi گفته است :

سلام

تنظیمات ارسال ایمیل رو در اسکریپت رایز از طریق پنل میدیریت انجام دادم و مشخصات smtp که میخواسته رو وارد کردم اما با ایجاد پروژه ایمیلی ارسال نمیکنه

در قسمت تنظیمات، تنظیمات سایت، اعلان (نوتیفیکیشن) از اونجا ارسال ایمیل فعال هست؟

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...